Перейти до змісту

Функции БТИ передадут Укргосреестру


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

всякі державні слова треба писати на державній мові, а не якийсь російський "госреестр"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всякі державні слова треба писати на державній мові, а не якийсь російський "госреестр"..

Глибока думка...

Брєднячок.

Це не люди "напугани" це журналіст разом з експертами "порожняк тулить" :)

В перші місяці це відомство буде звітувати щотижня і контроль буде прямо з кабміну.

Зараз в міському Держреєстрі людей записують на листопад місяць...

Ахрєнєть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був у цій службі (перенесли в БТІ), намагався уточнити час вже призначеної зустрічі на що мені пані реєстратор розказали - що теперича буде живая черга, ---- Ото пічалька буде :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Сьогодні був у цій службі (перенесли в БТІ), намагався уточнити час вже призначеної зустрічі на що мені пані реєстратор розказали - що теперича буде живая черга, ---- Ото пічалька буде :(

Там сейчас вообще полная попа. Очередь доходит до 1000 челов. Принимают они по 40 -50 человек в месяц, вот и посчитайте. Люди не знают что делать... Очередь записывается на бумаге и передаётся по рукам. Пропускная способность меньше прибывания народа. Из чего следует то, что очередь неумолимо растёт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черга куди- в БТІ ( яке зараз має обмежені функціїї) чи в ДержРеєстр? Там, дійсно, гірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ДержРеєстр

Краще зразу :0148: . Я ще землю переоформляю. Треба обмінні файли. Для одного файла немає якогось сертифіката, а другий щоб зробити - треба межі заново переміряти (та ще й в Ковелі), бо з 2008 року і них (де замовляв технічку) немає ніяких даних.

Карочє, там всє так запутано, що хвіг поймеш що треба міряти, а що відрізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...