Перейти до змісту

Куплю модем Huawei 1550


OlehR

Рекомендовані повідомлення

Контакти 050 -- три три 9911 нуль

Ціна в залежності від стану і розблокований чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий. Розлочений, в користуванні практично не був, стан відповідний. Продаю, бо погане покриття 3g в мене

200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий. Розлочений, в користуванні практично не був, стан відповідний. Продаю, бо погане покриття 3g в мене

200грн.

Голос активовано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю для чого вам такий модем. Скажу вам, шкурка вичинки не варта. + стартовий залочать за тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю для чого вам такий модем. Скажу вам, шкурка вичинки не варта. + стартовий залочать за тиждень.

І для чого такий модем ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю для чого вам такий модем. Скажу вам, шкурка вичинки не варта. + стартовий залочать за тиждень.

А ось і не вгадали :)

Для накрутки існують вічні сіменси.

А це для організації Sip-GSM , Skype-GSM

Для особистих цілей. Так що блокування не буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю для чого вам такий модем. Скажу вам, шкурка вичинки не варта. + стартовий залочать за тиждень.

І для чого такий модем ???

Автор знає, якщо я не помиляюсь звісно, вирішив заробити на міждержавних дзвінках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю для чого вам такий модем. Скажу вам, шкурка вичинки не варта. + стартовий залочать за тиждень.

І для чого такий модем ???

Автор знає, якщо я не помиляюсь звісно, вирішив заробити на міждержавних дзвінках.

Для професійного "приземлення" трафіка існує значно надійніше - правда дорожче обладнання.

А це так побалуватись для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати свій київстар 1550 за 160грн. Дрова стоять універсальні. Користуюсь лайфом аж на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати свій київстар 1550 за 160грн. Дрова стоять універсальні. Користуюсь лайфом аж на ура.

Беру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...