Перейти до змісту

Якy програму використaти для "резервного копирования windows"?


Nick85

Рекомендовані повідомлення

нісагласєн - ібо вже 2 рази образи *.tib ніфіга не підхватувало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо для windows 7, можна і стандартним створенням образу системи, або шукай тут альтернативу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нісагласєн - ібо вже 2 рази образи *.tib ніфіга не підхватувало!

Женя, не знаю, як ти ним створюєш образи, але в мене, чесно, проблем немає.

Наприклад, на роботі акронісом раз в три місяці роблю бекапи більш, ніж 30 машин (вже протягом 3 років) - відновлюю з тих tib-файлів регулярно, все ок.

Вдома теж використовую дуже часто (розвертаю забекаплені образи на різні тачки) - аналогічно, без проблем.

Може в тебе акроніс якийсь покоцаний?

Якою версією користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені доводилося підіймати системи чиїхось образів. Є файл *.тіб а підняти з нього - 2-3 рази на різних машинах - ніразу.

Може, версії не співпадали? Але для чого ж тоді робити образ, якщо новіша чи старіша версія не бачить попередню/наступну?

Особисто мені - більше подобається переставити чесно - з нуля. З диска/флешки. Поставити програми. Я від цього отримую естетичне задоволення! :) Так само не терплю збірок вінди. Виключно чисті образи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені доводилося підіймати системи чиїхось образів. Є файл *.тіб а підняти з нього - 2-3 рази на різних машинах - ніразу.

Може, версії не співпадали? Але для чого ж тоді робити образ, якщо новіша чи старіша версія не бачить попередню/наступну?

Особисто мені - більше подобається переставити чесно - з нуля. З диска/флешки. Поставити програми. Я від цього отримую естетичне задоволення! :) Так само не терплю збірок вінди. Виключно чисті образи.

В мене з версіями проблема така була. так як втсановлюю акроніс в вінді однією версією. А коли відновлюю вінду - загружась з бутового диска, наприклад зверСД, а там то акроніс іншой версії. В таких випадках краще звертати на це увагу відразу і ставити наприклад таку версію яка в тебе буде слугувати для відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акроніс тру імейдж

от тільки ня днях хотів забекапити на роботі систему і незміг на новому вінті битий сектор :((( і не пішло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись перепробував багато бекаперів.

окрім Ghost-а більш ніхто стабільно надійного результату не забезпечив, на ньому і зупинився.

і вам рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я акронісом користуюсь. давніше були якісь проблеми з версіями, але зараз користуюся флешкою загрузочною, де встановлений акроніс. нею і образ роблю, нею і відновлюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чим найкраще і найшвидше зробити бэкап windows.
Дивлячісь яка вінда і як ти плануєш цей бекап використати. Найкраще робити бекап офф-лайн загрузочною флешкою або СД сімки ПЄ у WIM. Із плюсів те що утиліта imagex знає які файли з системного розділу не потрібно копіювати.

А якщо нашвидкуруч то (Portable) R-Drive image. Працює "на гарячу" (навіть портабл версія) через службу тіньового копіювання/знімків вінди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь весь час Акронісом - швидко, образ компактний, відновлюється швидко і просто. В мене не було ніяких глюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь вже багато років різними версіями Norton Ghost (в основному в варіації Boot-CD). Проблем з несумісністю версій не виникало (звісно з вищих до ниших), і з перенесенням системи на інший HDD також (таке часом доводилось робити). Економія часу суттєва, особливо коли його не вистачає. ;)

Зараз використовую 15 версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цю темку і вирішив потестити Акроніс.

Зробив бекап диска С, створив і записав тим же Акронісом бут-СД і форматнув диск С.

Загрузився із записаного бут-СД, вибрав файл-образ диска С і за хвилин 5 система як і ніуди не дівалась.

Несподобалось те що цей бут-СД з Акронісом не побачив usb-внчестер,

а в загальному програма свої функції виконує досить непогано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...