Перейти до змісту

iBox та Webmoney


ihorkalm

Рекомендовані повідомлення

сьогодні обійшов всі відомі мені iBox-термінали, і на всіх зникла опція попвнення Webmoney. Хтось-шось знає на рахунок цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки ВебМані зникло... Тепер Інтертелеком не поповнити.

Користуюсь тепер ПриватБанківськими терміналами, добре що їх натикали всюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь тепер ПриватБанківськими терміналами

мені треба мати картку Привата для того, аби попвнити вебмані через їх термінал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені треба мати картку Привата для того, аби попвнити вебмані через їх термінал?

ні, там два варіанти, оплата готівкою і оплата карткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готівкове гривневе поповнення WMU доступні через термінал у Вопаці на Відродження.

post-791-0-76861800-1323152293_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готівкове гривневе поповнення WMU доступні через термінал у Вопаці на Відродження.

post-791-0-76861800-1323152293_thumb.jpg

жесть,спалити н*х такий термінал... :mdr: за комісію в 105 грн, ти міг прогулятись до фуджи (на волі) і ще б залишилось на пиво (якраз кораблик поряд)

а взагалі про вебмані написано http://board.lutsk.ua/forum/172-obmennik-webmoney-v-lucke/

сьогодні обійшов всі відомі мені iBox-термінали, і на всіх зникла опція попвнення Webmoney. Хтось-шось знає на рахунок цього?

в i-Box і не шукай,там дуже багато зникло,зокрема всі єл.валюти,лотереї,деякі првайдери, здається повторюється минулорічна ситуація,а служба підтримки в "морозі",каже що "обновление ПО",тому напевно краще утриматись від користування їх послугами, тим більше на суми більші за 1000грн. бо в минулому році зарахування 30 грн на мобілку місяць чекав... тільки тоді в них ситуація була іншою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жесть,спалити н*х такий термінал... :mdr: за комісію в 105 грн, ти міг прогулятись до фуджи (на волі) і ще б залишилось на пиво (якраз кораблик поряд)

Дякую за слушну пораду, але пива я не п'ю, а фуджі до восьмої вечора не працює.

І взагалы не помічав на фуджі вивіски про обмін webmoney.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По чутках, така валюта як WMU взагалі зникне в наступному році, а всі обмінники WM в Україні мають закрити в наступному році. Вірити, невірити.. хз

Не тільки ВебМані зникло... Тепер Інтертелеком не поповнити.

Користуюсь тепер ПриватБанківськими терміналами, добре що їх натикали всюди

А поповнювати Інтертелеком краще в Приватбанківських терміналах - там комісіїї нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про пиво це я так, до слова...

а про фуджі

--------------------------------------

г. Луцк проспект Воли 21 "Магазин Фуджи"

Тел: +380(67)33-22-066

ICQ: 3313334

Skype: chekarenda

График работы:

пн-пт с 10:00 до 18:00

я так думаю,що коли йдеться про сумму,та і взагалі про ставлення до клієнтів,то графік може бути змінено,як врешті і процент...це я так думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

представник ОСМП в Україні (iBox) повідомив, що більшість послуг буде відновлено до кінця грудня. Серед них - поповнення QIWI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...