Перейти до змісту

Кав'ярні Луцька.


tolikx7

Рекомендовані повідомлення

"а город піл кактелі пряниє, піл і ждал навастєєєй..."

мені більше подобається "ямайским ромом пахнут сумерки" :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

його швидше ісполніть, чим прєдложить.

Я мав на увазі в слові "прєдложить" замість шампаня чи кАктейля.. а варіант швидкості іспалнєнія теж залежить від обставин :)

Дівчатка групи "до 22" відвідувачки Рози то ще ті "балувані Галі" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а город піл кактелі пряниє, піл і ждал навастєєєй..."

мені більше подобається "ямайским ромом пахнут сумерки" :_04:

аби не 15 чєловєк на сундук мєртвєца йо хо хо і бутилка рому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що би смакувало до кави ,і яку суму ви готові виділити на це.

Особисто мені здається,що найкраще просто пити каву не заїдаючи . B) Хоча вона смакує з різним сухим печивом і чорним шоколадом. Але тіко не торти,особливо ті де гора крему і міцюнька тіста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_36: Дякую, всім за корисні поради, дуже цікаво)) Ще в кого є які думки на рахунок цього питання?

З.І. Може хтось знає в луцьку місцину яка б відповідала ресторанам Чикаго десь 30-40х років? Або щось подібне по стилю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм...тут канєшно є старші люди, але навіть вони не настільки старі, щоби бувати в ресторанах Чікаго 30-40 хх років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм...тут канєшно є старші люди, але навіть вони не настільки старі, щоби бувати в ресторанах Чікаго 30-40 хх років

а чому не 20-х? в ресторанному бізнесі була якась ізюмінка імєнно під час Великої депресії?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС - хоче побачити офіціантів, що ходять з сигарами в зубах і Томсонами наперевєс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене просто є ідея для фотосесії, ось і шукаю підходяще місце для зйомки в ганстерському стилі, потрібне цісце щоб щось таке нагадувало ті часи, коли мафія розкошувала ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Може хтось знає в луцьку місцину яка б відповідала ресторанам Чикаго десь 30-40х років?

В Луцьку є два основних типи ресторанів (кафе, барів): (умовно) клуня або офіс. На цьому, як правило, пальот фантазії в дизайньорів закінчується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є відносно новий бар-кафе-ресторанчик в ретро стилі. "Мелодія", там типу музична тема. Особисто я заценила інтер`єрчик - оригінально) B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є одне Богом не забуте місце... забув його назву... але географічно воно знаходиться на Кривому Валу вниз якщо йти до вулиці Богдана Хмельницького... затишний заклад, навіть трішки романтичний, інтерєр виконано в в реторо стилі старих фоток міста Луцька... та й вибір кави чи чаю, чи ба чогось покрепче непоганий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...