Перейти до змісту

Пригодницькі перегони "ALPINIST ADVENTURE RACE"


spasik

Рекомендовані повідомлення

"Розмір організаційного внеску:

для команд які заявляться і сплатять внесок до 10.05.2012р. становить 50грн. і 70 грн для команд що заявляться після 10.05.2012р.

Для команд з інших областей розмір стартового внеску становить 30 грн. при заявці і оплаті до 10.05.2012р. і 50 грн. після 10.05.2012р."

Перші заявлені 5 команд з інших областей звільняються від стартового внеску!!!

Наших, 4 ровенских команды, первые .... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Розмір організаційного внеску:

для команд які заявляться і сплатять внесок до 10.05.2012р. становить 50грн. і 70 грн для команд що заявляться після 10.05.2012р.

Для команд з інших областей розмір стартового внеску становить 30 грн. при заявці і оплаті до 10.05.2012р. і 50 грн. після 10.05.2012р."

Перші заявлені 5 команд з інших областей звільняються від стартового внеску!!!

Наших, 4 ровенских команды, первые .... :0155:

+1 львівска команда і безкоштовні місця закінчились.. :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага

Спасибо огранизаторам.

Кроме их в нашем регионе больше никто такоего не даелает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо 3 чоловіка в команді чи 2 це максимум?(((

Можна і 3,та зареєстрованих буде лише 2 і відмічатись на КП будуть лише 2,оскільки відмітка передбачена лише на двох,тобто третій просто може іти баластом,може пройти лише частину дистанції і зійти, результат же ж фіксується по 2 основних учасниках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одна команда на клас "ТРЕК" команда "Вовки ТарасЮра"

1.Мельник Тарас

2.Головачек Юрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А байдарки свої тягнути чи будуть надаватись? Та яка водна дистанція приблизно буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А байдарки свої тягнути чи будуть надаватись? Та яка водна дистанція приблизно буде?

Так. будуть надаватись організаторами! Водна дистанція буде до 1 км.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю пару в категорію "ВЕЛО" - туріст

назва команди: "TourEast"

учасники команди:

Кравченко Олександр + той, хто готовий на цьо шоу зі мною.

основна мета команди: тур вихідного дня з пригодами на п"яту точку дистанцією понад 100 км,

з них понад 20 км - пехом та понад 80 км - з велосипедом.

Повна довжина "по-ходу" буде залежати від того на скільки будемо тупити та банячити.

:0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю пару в категорію "ВЕЛО" - туріст

назва команди: "TourEast"

Буду знати точно до 10-го травня. Шансів 51/49 в користь того, що буду. Але всяке буває. Якщо зможу, то беру себе до тебе в команду... але ти шукай, бо причина в мене поважна:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, я буду вболівати з наше з тобою орієнтувальне дитинство!!!

Сандаль! давай побанячимо разом на трасі як в ті далекі времена, коли нинішня так звана "ЕЛІТА" на "каку" "буба" казала.

Куда нам з тобою тепер спешить - старперам. Тепер вони хай спешать, а ми з тобою спешимось прям на старті і медленно-медленно доберемося до фінішу.

А там як в том анекдоті... :wub:

Всі "призи" будуть наші. :_08:

шукаю пару в категорію "ВЕЛО" - туріст

назва команди: "TourEast"

Буду знати точно до 10-го травня. Шансів 51/49 в користь того, що буду. Але всяке буває. Якщо зможу, то беру себе до тебе в команду... але ти шукай, бо причина в мене поважна :)

давай рішай і опреділяйся і то бігом. Бо таке "добро" - як я довго безхозне не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крава, як все спланується в мене - буду з тобою. думаю, за тиждень все визначу. Булінь я ше пам"ятаю, бєсєдку також, по ТПТ мав перше місце по області, по топографії - друге... фізуха звісно не як в молодих, але так собі пішком суткі проїхать-бігать-плавать... та зійдем єслішо десь в білочці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крава, як все спланується в мене - буду з тобою. думаю, за тиждень все визначу. Булінь я ше пам"ятаю, бєсєдку також, по ТПТ мав перше місце по області, по топографії - друге... фізуха звісно не як в молодих, але так собі пішком суткі проїхать-бігать-плавать... та зійдем єслішо десь в білочці!

зійдем!? хер - два в уме. Будем сутки гулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...