Перейти до змісту

Потрібна допомога. Сайдинг, фасадний пластик...


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Цікавить матеріал (назва, виробник, сайт, будь яка інформація) з якого зроблений фасад (обшитий каркас) магазинчиків, що побудовані на північному ринку (новий ряд дивиться на дорогу) або ряд магазинчиків навпроти Пасажу (на території заправки Анко).

З вигляду темний пластик, нагадує метал.

Запилявся шукати в інтернеті. Обрив усі контори, які торгують сайдингом нічого схожого не знайшов.

Буду вдячний за любу інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить матеріал (назва, виробник, сайт, будь яка інформація) з якого зроблений фасад (обшитий каркас) магазинчиків, що побудовані на північному ринку (новий ряд дивиться на дорогу) або ряд магазинчиків навпроти Пасажу (на території заправки Анко).

З вигляду темний пластик, нагадує метал.

Запилявся шукати в інтернеті. Обрив усі контори, які торгують сайдингом нічого схожого не знайшов.

Буду вдячний за любу інформацію.

Мгазинчики на Північному зроблені з сендвіч-панелей (фасад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не мацав, але з вигляду смахує на композит типу Екобонд... напевно дешевше...

Якщо так, то тоді в Луцьку - на Пластікс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, може бути я до тих, що на північному, не приглядався. По дизайну ніби як один проект, хоча матеріали можуть бути різні.

VadimM, дякую за інфу. Матеріал цікавий, але не то пальто, там алюмінєва основа і листи 1,5 ширини... ну і ціна. Не підходить.

Питання актуальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сам не мацав, але з вигляду смахує на композит типу Екобонд... напевно дешевше...

Якщо так, то тоді в Луцьку - на Пластікс

Бродив недавно по тому базарчику. Підтверджую повністю цитованого автора, там саме такі панелі. Ну і для порівняння - такими самими панелями, але із іншим малюнком, обшито торгово-офісний центр навпроти Фокстрота на Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...