Перейти до змісту

Відео Луцька


laska

Рекомендовані повідомлення

З дозволу модератора запощу знайдене мною відео сюди.

Маємо місто від озелененої з фонтанами театральної площі аж до виїзду на Рівне.

От цікаво, який точніше рік? (думаю 70-ті). Повз готелю помітно старий автобус.

А на Чехова, здається, завершується будівництво п"ятиповерхівки.

І до речі, якого року будівництва сам готель?

От якби ще цікаві відео знайшлися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дозволу модератора запощу знайдене мною відео сюди.

Маємо місто від озелененої з фонтанами театральної площі аж до виїзду на Рівне.

От цікаво, який точніше рік? (думаю 70-ті). Повз готелю помітно старий автобус.

А на Чехова, здається, завершується будівництво п"ятиповерхівки.

І до речі, якого року будівництва сам готель?

От якби ще цікаві відео знайшлися.

Меня терзают смутные сомнения.Очень похожую машину в 1963 и позжее можно было видеть на улицах Луцка.Это была настоящая трофейная машина.Ходил слух,что она (машина) использовалась при съемке к/ф "Это было под Ровнo"(или что-то из той оперы.).Марку машины я естественно не знаю,хотя доводилось мне на ней (если это она) один раз быть проехавшим в качестве пассажира, но по внешнему виду очень даже похожа.Местные аксакалы должны помнить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 75у готелю ще не було. Однокласник мій каже, що готель Світязь перейменували в Росію до 325ї річниці воз"єднання Росії та України (це 1979р). На готелі толком не видно напису, але мені здається , що це Світязь, бо на Росії напис був гостиница РОССИЯ (див.фото), а на відео слова гостиница не видно. Автобус - ЛиАЗ. Автомобіль на якому їдуть Мареничі по-моєму "Хорьх" кінця 30х років.

post-7519-0-23519800-1302113197_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене на відео, вже котрий раз, вразила відсутність авто на вулицях (не повна, звичайно, але все ж таки, якщо порівнювати з сьогоденням... ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме розкішне авто не вразило, котре потім нещадно залило дощем? :D

До речі, відео ще нагадало, що між бім-бомом і Просвітою була дошка пошани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 75у готелю ще не було. Однокласник мій каже, що готель Світязь перейменували в Росію до 325ї річниці воз"єднання Росії та України (це 1979р). На готелі толком не видно напису, але мені здається , що це Світязь, бо на Росії напис був гостиница РОССИЯ (див.фото), а на відео слова гостиница не видно. Автобус - ЛиАЗ. Автомобіль на якому їдуть Мареничі по-моєму "Хорьх" кінця 30х років.

post-7519-0-23519800-1302113197_thumb.jp

Памятаю кафешку, з самоваром при вході, в ресторані "Росія". Вхід був з сторони Рівненської. По-моєму ще на початку 90-х працювала. Молочні коктелі, заварні тістечка.... Еееех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю кафешку, з самоваром при вході, в ресторані "Росія". Вхід був з сторони Рівненської. По-моєму ще на початку 90-х працювала. Молочні коктелі, заварні тістечка.... Еееех

Маленьке уточнення. Сама кафешка була з сторони. Там де зараз ВТБ Банк.Все дитинство там провів.Здаеться "У самовара" називалася.Мама туди постійно водила."Картошку" куштувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю кафешку, з самоваром при вході, в ресторані "Росія". Вхід був з сторони Рівненської. По-моєму ще на початку 90-х працювала. Молочні коктелі, заварні тістечка.... Еееех

Маленьке уточнення. Сама кафешка була з сторони. Там де зараз ВТБ Банк.Все дитинство там провів.Здаеться "У самовара" називалася.Мама туди постійно водила."Картошку" куштувати.

Так я ж так і написав зі сторони Рівненської. На фото за деревами не видно, а на відео моментом замітно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 75у готелю ще не було. Однокласник мій каже, що готель Світязь перейменували в Росію до 325ї річниці воз"єднання Росії та України (це 1979р). На готелі толком не видно напису, але мені здається , що це Світязь, бо на Росії напис був гостиница РОССИЯ (див.фото), а на відео слова гостиница не видно. Автобус - ЛиАЗ. Автомобіль на якому їдуть Мареничі по-моєму "Хорьх" кінця 30х років.

post-7519-0-23519800-1302113197_thumb.jp

Автомобиль на самом деле Мерседес 170 1936г.в.

Знаю точно ,так как это авто отца моего коллеги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 5 місяців потому...

Відкрито готель у грудні 1980 року й звали його тоді «Світязь». В січні 1982 року готель перейменовано на «Росія». У 1991 році готель знову перейменовують й дають йому старовинну назву Луцька - «Лучеськ». - взято з вікіпедії.

А по деревах можна судити, що відео було зроблене раніше, ніж фото (де-які дерева на відео відсутні).. наприклад, дерево справа перед пішохідним переходом =)

І надпис "гостиница" на відео відсутній..

Тому, скоріш за все, це 1981 рік )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, шикарна будова міста як на той час. недавно на каналі Мега показували передачі про радянський дефіцит і там були кадри готелю і проспекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво отак подивитись такі відео.

особливо,що мене в той час ще і в планах не було :D

все таке охайне,доглянуте...тільки автомобіль в кінці шкода.під дощем мокне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки недавно взнала, що цегла з отої, згаданої мною вище, дошки пошани пішла на будівництво дачі мого кума.

Виявляється, хлібозавод виділив цю цеглу для працівників, після знесення дошки.

P.S. Тільки ще раз переглянувши, помітила відсутність заторів на сполученні Рівненської і Відродження, пустота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

а що за фільм?

траєкторія руху звичайно вражає: з ріненської заїхали в двір і вже на волі, потім через шевченка телепортувались в центральний парк :0155:

з волгою взагалі незрозуміло. нарахував 3 чи 4 різних двори/дороги

але за місто приємно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

траєкторія руху звичайно вражає

Ты не поверишь, но это так во многих фильмах, просто ты не знаеш городов в которых снимают.

Например в "приключении итальянцев в россии" они от льва бегают по совершенно разным местам Питера.

Специфика кино, вобщем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що за фільм?

траєкторія руху звичайно вражає: з ріненської заїхали в двір і вже на волі, потім через шевченка телепортувались в центральний парк :0155:

з волгою взагалі незрозуміло. нарахував 3 чи 4 різних двори/дороги

але за місто приємно !

Епізод з "Волгою" взагалі не в Луцьку знімався. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ітіть калатіть! Покі революціонували, не помітили появу в ютубі відео про Луцьк.

Сумбур в подіях, хронології, намішано мох і болото, в третьому взагалі спочатку Київ, але це афігенний матеріал

зі Подяка людині, що дала посилання на ці відео на фейсбуці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де взяти стільки часу, щоб все передивитися? Вся робота стала)

З 20-ї хвилини кіно про те, як в Луцьку валили Леніна

А на 8-й - в кольорі, як він вже лежав

upd 36-та хвилина - судячі з годинника на бімбомі - 26 квітня 1990 року. Певно акція пам'яті Чорнобильської трагедії з зупинкою транспорту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...