Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хочу замінити свою 1060 на 6гб

 192 біта маловато

куплю або обміняю на свою з доплатою 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/18/2024 at 12:41 PM, AnimaNoir said:

Сумнівний апдейт.

може це ретрогеймер і поціновувач специфічного заліза 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.04.2024 в 12:41, AnimaNoir сказав:

Сумнівний апдейт.

чому сумнівний? багато витрачати на геймінг не хочеться, а 1080 11 гб думаю вистачить мені на пару ігор. Тим більше якщо обміняти чи продати не прийдеться докладати велику суму, і відео майже на рівні з 3060, по тестах 1080 навіть обходить 3060, це я так на прикладі взяв, я ж не говорю про 4060-4070 і так далі. Для чого переплачувати більше?_)

Змінено користувачем AppMark
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.04.2024 в 22:35, AppMark сказав:

чому сумнівний? багато витрачати на геймінг не хочеться, а 1080 11 гб думаю вистачить мені на пару ігор. Тим більше якщо обміняти чи продати не прийдеться докладати велику суму, і відео майже на рівні з 3060, по тестах 1080 навіть обходить 3060, це я так на прикладі взяв, я ж не говорю про 4060-4070 і так далі. Для чого переплачувати більше?_)

Бо 1080 можна гріти зимою хату) До неї треба потужний блок живлення, технологічно вже старенька, 99,9% що вмайнена по саме нехочу. Ну і не потужніша вона за 3060, і чим свіжіша гра, тим більший розрив. Раджу глянути на радеони, якщо релігія дозволяє) rx 5700 ( можна без xt) от вона моментами потужніша, тягне в 2k мох і болото, з алішки можна взяти нову-рефаб до 5 тисяч. Брав собі як затичку бо не люблю радікі, але тягне все що мені треба в високих 2k. Теж доречі переходив з 1060 тільки 3 гігової. Докинув планку оперативки до 16 гіг і цб відюху. Все почало літати) проц старий 4 ядерний. 

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 10:14, AnimaNoir сказав:

Бо 1080 можна гріти зимою хату) До неї треба потужний блок живлення, технологічно вже старенька, 99,9% що вмайнена по саме нехочу. Ну і не потужніша вона за 3060, і чим свіжіша гра, тим більший розрив. Раджу глянути на радеони, якщо релігія дозволяє) rx 5700 ( можна без xt) от вона моментами потужніша, тягне в 2k мох і болото, з алішки можна взяти нову-рефаб до 5 тисяч. Брав собі як затичку бо не люблю радікі, але тягне все що мені треба в високих 2k. Теж доречі переходив з 1060 тільки 3 гігової. Докинув планку оперативки до 16 гіг і цб відюху. Все почало літати) проц старий 4 ядерний. 

 релігія не дозволяє радеони, мені б вистачало 1060 з головою 192 біта мало, райзен 7, 32 ОЗУ, той самий ПАБГ на ультрах не витягує, розширення максимум графа мінімум. Хочу в районі 8-12гб (6гб теж норм) хотя б 256 біт можна і більше, ціна питання (якщо продати мою) 8К більше тратити не хочеться для 2-4 ігор.

   Реально мою за 4000 продати?

Змінено користувачем AppMark
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 12:15, AppMark сказав:

 релігія не дозволяє радеони, мені б вистачало 1060 з головою 192 біта мало, райзен 7, 32 ОЗУ, той самий ПАБГ на ультрах не витягує, розширення максимум графа мінімум. Хочу в районі 8-12гб (6гб теж норм) хотя б 256 біт можна і більше, ціна питання (якщо продати мою) 8К більше тратити не хочеться для 2-4 ігор

На бітність шини можна взагалі не дититись. Зараз виробники нівелюють її вплив швидкою памяттю, новітнім техпроцесом і тд. Якщо радеони мінус (хоча як на мене карта за 5k яка потужніша за 3060 то люта імба) то вже краще rtx2060-2070 якщо повезе - з приставкою s.
Але заради справедливості, для Пабгу, вистачитьб і 1080) Навіть 1080ti часом по смачній ціні проскакують.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/23/2024 at 12:15 PM, AppMark said:

 релігія не дозволяє радеони,

тоді краще не грішити

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 12:25, case_l сказав:

ні, бо 1070 дешевше

я б не сказав ціни починаються від 4200, ( торг  теж присутній то в мене ціна не принципова) звісно можна знайти і за 3500 але яка вона буде? не враховуючи те якщо купляти в брата-свата

Змінено користувачем AppMark
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 12:24, AnimaNoir сказав:

На бітність шини можна взагалі не дититись. 

Але на мою думку старі відяхи ддр4-ддр5 бітність грає роль, чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 12:26, case_l сказав:

тоді краще не грішити

якщо без жартів боюсь перегріву цих радеонів, не знаю як теперішні серії, але колись це був жах, я стараюсь свої комплектуючі обслуговувати вчасно, веду стріми і у мене на другому моніторі відкрита програма де я наглядаю за температурою. Якщо кулера не встигають охолоджувати добавляю обороти в ручну. Наприклад в ПАБГ температура моєї 1060 62гр я рахую це норма. ГТА5 там взагалі 54гр.

Змінено користувачем AppMark
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 16:15, AppMark сказав:

Але на мою думку старі відяхи ддр4-ддр5 бітність грає роль, чи я помиляюсь?

На гддр4 залишились древні мамонти які фізично і морально застарілі. Їх навіть не розглядаєм.  короче довго розписувати, значно більше важливості має потужність чіпу, і кількість памяті. Шина практично ні на що зараз не впливає ( впливає але в розрізі 1-2 поколінь). Таж 4060 має всього 128 біт, а потужніша за багато 512 бітних старіших поколінь. Повторюсь, для  Пабгу, танків контри 1080-1080ti якщо вже є бажання їх взяти, вистачить з головою навіть для 4k. Інша справа що вони вже морально застарілі, брати карту щоб посидіти рік , зробити стрес тест для бж і проводки) а тоді знову міняти - таке собі задоволення. Взагалі всякі 3060 бу зараз повинні бути валом по 7-8 тисяч. при ціні новій в 12.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/23/2024 at 4:28 PM, AppMark said:

Якщо кулера не встигають охолоджувати добавляю обороти в ручну

так це ж msi afterburner регулювати сам може.

On 4/23/2024 at 4:28 PM, AppMark said:

якщо без жартів боюсь перегріву цих радеонів, не знаю як теперішні серії, але колись це був жах

тут чиста фізика, карта не може грітись більше ніж ти вкачуєш з бж, незалежно від кольору і віросповідання

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 16:39, case_l сказав:

так це ж msi afterburner регулювати.

тут чиста фізика, карта не може грітись більше ніж ти вкачуєш з бж

так саме MSI After

у мене БЖ 800ват

були "пічальні" історії з радеонами як на вінді так і на Мак ОС. Тому не хочу радеон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.04.2024 в 16:41, AppMark сказав:

так саме MSI After

у мене БЖ 800ват

були "пічальні" історії з радеонами як на вінді так і на Мак ОС. Тому не хочу радеон

1080 буде грітись під 90) залежно від системи охолодження. Явно не холодна карта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/24/2024 at 9:11 AM, AnimaNoir said:

1080 буде грітись під 90) залежно від системи охолодження. Явно не холодна карта.

зате на опаленні зекономить 

Змінено користувачем case_l
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...