Перейти до змісту

Продам КАРТКИ ШАНОВНОГО ГОСТЯ для Порт СIтi


CoolLektar

Рекомендовані повідомлення

При замовленнi бiльярду, боулiнгу, ролледрому, срави чи напою кожна друга година, страва чи напiй (при пред'явленнi купону) абсолютно безкоштовно.

В однiй картi 10 купонiв, цiна карти 160грн.

IMG_20160728_060147.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні до нас в контору двоє людей приносили таке і настійливо ці картки пропонували. Щось не дуже віриться у такий аукціон нєвіданних щедрот від порт сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

Сьогодні до нас в контору двоє людей приносили таке і настійливо ці картки пропонували. Щось не дуже віриться у такий аукціон нєвіданних щедрот від порт сіті.

Можу дати один талон безкоштовно, зайдете на вихiднi в порт, переконаєтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, SunSeth сказал:

На сайті в розділі "акції" про це чомусь ні слова.

Цi картки розповсюджує компанiя, яка працє по всiй Українi (розважальнi центри, ресторани i т.д.), не тiльки Порт Ciтi.

У них така полiтика, що сам заклад не дає рекламу, розповсюдження тiльки через представникiв компанiї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще бажає придбати картку, але сумнiвається, можу надати 1 талон БЕЗКОШТОВНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю в ПортСіті, на боулінгу. Інформація 100% правда. Нюанси: на алкоголь та тютюн не діє; вартість бонусної послуги/страви не повинна перевищувати вартість основної; при використанні купону не діють інші акції (наприклад тариф 55грн на боулінг у четверг або пепсі 0,5 до преміум піци); персонал бажано попереджати про наявність купона перед замовленням послуг/страв, а не під час розрахунку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 31.07.2016 at 16:09, Соромітник сказал:

... щоб не доклали хавчика в порції :)

яка різниця персоналу ?

Я бачу у Вас якась "моральна травма" з дитинства, чи просто комплекси пов'язані із закладами громадського харчування?  На рахунок мотивації персоналу: так як у нас з/п має змінну частину, тобто % від вартості реалізованої продукції/послуг - для нас усе рахується по "повній вартості", а для гостей по 0,01грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І старий бородатий анектод, спеціально для Соромітника:

- Офіціант!

- Так, чим я можу Вам допомогти?

- Скажіть, це правда, що ви після Нас доїдаєте?

- Ні, ну що Ви таке кажете?! Це Ви після нас доїдаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

@painter7 Ви коли ходите по установах і втюхуєте свій товар, то якось трохи спочатку представляйтесь і інформуйте про мету свого візиту. А то з порога "А Ви ходите в Порт-сіті"? Я думав, що то знов та банда, що пробніки на автостанції тюхала. Я розумію, що вас вчать саме так це продавати, але передайте своїм тренерам, що так ви тільки відлякуєте людей і відбиваєте бажання придбати, без сумніву, ваш такий унікальний і всім потрібний товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SunSeth сказал:

@painter7 Ви коли ходите по установах і втюхуєте свій товар, то якось трохи спочатку представляйтесь і інформуйте про мету свого візиту. А то з порога "А Ви ходите в Порт-сіті"? Я думав, що то знов та банда, що пробніки на автостанції тюхала. Я розумію, що вас вчать саме так це продавати, але передайте своїм тренерам, що так ви тільки відлякуєте людей і відбиваєте бажання придбати, без сумніву, ваш такий унікальний і всім потрібний товар.

100% в мене теж асоціація з пробниками була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...