Перейти до змісту

Как остановить беспредел модераторов?


alex1973

Нужна ли нам тема для рецензий на действия модераторов  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Мой последний РО на 10дней я получил в результате того, что читая одну конфу (железо) ошибочно

написал туда объявление о купле/продаже... Причем я прекрасно знаю что этого делать нельзя, но

все же люди и всем свойственно ошибаться.

Свою ошибку я заметил буквально за несколько минут и только попытался написать свои извинения

и просьбу перенести объявление в правильный топик как сразу же получил РО 10 дней :)

Тогда я сразу же написал в личку Plum чтобы не судил так строго, и поменял свой гнев на милость.

Ответа я прождал 6часов! (заметьте что РО получил за 5минут)

Вечером уже в аське я опять вернулся к извинениям и просьбе поменять его решение:

alex1973 ‎(15.02.2008 17:10):

тук-тук

Plum ‎(15.02.2008 19:23):

вже є

alex1973 ‎(15.02.2008 19:23):

Читав мої вибачення?

Plum ‎(15.02.2008 19:24):

ще ні

Plum ‎(15.02.2008 19:24):

але в будь-якому випадку рішення про РО незмінне. Правила одні для всіх

alex1973 ‎(15.02.2008 19:25):

Мене дивує з якою оперативністю ти помітив мого бока нарахунок посту не в той розділ і як довго не можеш прочитати листи... судьба?

Plum ‎(15.02.2008 19:26):

ні. Помітив поки був вдома, потім поїхав на роботу і тільки зараз знову повернувся додому

alex1973 ‎(15.02.2008 19:27):

Саме цікеве, що я також помітив, але навіть не встиг виправитись... як отримав РО. Можеш сам подивитись на час мого і твого посту.

Plum ‎(15.02.2008 19:27):

селяві

alex1973 ‎(15.02.2008 19:30):

егеж. добре в якості подяки, хочу повідомити тебе, що маю покупця на твій N95 8Gb (мав необережність прорекламувати) Він хоче проапгрейдити свій старий N95. В магазині йому запропонували такий як в тебе за 900$, твоя ціна краща, але почекаємо закінчення РО...

Plum ‎(15.02.2008 19:31):

нема проблем. Я на хабарі не ведусь

alex1973 ‎(15.02.2008 19:31):

це не хабар, це факт. адью.

Так ось в чому проблема. Чому модератори можуть писати все, що хочуть і куди захочуть, особливо коли закривають

теми - закрив а потім в останньому постові говорить сам з собою (типу роблю що хочу а ти мені шо),а нам простим користувачам

навіть немає куди написати про свою об`єктивну згоду або незгоду.

Пропоную створити топіки (напевно в розділі флейм) Місце для похвал/незадоволень діями модераторів.

Як Вам така ідея, і чи форум створений для користувачів чи для самореалізації невдах...

Причому нагадую, що своє незадоволення кожен користувач може виразити зниженням рейтингу з занесенням в "личное дело".

Назву теми пропонуйте самі.

Р.S. Я не знімаю з себе відповідальність за цей випадок і не маю нічого проти РО (хоча маю проти його терміну).

Plum своїми діями обмежив мене в можливості реалізувати мої телефони через форум, я зробив йому пропозицію

в результаті якої НІХТО Б НЕ ПОСТРАЖДАВ, а тільки і Plum і я продали б вчасно непотрібні нам речі.

Так як ми не домовились - я продав їх через Катю, а Plum ще через когось. Він не поміг мені, а я не поміг йому. 1:1

І на цьому б все закінчилось, якби Plum не сприйняв це як хабар (зазвичай хабарі дають чиновникам).

А більше того не почав, в той час як в мене РО, описувати свої здогадки у вигляді флейму в розділі куплю/продам.

Причому аж суперсправедливого Shura це влаштовувало і він замість того щоб відреагувати, перетворив розділ

про продаж Nokia N95 8Gb в флейм для Shura i Plum про Alex1973 і SANYOO...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 137
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я не модератор. Про яку недоторканність мова? В модераторів її нема. Вони усі нормальні люди.А Депутати мають недоторканність. Можеш з будь ким зустрітись(модераторів) без охорони ітд. і обговорити офлайн, по-людськи(можливий буде потрібно виїхати з Луцька :D ) Мене усе влаштовує. Головне не постити де не треба і знати межу жартам. Я ще ніколи не попадався модераторам. . Та й не було чого...І не маю жодних попереджень. З модератором нема чого сперечатися. Щось не влаштовує - нічо не зробиш .. Спілкуйся офлайн з людиною..чи аською ітд...( Куплю/Продам) ...

Нема мови про виправитись ітд. Тут не малі діти. Перечекай РО і пость далі...Помилився-1 раз....Інші - уважніше ітд....

Як на мене - це абсурд. Просто пофлудити...+ Приєднаються неосвічені які там типу в немодерованому Флейм-розділі матимуть волю висловити усе - їх підтримає хтось - друзі, такі самі. То буде тупо флуд.....Непотрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема мови про виправитись ітд. Тут не малі діти. Перечекай РО і пость далі...Помилився-1 раз....Інші - уважніше ітд....

точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори все правильно зробили!!! Ти сам винний в слідуючий раз будеш думати що і куди пишеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У модерів нема недоторканості.

І деяким сильно ярим, без проблем можна надавати по пальцях. :D

Хоча на мою думку зараз модери справляються з задачами які на них покладені, хоча і роблять це добровільно з власних мотивів і без усілякого вигородження за труд.

Селяві. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема мови про виправитись ітд. Тут не малі діти. Перечекай РО і пость далі...Помилився-1 раз....Інші - уважніше ітд....

Я не пробував виправдовуватись, а признавши свою вину просив про поблажку.

А до мене віднеслись як спочатку пишеш не туди а потім "Родину продаш"...

Справа в тому, що деякі модератори регулярно порушують собою ж написані правила, але їх за це

ніхто не може штрафувати (ось про яку недоторканість йде мова) Досить часто в розділі куплю/продам

хтось торгується по темі а тут Shura раз і закрив її, типу неподобається мені як Ви торгуєтесь!

Хоча йому немає ніякого діла до того що продають і кому просто НЕПОДОБАЄТЬСЯ.

Візмемо ситуацію - мене або кого іншого ображають на форумі, провокуючи пофлеймити в невідповідному розділі.

Я можу написати про це Скаргу... але якщо це робить сам модератор то кому скаржитись?

Пропоную виносити це на загальний розсуд і нехай форумчани знають хто і як модерує.

А ті ж модератори перед тим як користуватись своїми привілеями нехай думають про те що

можна і -1 в репутації заробити...

P.S. А нарахунок зустрічатись віч навіч то якщо буде серйозний інцидент звичайно можна і морду набити

і ласту прострелити, але якщо ситуація того не варта, а чоловік просто дратує своєю нахабністю і не мене одного?

Давайте краще про це поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модератори все правильно зробили!!! Ти сам винний в слідуючий раз будеш думати що і куди пишеш :D

Напевно я невдало вибрав приклад "беспредела"

Коли я був в РО то моя працівниця Катя постила вже від свого імені оголошення про продаж свого ж ноута

Модер зсилаючись на правила в яких говориться про неможливість РЕЄСТРАЦІЇ різних користувачів з одного компа

відкрив нікому непотрібний флейм з образами і закрив БЕЗПІДСТАВНО тему.

На скарги модераторам і адмінам реакція ноль. Що робити в такому випадку?

Демонструвати свої вміння в моральному опусканні суперника? Я зразу ж зароблю бан... а модеру можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скарги модераторам і адмінам реакція ноль. Що робити в такому випадку?

на Визор...

топать на Визор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна і -1 в репутації заробити...

Улыбнул :D

Честное слово, как дети...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ворона вороні око не виклює. Тобто адміни та модери завжди правіі один одного не будуть карати, якщо не праві, то вам і так відомо, що на Візорі краще :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum сделал все правильно! Правила одни для всех! Я уверен что в следующий раз ты не ошибешься!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж мав РО від користувача №1 :D обгрунтоване - заслужене.

перечекав. І добре. Тепер все нормуль.

ВСІ модератори виконують покладені ф-ції, та чітко слідкують за виконанням правил!

Якщо хтось із них колись десь погарячкував - то всі ми не без гріха.. всяке могло трапитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А до мене віднеслись як спочатку пишеш не туди а потім "Родину продаш"...

А судячи з переписки так воно і є. Ти спочатку починаєш проситися, що помилився і нетам тему створив, а тоді коли Plum не реагує на це намагаєшся зацікавити його тим, що є покупець на його телефон. І як це по твоєму називається? Це ж відверта пропозиція "от я тобі клієнта, а ти зніми з мене РО". І Plum правильно зробив, що не повівся на це.

Це низько отак випрошувати зняття РО. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось із них колись десь погарячкував - то всі ми не без гріха.. всяке могло трапитися.

Тільки ти за це "погарячкував" маєш РО або бан, а модер нічого....

"Вот в чем разница, брат, - прав тот у кого больше прав!"

Всі згідні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є дядько Адміністратор - ти можеш оскаржити рішення модера. (імена адмінів червоними літерами позначені) пишеш йому в ПРИВАТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так згідний. Отак і живемо. Хто ще думає що всі рівні перед законом?

Нема що оскаржувати(будь який випадок)..адміни не мають займатись роботою з врегулювання відносин модератор-недобросовісний користувач

( у більшості випадків)

Тільки у випадку самовільного, безпідставного бану(не наведено посилань на сторінки де щось порушено(приклад...мій друг модер не поділив щось зі мною(пиво наприклад :D так в приват і писати) і забанив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз вас модератори тапочками закидають.. :D

Адмін назначая модератора.

Він йому таке право дав - він його і забрати може.

Тому Адмін і має виступати зв'язуючим звеном між користувачем та модератором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна і -1 в репутації заробити...

Улыбнул :D

Честное слово, как дети...

Я думаю ще смішніше буде, кори репутація в деяких модераторів буде 160, 150, 99, 45, -10..... Тоді посміємось разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да за оскорбление модераторов самим названием темы топикстартера опять же наказать надо!

(или потом опять говорить будет, что ошибся/бес попутал?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна і -1 в репутації заробити...

Улыбнул :D

Честное слово, как дети...

Я думаю ще смішніше буде, кори репутація в деяких модераторів буде 160, 150, 99, 45, -10..... Тоді посміємось разом.

Для чого погрози?

якщо щось не подобається на цьому форумі - то Зевс напрямок уже вказував. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю ще смішніше буде, кори репутація в деяких модераторів буде 160, 150, 99, 45, -10..... Тоді посміємось разом.

Правду кажеш дійсно посміємось з того як примітивно дорослі люди з'ясовують відносини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да за оскорбление модераторов самим названием темы топикстартера опять же наказать надо!

(или потом опять говорить будет, что ошибся/бес попутал?)

На злодію шапка горить. (С) Народ.

Р.S.

Чомусь ніхто крім тебе не сприйняв мою очепятку в свою адресу.

Видно є якийсь "зехер"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...или потом опять говорить будет, что ошибся/бес попутал?

Ну ні тут не відговоришся. Літери О,У далеко одна від одної(якщо не поміняти місцями з ближніми) на клавіатурі(нема мови про випадкове натискання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тихий ужас... Вот реально как дети малыя... ну будет там -1 или -10 и что? Я вот модератор и у меня тоже есть предупреждения и бан был, за дело. Ты пойми одно, если сначала наказать, а потом простить одного, то все вокруг будут требовать к себе того же. Начнется беспредел. А так все верно. Смотреть нуно что и где постишь и будет все гладко. Вобщем тему во флейм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто другие люди тоже иногда получают РО за ошибочное размещения куплю\продам в его разделе. Но только в этом случае философия Плама (забаню разок, в другой раз будут смотреть куда с своим куплю\продай постить) не работает, ведь они случайно перепутали раздел.

А вообще удивляюсь иногда, сколько лишних телодвижений, операций и прочего делает модератор, вместо того, чтоб просто нажать одну кнопку для переноса темы или в флейм, или в нужный раздел к примеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...