Перейти до змісту

№021 || Штурм (Final Fantasy)


ursa

Рекомендовані повідомлення

Організатори, вам великий респект! Влаштували справжнє свято!

Ваша логіка значно відрізняється від моєї. Я б "смоук-файер-шоу" влаштувала на завершення, а ви вирішили з нього почати :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за гарно проведений день! Сподобалася частина з наклейками(Спочатку незрозумів які наклєйкі треба хтось говорив з кодами якимись і я їх всіх здерав дивився і назад ліпив)

Треба буде завтра їхати шукати те місце,код жеш ніхто нестер?

Окреме дякую Shkoder i lilechka

за поїздку в Пл хоть трошки прокатався ато сьогодні аж ніяк ненакатався))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже. Пройшов сьогодні чеговий квест…

Закінчився черговий квестсіонат…

Згорів ЦУМ…

Приїхав я додому. А в голові крутиться саундтрек з фільму «Дикари»:

http://www.youtube.com/watch?v=ajoevFhYbZU&feature=related

Дістав цей фільм. Подивився і картінка ожила:

http://www.youtube.com/watch?v=7o6mlA6HZUo&feature=related

Разом з цим і ожила картінка цього велоліта, велоквестсіонату, закючного квесту…

Шкода, що сьогодні я не взяв фотіка на квест. Тому будемо довольствуватись картінкою з елефона.

Ви запитаєте, як це було?

Я вам зараз розкажу:

Ще в субботу вдень погода не радувала сонечком. В голові виникали думки типу: дануйогона…

Але: Пацан сказав, пацан може тіко своє слово назад забрати. А заню давати я не привик.

Ранок, ранкова кава, в десять годин кохана Анютка закда мене гараж, де вже майже зо два тижні як в підвалі відпочиває хомяковский конандейлчик.

Вигнав машину. Достав веліка і айда в центр. По дорозі залетів на базар – прикупив шерстяні строітельні рукавички за 7 грн. Приїжаю на площу. Народу ноль. А еслі точніше аж 9 чоловік. Ну думаю. Піпець. Квесту не буде. Оргі не пустять нікого, бо тра пять команд. А тут навіть, якщо поділимося по двох – фіг. Не виходить.

І тут каварний план сработав. Загорівся ЦУМ. Пока ЦУМ розгорався – на площу за пів-години підтянулися це веломаніакальні істоти.

Пашла жара і регістрація. І от Вам старт.

Через дорогу бігають пожарники. А по площі носяться велосипедисти. Хто на веліку, хто пехом. ГАЙци вже косяки кидають в сторону велосипедистів. В їхніх глазах появляються іскринки непоняток і думки, про те, що з ситуацією з ЦУМом міг бути теракт зі сторонни памороків-велосипедистів.

Ну нічо. Вроді пронесло. Знайшли ми ці наклейки… Я спочатку бігаючи по площі ваще не вкурював, шо я тут шукаю. Бачив то тут, то там наклейку з якоюсь брюнеткою… Думав. Що то для бабкой каманди. То й не брав. Аказалось, шо то були наші наклейки….

Через півгодини від Урси ми отримали все ж завдвння. І тут началось. Мазгі реально висять. В башці тіки одне: шо ж оргии курили в цей раз, коли придумували цей бред. Думали ми думали. І рванули. Перша точка. Погран.часть. приперлись туди. За забором, як положено стоїть погран.стовпчик і біля нього пгранець. За умови оргів – код в радіусі 3 метрів від об»єкта. Лазимо. Влізли в гамно. Тренер кричить. Обережно. Там гамно….

Давай дальше часть рити. Їдемо до ліцею. фіг. Не то.

Але. Пока ми їхали мимо ЦУМу. Хапнули троха задимленого воздуху. Приходу ше нема. Так шо тупимо далі.

Слідуючий об»єкт – Родіна-мать. Мать її. Деж ту пласмаса!???

Тут адін граніт!!!

15 хвилин ходимо, їздимо… фіг. І тут як озареніє. Дим від ЦУМа добрався до мазгоФ!!!

Код за кодом. Як семечки.

От і код на меморіалі засвітив!

3060afd48f44.jpg

09660f80101e.jpg

Далі – Грибоєдова. Тіко туда і вот вам і падарачаГ!

5248c3af422c.jpg

bf21a9b4800a.jpg

Звідти – несемся на Саперів. По дорозі ловимо конкурірующу фірму на вул.Парижских комісарів. У них видно ше приходу нема. То вони давай проводити допрос месних аборигенів біля дому №5 . тіпа де ж тут код!? Ну і нам цьо теж стало інтересно… Запитали і ми у деда, чи це його дом, чи точно в нього номер п»ятий. Шкодер ше кота чорного нашов, хотів фоткати, але девочька йому цьо сделать не дала. Спугнула. Но ката сфоткали.

15 хвилин в топку полетіли. В єтот мамьєнт дим від ЦУМа, що вже розповсюдився майже на весь горад, не то шо не відпускав, а дав новий приход в мазгі. І ми рванули на Саперів... Перша часть кода сразу в глаза попала.

8bf5aa89124a.jpg

34593f984d95.jpg

b0ee6624997b.jpg

d6c98cf13ad8.jpg

Друга – давай у месних випитувати, де ж тут домік з номером апять п’ять. Нашли. Сфоткались.

f655759630fc.jpg

39416ce6824f.jpg

Кудаже дальше. Як куда аказується в гораде у нас граніца в двух местах: біля стадіка есть. Давай за кодом.

Тут все бістро. П’ять сек і код в телефоні:

37f29af2d679.jpg

0ffde59dd082.jpg

Тепер на Коновальця. Тут і пошта нарісовалась. Нашли код без проблем.

aec7f2fa7551.jpg

c497e758c6d1.jpg

Далі тупим знову. Аліна Гросу… Альбом «мама» родом. Їдемо туда Памятник Мамі. Досмотр. Реально панімаємо, шо тупимо і то не по децкі. Хароша мисля пришла апасля: тож песня Бджілка. Паласата – тож бібліотека!

Але мисля з вулицею Паріжскіх камісароф не пакідає бошки. Тим більше там же ми пересіклись з конкурентами…

Але пока проїхали по Кузнецова мисля про паріж вивітрилася і рІшИто валити зразу до Леночкі (Олени Пчілки). Тут код довго не заставив ждати:

375df8c9855a.jpg

cebd53ea7c96.jpg

Далі по времені пара на фініш – пів часа осталось і ідея з кавою точніше кав`ярньою в соборі Приїхали туди. Обрили, але не нашли на свою шию і голову приключеній, то вирішили заїхати за собор. А тут оппа. От він бонус: Девачкі самі на шию лізуть:

742c6f09d106.jpg

38321222ea11.jpg

eb23d4396b51.jpg

4d889f0e87c9.jpg

Но тут пора і честь знать. Контрольне время ніхто не відміняв. Пара на фініш.

Фініш в 14:28.

Підбиття підсумків. І неожиданно ми перші.

ЦУМ потушили – ми ж перше місце зайнали.

Сижу от тепер я зара і строчу це все. А за вікном знову дощ… Зима… І не за горами новий вело сезон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного статистики:

"Силикон" (хе-хе) не поддался никому :)

Разорванную "склопендру" взяло 2 команды :)

Мемориал почему-то взяли все, а пограничный столбик напротив него - лишь 3 команды :)

"Сенатора" - лишь "Фавориты", благодаря упорству Dr.Martenz-a :)

"Полосатую Пчёлку" - лишь "Свистки" :)

С "физикой" дружат только Альпинисты :)

"Коники" и "грибы" поддались четырём командам :)

А вот каву-чай/кохву-капучину... играли все, но никто не угадал ни единственной буквы :D

Время поиска и катания можно посмотреть на сайте :)

Пройшов сьогодні чеговий квест…

Закінчився черговий квестсіонат…

Згорів ЦУМ…

Это пять! Убил :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

krava, вот это тебя серьезно проняло - я бы так не смог :smile3:

еще пару фото напоследок :

qq1hmh.jpg

тот самый кот, оказался счастливым ^ ^

qq0jnj.jpg

какой-то хулиган ищет новый альбом Алины

:smile3:

ps. твое последнее фото, где с меня граблями сбивают девушку - это улёт sloloqo.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну-ка быстро все подумали и написали, что не понравилось в дневной версии ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночі з фонариками коди цікавіше шукати :) Правда, не холодними зимовими, а літніми теплими.

А якщо серйозно, Мартенз правильно написав. Людей, авто забагато вдень. Зате порадників (чи то "любопитних") вистачало. Толку б ще. ;)

Деякі думали, ми туристи і все намагалися допомогти знайти пункт призначення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в денній версії бачу лише плюси. Основний - це популяризація всього цього дійства. Да панятно, шо стрьомно. Але ми з Вами щодня їздимо по вулицях. Квест - це все ж таки не гонка. Це зарядка для мозгов.

А на рахунок безпеки руху. То вночі гонщиків на машинах в місті більше ніж в день. Так шо тут питання безпеки однакове.

В цьому квесті сподобались діти на об"єктах. Одна девочка, що була з батьками нам особисто допомагала шукати код.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...