Перейти до змісту

AnimaNoir

Power users
  • Постів

    2 774
  • Зареєстровано

  • Переможець днів

    10

AnimaNoir став переможцем дня 24 січня

AnimaNoir мав найпопулярніший контент!

Репутація

1 109 Професор

1 Підпищик

Відвідувачі профілю

11 460 переглядів профілю
  1. Ви мене точно ні з ким не путаєте?) Бо це трошки наклеп. Я свою 1060 3gb продав ще зимою. І ціна там була в два рази ниже;) 2k-2200 шось таке. Удачі в продажі)
  2. GTX 1060, 3Gb - тягне всі ігри Продав не так давно Alan Wake навіть в мінімалках в 720 слайдшоу видавав) як і ласт оф ас.
  3. Угу, Боїнг же зразу збанкротиця як не буде в рашку запчастини продавати, рашка це ж 99% ринку для них (тег сарказм)
  4. 1080 буде грітись під 90) залежно від системи охолодження. Явно не холодна карта.
  5. На гддр4 залишились древні мамонти які фізично і морально застарілі. Їх навіть не розглядаєм. короче довго розписувати, значно більше важливості має потужність чіпу, і кількість памяті. Шина практично ні на що зараз не впливає ( впливає але в розрізі 1-2 поколінь). Таж 4060 має всього 128 біт, а потужніша за багато 512 бітних старіших поколінь. Повторюсь, для Пабгу, танків контри 1080-1080ti якщо вже є бажання їх взяти, вистачить з головою навіть для 4k. Інша справа що вони вже морально застарілі, брати карту щоб посидіти рік , зробити стрес тест для бж і проводки) а тоді знову міняти - таке собі задоволення. Взагалі всякі 3060 бу зараз повинні бути валом по 7-8 тисяч. при ціні новій в 12.
  6. На бітність шини можна взагалі не дититись. Зараз виробники нівелюють її вплив швидкою памяттю, новітнім техпроцесом і тд. Якщо радеони мінус (хоча як на мене карта за 5k яка потужніша за 3060 то люта імба) то вже краще rtx2060-2070 якщо повезе - з приставкою s. Але заради справедливості, для Пабгу, вистачитьб і 1080) Навіть 1080ti часом по смачній ціні проскакують.
  7. Бо 1080 можна гріти зимою хату) До неї треба потужний блок живлення, технологічно вже старенька, 99,9% що вмайнена по саме нехочу. Ну і не потужніша вона за 3060, і чим свіжіша гра, тим більший розрив. Раджу глянути на радеони, якщо релігія дозволяє) rx 5700 ( можна без xt) от вона моментами потужніша, тягне в 2k мох і болото, з алішки можна взяти нову-рефаб до 5 тисяч. Брав собі як затичку бо не люблю радікі, але тягне все що мені треба в високих 2k. Теж доречі переходив з 1060 тільки 3 гігової. Докинув планку оперативки до 16 гіг і цб відюху. Все почало літати) проц старий 4 ядерний.
  8. Дивіться в сторону rx 5700, вона по потужності практично дотягує до rtx 3060. Сам радеони не особо люблю, брав як тимчасову затичку, а виявилося що воно тягне практично все що мені треба в 2к на середньо високих. Вклався в 5k.
  9. Хороша клава. Але душить жаба віддавати таке бабло за мембранку. Хоч і хорошу)
  10. Стоїть такий самий роутер. В стандартній двушці 5гц( роутер в дальній кімнаті) на балконі вже ледве тягне. Це стандартна ситуація для роутерів 5гц, особливості мережі. Реально найпростіше ще один як ретранслятор постапвити.
×
×
  • Створити...