Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

найдраматичніший матч поки... датчани молодці - дуже злагоджена командна гра при явному програші в техніці. сподіваюсь на їх вихід у плей-офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя повага даній1цям. Жаль, що ПП (португальські піжони) відскочили.

я не палкий вболівальник збірної Португалії, але сумніваюсь що вони відскочили, якби Кріштіано реалізував всі свої моменти, які були ну дуже вже реальні, рахунок був би набагато крупніший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби Кріштіано реалізував всі свої моменти, які були ну дуже вже реальні, рахунок був би набагато крупніший..

Тому вони і ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голландці курять ганджибас і їдуть додому!

В цьому матчі в Нідерландів практично нічого не виходило - тільки дійдуть до штрафного і одразу німці "перекушують" їх. Роббен - засновник "Клубу невдах" на цьому чемпіонаті.

А німці класно в обороні відіграли. Тільки одна помилка з Ван Персі призвела до голу. А так - з оборони в атаку швиденько, без центру поля. І тільки в комбінаційних атаках розігрували в центрі поля.

Крім того, я не пам'ятаю, що б голландці так багато помилялись. І грали вони якось в атаці важко. Не були на себе схожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голландці не заслужили при такій грі виходу далі, як це не прикро, бо це команда, за яку я вболіваю з 1990-го....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сопки починають закривати. Не встиг нарадуватись HD. :angry2:

десь бачив посилання на stream-torrent, але якість там була гірша.

ось непогана трансляція http://soccer-on.com/live/7813-italiya-horvatiya-pryamaya-video-onlayn-translyaciya.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Італія-Хорватія - непоганий матч. Не очікував я від хорватів такої гарної гри на цьому чемпіонаті. Тим цікавіше буде їхня гра з іспанцями.

А іспанці провели дійсно легкий матч. Ірландці вирішили зіграти з ними у відкритий футбол і в результаті отримали "повну торбу огірків". До речі, іспанці мають подякувати ірландцям за те, що вони не "ламали" діючих чемпіонів в цьому матчі.

Якщо серби переможуть іспанців, а це можливо і і італійці виграють свій матч - іспанці пролітають.
Ти може хотів написати "хорвати"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіант вильоту Італії :

О том, что итальянские фанаты боятся вылета своей команды, если испанцы сыграют с хорватами 2:2: Разумеется, мы постараемся выиграть. Ни на какие 2:2 играть не будем.

http://sport.bigmir.net/euro2012/turnir/1547867-Trener-sbornoj-Ispanii-obecshaet-spasti-ital-jancev

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сопки позакривали :(

Порадьте ще сайти де можна глянути онлайн... Ато України пропускати не хочеться :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте ще сайти де можна глянути онлайн... Ато України пропускати не хочеться :(
Як альтернатива дивлюсь тут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратите внимание что матч Украина - Франция будет не по первому национальному в 19:00, как было еще до сегодняшнего утра, а по ТРК Украина в 19:00. Походу 1 Национальный продал показ ТРК Украине :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратите внимание что матч Украина - Франция будет не по первому национальному в 19:00, как было еще до сегодняшнего утра, а по ТРК Украина в 19:00. Походу 1 Национальный продал показ ТРК Украине :)

а в них іншого вибору не було... ТРК Україна взагалі підгребла під себе трансляцію всіх матчів нашої збірної

не дивно, власник же Ахметов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все звісно прикольно, але запаси пива не розраховані на таку тривалу перерву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...