Перейти до змісту

Велопробіг


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Теж мені, організатори хренові....... бля........

В четвер ....... серед робочого дня......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пох.......

Чим більше піаришся ти більше нових людей.

а це ГУТ.......... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ударим велопробегом по бездорожью и разгильдяйству" бля....

Ще й об 11.00 !!! Цікаво, скільки буде учасників ??? :)

"Комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради запрошує бажаючих взяти участь в масовому велопробігу, присвяченому Дню Державного Прапора України" - і при чому тут прапор до велопробігу....-

Країна Чудес, бля...

Старт біля памятника Шевченку, а фініш, напевне, біля меморіалу зроблять. ДАІ на 10 хвилин перекриє рух !!! Державне свято! Волинське телебачення покаже бля !!! Пузаті чиновники в краватках, сім велосипедистів, духовий оркестр, дівчата в національних костюмах, все як завжди.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ударим велопробегом по бездорожью и разгильдяйству" бля....

Ще й об 11.00 !!! Цікаво, скільки буде учасників ??? :(

"Комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради запрошує бажаючих взяти участь в масовому велопробігу, присвяченому Дню Державного Прапора України" - і при чому тут прапор до велопробігу....-

Країна Чудес, бля...

Старт біля памятника Шевченку, а фініш, напевне, біля меморіалу зроблять. ДАІ на 10 хвилин перекриє рух !!! Державне свято! Волинське телебачення покаже бля !!! Пузаті чиновники в краватках, сім велосипедистів, духовий оркестр, дівчата в національних костюмах, все як завжди.....

Не паяснічай. Для того, щоб в країні щось розвивалось, треба над цим працювати. Якщо ти думаєш, що чиновники отак візьмуть і почнуть будувати велосипедні доріжки, велостоянки чи велозаводи, або проводити афігєнні змагання, то ти глибоко помиляєшся. І для цього аж ніяк не достатньо мати кльовий байк і їздити кожні вихідні водку пити. Для того щоб велорух був якісним, його треба показати. Треба зацікавити людей, змусити їх повірити в те, що велосипедна інфраструктура потрібна і велосипедисти в Україні - це серйозно. Такі заходи треба проводити.

Інше питання - що це проводиться в хєровий час.

Блін, ну скільки можна жити за принципом "Моя хата скраю"? Велосипедисти - по своїй суті прогресивні люди, а тут таке.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогресивний ти наш !!! Де це ти мене в вихідні на байку з горілкою бачив, якщо ми взагалі не знайомі ??? Всі, або майже всі прогресивні люди в робочий день в 11.00 НА РОБОТІ !!! А в не прогресивних нема роверів по 500 баксів, велотрусів, шоломів і т.д. А якщо туди приїде 10 школярів, в яких хата не скраю, на скриплячих ARDISах з базару, то це буде не велопробіг а ПОСМІХОВИСЬКО ! І працюй - не працюй, якщо тут дороги не можуть, хоч трошки до ладу привести, то які тобі хто велосипедні доріжки побудує? Аж бігом візьмуться, як тільки ми відпросимся з роботи, і проїдемось по проспекту Волі. Черговий захід для галочки проводиться от і все. Я розумію твої патріотичні почуття і заяви про те, що велосипедисти в Україні - це серйозно, але від того, що на місцевому рівні відбудеться якась акція, нічого не зміниться !

Зніми рожеві велоокуляри і подивись на світ дорослими очима. Всі знають що зараз хвилює чиновників. Вибори на носі. І жодна партія велосипедних доріжок не обіцяє. А велозаводи тобі нащо? Чи ти свято віриш, що в Україні можна зробити щось рівня Giant, Bergamont, Trek....Досить з нас вже автозаводів. Роботу людям треба нормальну і пропаганду здорового способу життя і тоді поступово все почне ставати на свої місця. А поки на кожному кроці реклама горілки з цигарками з пацанами і дєвками модними в кабріолеті, нафіг кому ті велосипеди треба будуть, за винятком невеликої кількості ентузіастів.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Коли говорив про горілочку не мав на увазі тебе конкретно.

2. Про невдало обраний час я вже казав.

3. Не ціна велосипеда красить людину, а її справи.

4. Політичні партії працюють на електорат, якщо серед цього електроту вони відчують велосипедистів як реальну силу, яка може на щось вплинути і яка може забезпечити певний вплив на суспільство, вони тобі не лише доріжки пообіцяють.

5. Що ти маєш проти автозаводу - це найбільший платник податків у місті Луцьку, і робочих місць там немеряно.

7. Про місцевий рівень. Якраз на місцевому рівні і можна щось зробити. Тому що якраз міська влада ремонтує дороги і теоретично може побудувати велодоріжки. А про погані дороги не треба нічого говорити. Треба просто знати механізми - як це робиться. І зрозуміти що це зовсім не просто. Це не ремонт в квартирі зробити. Хочеш доріжки - переконай міську владу, що вони потрібні, проведи громадські слухання, збери кілька тисяч підписів і нікуди та влада не подінеться.

8. Про пропаганду здорового способу життя. А хто цю пропаганду має проводити? Може міський голова? А може губернатор? А я тобді скажу хто - ми це маєм робити, ті що пішли на крок попереду за своїх однолітків і не тільки. І в першу чергу робити це своїм прикладом.

Я це не просто так кажу, я просто знаю, що все це реально, просто нам не вистачає ентузіастів, які гаразді не лише на форумі красіво говорити, а щось реальне можуть зробити.

Розкрию маленький секрет. Зусиллями зовсім невеликого кола людей, в тому числі і мене, на проведення спортивно-просвітницьких заходів з нагоди Міжнародного дня туризму буде залучено близько 8 тис. грн. І ти матимеш змогу особисто пересвітчитись в тому, що ці гроші підуть куди треба. В тому числі і на велоквест і на нормальний велопробіг і на соціальну рекламу і багато всього іншого. І це зусилля маленьких зовсім не впливових людей, які відрізняються від інших лише тим, що їхня хата не скраю...........

І це лише початок. А уяви собі якби таких людей було багато..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Риспект вам за це !!! Якщо якимсь чином зможу допомогти, я з вами. Якось треба буде зустрітись і поспілкуватись особисто. Тим більше, що спільні знайомі в нас є !

А про ціну велосипедів, так я не про те, що красить людину, а про те, що якщо ВЕЛОПРОБІГ, то хотілося б, щоб це було гарно, а не щоб від скрипу незмазаних кривих зірочок і ланцюгів з піском в людей зуби боліли. От і все. До речі мій байк явно дешевший за 500, і мене він поки що влаштовує. Але коли я бачу, що містом літають люди на суперових Джайнтах і Стівенсах, то мені приємно, що такі люди є і їм теж риспект, бо вони привертають до себе увагу ,підлітків в тому числі, і в тих потрохи з"являються нормальні інтереси. Бо слова -то одне, а класні дорослі дядьки на класних роверах - це і є хороший приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю як тама буде в день туризмусу, але про конкретно цей велопробіг годі сперечатися бо реально ніхто серед робочого дня нікуди непоїде

на рахунок допомоги, звертайтесь, чим зможу тим допоможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....ідея масового велопробігу звичайно хороша, але організатори цього явно не велосипедисти :boks: ...я б прийшла... точніше приїхала ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зрявта зробим черговий як завжди по середах велопробіг! :boks:

Опосля роботи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... всеодно не вийде-йду до стоматолога...хоча, можу й не піти, бо мене вже нічого не турбує ;) на котру годину збираєтесь і де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля головного корпусу ВДУ купа малишні на велосипедах. є просто любителі, а є й такі що займаються професійно в спортивній школі. причому ганяють по всій площі і не дивляться на те що навколо них. а навколо них я собі спокійно їду і нікого не трогаю. двох ледь не зматюкав

ДАЙ чергує по всій довжині Волі

про результати взнаємо піздніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Було б ефектно якби веся наша тусовка виїхала.

В велоформі в шоломах, організованою колоною.

ех :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2кмd. Так про це я і говорив. А мене звинуватили в тому, що моя хата скраю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-дя. А я не поїхав. Бо лоба в переддень розбив. ;)

Була б антиагітація - от до чого приводить катання на велосипеді... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...