Перейти до змісту

MrVes

Рекомендовані повідомлення

Я ж писала, що розраховувалась в приват24 гривневою.

Та можна й гривневою але є декілька нюансів:

- в Привата курс невигідний

- при поверненні (якщо таке станеться) Приват повторно переконвертує долари в гривні.

Небагато але втрачається. В мене загальна сума покупок тільки на Алі перевалила за 1000 доларів, то для мене ці дрібниці суттєві. Але для проби можна й гривневою сам так робив спочатку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

Все мои возвраты в последнее приносили лишь + по гривне, ведь курс постоянно растёт :)

Но был залёт с рублями - оплатилось в них из-за идиотского автоперевода сайта на кацапское наречие вместе с перекидыванием валюты на срубль. Вернули оплаченную сумму, но по конченному курсу этих сраных тугриков... Гривен на 200 влёт вышел :)

Да и чем не выгоден курс Привата? Неужели на его виртуальную карту можно у него же купить доллар дешевле, чем на обычную? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все мои возвраты в последнее приносили лишь + по гривне, ведь курс постоянно растёт :)

Но был залёт с рублями - оплатилось в них из-за идиотского автоперевода сайта на кацапское наречие вместе с перекидыванием валюты на срубль. Вернули оплаченную сумму, но по конченному курсу этих сраных тугриков... Гривен на 200 влёт вышел :)

Да и чем не выгоден курс Привата? Неужели на его виртуальную карту можно у него же купить доллар дешевле, чем на обычную? :)

Якщо після обміну 100 доларів на гривню, потім не вистачає щоб купити 100 доларів - то це вже мінус.

Долар можна купити в валютчиків і поповнити ним карту з терміналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приват, як і інші банки бере комісію при покупці валюти - 0,5%, не важливо паперові банкноти чи перекинути між своїми картами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. На сайте у них курс продажи светится. При оплате с гривневой карты снимает именно по нему, без каких-либо комиссий...

Про "минус" идею понял. Но у валютчиков не дешевле его брать, последние полгода я гривен через карту трачу меньше, чем если бы покупал доллар с рук, т.к. приватовский курс продажи ниже среднерыночного оказывается на момент покупки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий просить замовити окуляри з відеореєстратором подібного типу

хтось уже замовляв подібне? як якість відео?

поможіть вибрати до 50 дол. :)

дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомий помагає СБУ виконувати план?

Facepalm

для вас уточнення - для вело, мотопокатушок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

St@S_, facepalm

для вас уточнення: http://www.sbu.gov.u...08&cat_id=39574

печалька :wacko:

GoPro надіюсь під заборону не попадає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарікся я щось з алі купляти.

Вибирав тільки продавців з максимальним рейтингом.

Жодна (!) з шести покупок не відповідала опису

ebay якось надійніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, бо вона виглядає як типова цифро-камера, чого не скажеш про окуляри з відкритим третім глазом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зарікся я щось з алі купляти.

Вибирав тільки продавців з максимальним рейтингом.

Жодна (!) з шести покупок не відповідала опису

ebay якось надійніше

під покупками не було ось такої графи ???

  • Возврат стоимости при несоответствии товара описанию или оставляете товар себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Tarzanych, так можно было вернуть часть денег!!! Блуждая бездной могучей сети интернет :_02: нашел сайт http://sinocom.ru/ обо всем в Китае и покупках также. Есть подробная информация об доставке и диспуте. Может пригодится нашему брату шоперу))) Меня пока Алиэкспресс не подводил тьху..тьху. Жаль, только $$$ подорожал....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в мене по двох посилках ось таке

post-4223-0-68699400-1417206651_thumb.jppost-4223-0-38396100-1417206652_thumb.jp

на поштовому відділенні не має:(

відкрив спор...

хто стикався з подібним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у Вас, а в мене, за більш ніж 60 покупок на алі, товар приходив згідно опису. Завжди вибираю товар за нормальну ціну, а не чим дешевше і все ок.

в мене по двох посилках ось таке

post-4223-0-68699400-1417206651_thumb.jppost-4223-0-38396100-1417206652_thumb.jp

на поштовому відділенні не має :(

відкрив спор...

хто стикався з подібним?

Друшляє пошта, свіжий приклад:

в понеділок надходить посилка на сортування, ввечері трекається на 43005, хоч має на 43016. У вівторок знову сортування, ввечері на 43016, приїзжаю забирати, кажуть не має. В середу на відділення приходить слідуюча бандероль, її забираю без проблем і задаю питання: "А де вчорашня?", відповідь: "Не має". Я змушую їх піти пошукати і вона находиться. Суть в тому, що нашу пошту треба напрягати, бо там ніхто і кроку не ступить, якщо не покажете характер, в кінці-кінців клієнт Ви, а вони Вам зобовязані.

Таких прикладів в мене маса, можна сказати через одну бандероль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив відеореєстратор для автомобіля (і разом на шолом для поїздки на сноуборді в буковелі заразом, ібо додатково корпус захисний був і т.д). Чекав 2неділі, далі заблокували аккаунт продавця, думав все, ппц. Пишу в службу підтримки ebay, мол так і так, вони через 15хв мені відповідь на пошту, все гуд, вам бабки вернули. Я в paypal відразу, вах, дійсно вернули, конвертували в гривню та назад на кредитку переслали гроші. Думав щастьє, фігушкі, на кредитці привата ніц. Я на 3700 набираю, кажуть що інтернет транзакції моментально проводяться і якщо грошей нема то нема, в крайньому випадку треба 3 дні зачекати. За ці дні кілька листів на paypal надіслав, у відповідь отримав запевнення що все прийде, не переживайте. Пройшов тиждень і став я переживати, знайшов в неті телефон на платіжну систему paypal-а і набрав, підняв слухавку іноземець, я на ломаному англійському пояснив у чому справа і мене знову запевнили що все гуд. Через день гроші дійсно повернулись на рахунок.

Знайомі, котрі в покер валять через інтернет і касу знімають таким макаром мені пояснили, що то все норм і то є іздєржкі платіжних систем.

Висновок такий, ebay є ebay і це вам не аукро, олх і остальна фігня, там дійсно повертають гроші у випадку махінацій та розводів.

Пи.Си. у мене рейтинг покупця вже за 90 покупок на ebay перейшов, таке врерше, винен сам бо повівся на низьку ціну і не перевірив рейтинг продавця. Висновок зробив, досвідом поділився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в ібея завше є півтора місяця протягом яких можна відкривати спор і требувати грошикі назад, у випадку товару що не прийшов чи шахрайства продавана.

А рефанд вертається дійсно 2-3 дні, це нормальні терміни.

Тому панікувати не варто, бікоз ю андер ібей кастомер протекшн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само повертають на алі, перевірено, і не тільки мною. Захист діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно вернули, конвертували в гривню та назад на кредитку переслали гроші.

мав схожий досвід покупки на аліекспресс - продвець виявився шахраєм, дав трек фейковий трек номер та на мої запитання морозився, мовляв, все ок і т.д. варто лише почекати. Я відкрив диспут і повернув всю суму. АЄОА (але є одне але) - купував через гривневу карту (т.я. в приват24 покупка валюти заблокована). так от після повернення коштів (до речі дійсно, кошти на карту повертаються в середньому 3-4 робочих днів, максимум в мене був 8 днів), долари назад конвертували в гривню по курсу на момент повернення і виявилося це на 180 грн. менше. тож я втратив 2 тижні часу і цю суму грошей.

магазин на алі ніби серйозний, з великоюкількістю продаж та хорошим рейтингом, проте останнім часом у нього купа таких випадків - гуглив.

ось лінк - не купуйте там нічого - http://ru.aliexpress.com/store/317454

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене з фунтів конвертувало, ніби на 2-3 гривні більше кинуло.

Виачте за оффтоп, поділюсь досвідом роботи з поштою, нашою поштою. Так вот, приносять сусіди кілька пожованих, брудних шматка пеперу, з трудом розлічаю банківські документь та договора з приватної фірми. Пожовані собакою, в гемлі та слині... Це пі...дєц, я в банк та на фірму відразу телефоную та замовляю повторно документи, пояснюю , бла-бла... Іду на пошту, викликаю директора поштового відділення і пояснюю ситуацію, що поштарка принесла листи до сусідів, а не по адресу, що вона кинула листи не в скриньку, а на грунт, на город, що то важливі папери і т.д.

Уявіть ситуацію, що я замовив реально дорогі товари (нещодавно замовив відеореєстратор, mp3 плеєр з ebay) і поштарка так тупанула... Я пояснив директору та поштарці всю відповідальність та наслідки, тепер мені по телефону повідомляють про листи та посилки.

Будьте обережні з нашою поштою, вона безвідповідальна!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявіть ситуацію, що я замовив реально дорогі товари (нещодавно замовив відеореєстратор, mp3 плеєр з ebay) і поштарка так тупанула... Я пояснив директору та поштарці всю відповідальність та наслідки, тепер мені по телефону повідомляють про листи та посилки.

Будьте обережні з нашою поштою, вона безвідповідальна!..

Для отримання бандеролі (а тим більше міжнародної) потрібен паспорт. Тому найбільше горе - це якщо посилка приїде на відділення, а вам повідомлення на пошту не прийде (а прийде, скажімо сусіду). Слідкуйте за треками ваших посилок і буде вам щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знайомий з цим, але є така штука як лоу кост отправка де тобі ніякого трекінга, і шукай, часом хожу на пошту напрягаю,

було діло і в мене і в директора шо посилка прийшла і трекінг укрпошти каже мол у відділенні вже 2 день а на пошті нема,

було шо прийшов вкотре показали посилку а я паспорта втикнув, зранку прихожу кажуть нема :) я вже тоді думав таки поспілкуватись із директором але кажу а шож ви вчора мені показували ?

морозились хвилин 20 все перерили але віддали,

вже орінтуюсь шо йде десь місяць і тиждень з моменту відправки,

ше є хітрожопі китайці, я раз пишу дай трекінг реальний а він ой ми вислали на 2тижні пізніше :)

так шо вважайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aliexpress - це аукро, тільки міжнародного маштабу та продавці виключно китайці. і гроші потрапляють не відразу продавцю а спершу в систему. і після отримання і посилки покупцем і написання відгуку що все добре - гроші потрапляють до продаця. дуже правильна я вам скажу система. аукро халтурне в цьому плані. про сландо мовчу - ніяких взагалі гарантій.

існує система спорів і зворотних відліків. зазвичай не порядні продаці, які є кругом, і звісно є і в аліекспресі, якраз користуються цими аспектами, намагаючись заплутати покупця і розвести на грошики. треба просто знати трошки англійську і акуратно ставитись до всяких лічильніків і т.п. на сайті - і вас майже неможливо кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...