Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

На правах ОФФтопа.

Тут подумалося Мікола Яновіч нормально вгадує матчі.З Шведами парі виграв на перемогу України,пляшку пива.З Французами встиг поспорити на пляшку кон"яку.Може його в клітку,замість кнура Фунтіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б-ь, убил бы русского коментатора на канале "Спорт 1" - редкостный м-к.

У кого-нибудь есть линки на SopCast-овые трансляции с нормальными комментаторами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б-ь, убил бы русского коментатора на канале "Спорт 1" - редкостный м-к.

У кого-нибудь есть линки на SopCast-овые трансляции с нормальными комментаторами?

sop://broker.sopcast.com:3912/130083
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що під кінець матчу в поляків просто не вистачило сил. Російська збірна теж, вікова команда, не сильно вже бігала під кінець.

Але кістяк з Борусії Д. виглядає дуже потужно.

Ох і не просто тепер буде росіянам з греками. Вони "поставлять автобус" перед штрафною і будуть грати на контрах.

Завтра матч вартий фіналу - Німеччина і Нідерланди. Хоча, як показують останні матчі, гранди грають дуже обережно. Хоча голландцям немає, що втрачати - поразка і досвідос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська збірна теж, вікова команда

теж?)

Ох і не просто тепер буде росіянам з греками. Вони "поставлять автобус" перед штрафною і будуть грати на контрах.

якого милого грекам сидіти в обороні? щоб завоювати почесне 4те місце??

та й росія виконала вже завдання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

греки не втратили ще шансів і їм нема чого сидіти в обороні це точно.

та й росія виконала вже завдання

про*об грекам і перемога Польши або Чехії і гуд бай раша

рано ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого милого грекам сидіти в обороні? щоб завоювати почесне 4те місце??
Я ж писав:
Вони "поставлять автобус" перед штрафною і будуть грати на контрах.
, бо греки інакше не грають.
та й росія виконала вже завдання
На мою думку, ще не виконала: програш грекам, та нічия в матчі Чехія-Польща - дуже сильно підірвуть їхні шанси на вихід. Або виграш чехів. Так що - не факт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська збірна теж, вікова команда, не сильно вже бігала під кінець.

Складно не погодитись. Порівняв останні 10 хв Україна - Швеція та Польща - Росія. Дуже було помітно що шведам нічия була більш потрібна ніж росіянам перемога. Не вміють дотискати, не видно гарних комбінацій, "здуваються" на контратаках суперника. Можливо, розслабилися, не думали що поляки "покажуть зуби".

одне слово - газпром )

шонібудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Александр Кержаков установил антирекорд чемпионатов Европы

Нападающий сборной России Александр Кержаков по итогам первого тайма матча с Польшей (1:0) обновил антирекорд чемпионатов Европы.

Согласно статистике Кержаков является единственным футболистом, который нанес 11 неточных ударов по воротам подряд. 9 ударов Кержакова пришлись мимо цели, а еще 2 были заблокированы, сообщает OPTA.

Предыдущее достижение принадлежало нападающему сборной Испании Раулю Гонсалесу, который нанес 10 неточных ударов по воротам на Евро-2004.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б-ь, убил бы русского коментатора на канале "Спорт 1" - редкостный м-к.

У кого-нибудь есть линки на SopCast-овые трансляции с нормальными комментаторами?

значить ми з дружиною не єдині, хто звернув увагу на маразматичний коментар :) я такого ахтунга в ефірі ще не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить ми з дружиною не єдині, хто звернув увагу на маразматичний коментар :) я такого ахтунга в ефірі ще не чув
Пригадую його перл: "Уважаемый Андрей Сергеевич (Аршавин), подарите нам праздник. И мы, называем Вас так, Андрей Сергеевич, без сарказма, а потому, что уважаем". :_20::0017: Супер-гравець, якого виперли з Арсеналу Л.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить ми з дружиною не єдині, хто звернув увагу на маразматичний коментар :) я такого ахтунга в ефірі ще не чув

а про який коментар мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить ми з дружиною не єдині, хто звернув увагу на маразматичний коментар :) я такого ахтунга в ефірі ще не чув

а про який коментар мова?

коментар матчу Польща-Росія на російському каналі Спорт 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Греки попали в долговую яму Газпрома (давление?), и это накануне матча Греция-Россия!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчик-звезда социальных сетей оказался сыном нардепа

13 июня 2012, 12:27 i9254719_1171aa3777d72c8e3e651235faf79a46.jpg

6-летний болельщик украинской сборной Тимур, фотография и видео которого взорвали интернет, является сыном депутата Верховной Рады.

Об этом пишет газета «Сегодня».

Отец Тимура — нардеп. И именно поэтому он не хочет, чтобы фигурировала его фамилия, пишет газета.

«Понимаете, сейчас это воспринимается как радостный эпизод, а если всплывет моя фамилия, начнут говорить, что я проплатил это видео, — сказал отец Тимура.

“Хотя на самом деле Тимур попал в кадр случайно. Я давно обещал ему сводить на матч Евро-2012 — так он попал на трибуну. Меня порадовало, что он пел гимн, держа руку на сердце. А еще плакал, когда нам забили, и радовался, когда забили мы. Это была искренняя реакция. Вот если Украина выиграет Евро, тогда я соглашусь, чтобы о Тимуре сняли фильм. Но не сейчас”, — добавил он.

Сам Тимур мечтает стать похожим на футболиста Андрея Шевченко.

“Я хочу стать вратарем и быть похожим на Андрея Шевченко. Сейчас я часто играю в футбол со своим водителем”, — сказал Тимур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментар матчу Польща-Росія на російському каналі Спорт 1

:_07: :_07: :_07: то й так було зрозуміло...

питаю що там такого ляпнув той коментатор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментар матчу Польща-Росія на російському каналі Спорт 1

:_07: :_07: :_07: то й так було зрозуміло...

питаю що там такого ляпнув той коментатор?

та не вийде в мене так процитувати. тре самому слухати. я всякий словесний понос чув, але такий вперше в прямому ефірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько "найщирішого вболівальника України" - "тушка"

6-річний уболівальник української збірної Тимур, фотографія й відео якого підірвали інтернет, є сином депутата Верховної Ради Валерія Шаманова.

Про це написав на своїй сторінці в мережі Facebook користувач Vitaly Manko.

"Хлопчик, якого зробили зіркою українці - син депутата Шаманова, тушки. Одного з тих, хто голосував за закон Колесніченка-Кідалова "про мови". Тимур Шаманов не винуватий у тому, що його тато, політичний корупціонер, приймав разом з регіоналами по команді Чечетова бюджет", - зазначає він.

Користувач опублікував на своїй сторінці світлину з інтерв’ю Шаманова, в якому він заявляє, що "признання російської регіональною мовою не зашкодило б Україні".

http://www.pravda.com.ua/news/2012/06/13/6966636/

я навіть не думав, що все буде НАСТІЛЬКИ символічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дания - Португалия 2-3, прикольно датчане исправились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...