Перейти до змісту

Гопота


D@ve

Рекомендовані повідомлення

:D

Це відео старе як світ :) Воно на нашому фтп вже напевно з півроку назад було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2не_фотакомівцям го к своим провам пусть договариваются от пиринге

Я ж не викладаю на цьому форумі лінки зі своєї внутрішньої мережі. В тайтлі небачу я Форум провайдера фотаком, тому вважаю постінг лінків з обмінника поза розділом ''Файлообмін на lm.lutsk.ua'' неправильним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n, хотел какую-то глупость возразить, но передумал :)

в общем ты прав, конечно, люди, выкладывающие линки на обменник и внутренние ресурсы, где-то как-то обижают остальных пользователей, но активные участники борды (особенно заливающие видео) преимущественно клиенты Фотакома, поэтому такая практика сохранится надолго.

ps. и кстати я впервые слышу, что у укртелекома есть какая-то внутренняя сеть. не поделишься описанием, а то я еще и их клиент заодно. если внутренняя сеть, это пол-десятка соседей с хабом и витой парой, то не надо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Facktor В пості №1 сказано

Можливо боян, але я ще не бачив.

Автор посту попередив про можливість повтору.

тому я вважаю що все нове - це згадане старе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті... подивився я відео.. і мені здається, що вони не такі вже й погані люди... :)

всякі металюгі хужі :)

И интерестно, чем же тебе так металюги неугодили? Вот я допустим слушаю тяж. мет. и что с того? По твоему, быдло в кепках и с мордой лица неотягощенной интеллектом, лузгающее семОчки и с тупорылым выражением, окликающее тебя "Эй чуваг..." нормальное? хотя хз... У каждого своя свое понятие нормальности...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если внутренняя сеть, это пол-десятка соседей с хабом и витой парой, то не надо :)

вона сама))

в общем ты прав, конечно, люди, выкладывающие линки на обменник и внутренние ресурсы, где-то как-то обижают остальных пользователей, но активные участники борды (особенно заливающие видео) преимущественно клиенты Фотакома, поэтому такая практика сохранится надолго.
Я немаю нічого проти коли викладають музику чи відео в обмінник і створюють теми. Я можу тут почитати коменти до фільму і по назві викачать його мулом чи торентом. Інше діло коли створюються тема в гуморі і немає зовнішнього лінка. В розділах Відео, Музика, Ігри внутрішні лінки це нормально, але в інших розділах при відсутності зовнішніх перебувати незручно.
кстаті... подивився я відео.. і мені здається, що вони не такі вже й погані люди... :)

всякі металюгі хужі :)

Вам СЮДИ. Вискажись там поповній) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо хочете знати про гопоту більше - тоді вам СЮДИ :)

а если хочется посмотреть на их среду обитания тогда вм СЮДА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті... подивився я відео.. і мені здається, що вони не такі вже й погані люди... :)

всякі металюгі хужі :)

Якщо металюгі слухають не таку музику якти то це погано :D

а гопня стреляють мобілкі забирають в малих гроші то це добре :D

металюгі такої фігні не роблять :)

-1 за бред

2mix_forever +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті... подивився я відео.. і мені здається, що вони не такі вже й погані люди... :)

всякі металюгі хужі :)

Та не тра наїзджати на молодьож :D ,воно з віком пройде.

просто що Владімірский централ ,що АТВ з Бенасями ,то є попса ,яка ізвіліни не папрягає,а щоб

поняти тяжку музику треба щоб шарики в головіі трохі крутилися. :) .

хатя є такі металюги ,що напяливши майку MotorHead і обвішані цепами ,і на питання хто такий ЛЕМІ ,впадають вступор. :Dpost-533-1187876892.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті... подивився я відео.. і мені здається, що вони не такі вже й погані люди... :)

всякі металюгі хужі :)

Та не тра наїзджати на молодьож :) ,воно з віком пройде.

просто що Владімірский централ ,що АТВ з Бенасями ,то є попса ,яка ізвіліни не папрягає,а щоб

поняти тяжку музику треба щоб шарики в головіі трохі крутилися. :) .

хатя є такі металюги ,що напяливши майку MotorHead і обвішані цепами ,і на питання хто такий ЛЕМІ ,впадають вступор. :Dpost-533-1187876892.jpg

Той хто напялює футболку той знає шо носить! (це про металюг)

Раніше зустрічалися не металюгі які просто носилі футболкі металічніх виконавців (причини одні але не фанскі: мама купила або сподобалась картинка на футболці або дісталася в спадок :D ) оці точно впадали вступор коли їм пояснювали шо вони носять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...