Перейти до змісту

Обшивка балкону з середини


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Я вважаю - пінопласт. Він не "злежиться", не боїться води так як мінвата... та й щільніше можна вкласти. Але це з дилетантської точки зору, хоча і з певним досвідом... Може спробуй поцікавитись в рєбят з Нової лінії?

UPD

UPD. Ззовні обшивав нержавійкою, з переконань цінапрактичність.

Як виявилося зі спілкування в ПП - оцинковкою... небо і земля по ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю - пінопласт. Він не "злежиться", не боїться води так як мінвата... та й щільніше можна вкласти. Але це з дилетантської точки зору, хоча і з певним досвідом... Може спробуй поцікавитись в рєбят з Нової лінії?

Ага чомусь Європа пінопластом не утеплюється, а якраз мінвата присутня. Тим паче сучасна мін. вата вогнетривка, гідрофобна і має непогані показники теплопровідності.

А пінопласт злежується (робота на стиск), горить чудово, мишки його люблять (хоча .....). З гарним маркетингом і гадость продається на УРА особливо в Епіцентрі та Новій Лінії.

Не хочу образити, але хлопчики, що його продають, не експлуатують те що хвалять і дуже добре якщо він насправді використав рекомендований матеріал дома.

Це те саме як утеплюють фасад, точка роси?? А що це??? ааа ну тут такого не буде?? Тобто закони фізики відміняються бо хазяїн платить, а те що в нього і його сусідів буде гемор потім, ну так мене вже тоді тут не буде :)

Взагалі зараз є багато утеплювачів і багато з них кращі за цих два, ну але ціна чи інші експлуатаційні характеристики......

Взагалі буду робити через 2тижні свою лоджию. Спочатку думав класти обрешітку і доску зверху (дешево і практично). Тепер думаю покласти паркет, оскільки балкон при низькій температурі знадвору досить теплий всередині. Але вирішувати проблему додаткового утеплення + захисту паркету все ж таки прийдеться. Як ПЦБ-шник як впадло рахувати по СПРОМАТу. Простіше на око. Ех......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо точки роси. Тут така справа, поки балкон не обшити зсередини а тільки зовні металопрофілем, то якщо дививтись з середини балкону на цей металопрофіль, то він в мене весь як би вологий, якраз саме та точка роси. І я ось думаю, якщо зашити мін ватою, вологість буде братись на листі металу чи ні? Те саме і дах, він також весь в росі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Підлогу - незнаю чим утеплити, майстер казав нічим не треба але я всетаки щось ще надумаю. .

Я б рекомендував би на підлогу пінопласт і зробити стяжку 4-5 см, покласти плитку - більш практично, холодно не буде. Можна покласти ламінат, є такий що вологи не боїться, головне щоб не було великих калюж. На фірмі у нас лежав ламінат 31 класу і зимою мокрими ногами ходили і нічого. :_10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут десь на форумі писав про свій досвід утеплення лоджії - утепляв екструдованим пінополістеролом,- набагато кращий і плотніший матеріал ніж пінопласт. Дотримувався технології виробника цих плит(є на сайті http://www.penoplex.ru/endsection/loggia_warming.html). В результаті температура на лоджії в минулу зиму - +15С, коли на вулиці було -25С. І це без додаткового опалення! На підлозі - плити+гідроізоляція+стяжка+лінолеум(поки що, думаю потім паркетну дошку покласти). Підлога не холодна, хоча можна і електроопалення кинути при потребі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що стяжку на лоджію то куди не йшло, а ось на балкон який обтяжений металопластиком, я гадаю зайве?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, ну лоджія і балкон - 2і великі різниці. + можливо в сусідів лоджії утеплено, того і у hyrurg"а так тепло, + залежить від того які вікна-двері між лоджією і кімнатою - можливо вони добре передають тепло з кімнати.

Щодо точки роси - якщо на балконі буде тепло - роси не буде. Оскільки вода з газоподібного стану перетворюється в рідкий при зниженні внутр. енергії (читай зниженні температури), необхідно щоб поверхня на якій є загроза утворення роси мала температуру вищу за температуру тієї точки роси. Буде поверхня теплою - роси не буде. (Ну або вологість низька - аналогічно). А зараз в тебе газоподібна вода охолоджується на поверхні і переходить в рідкий стан.

З приводу стяжки на балконі - теж здається зайве... та ще й плитка... З фото розумію що зверху балкона нема, то вікна майже всю свою вагу "дають" як раз на твою підлогу...стрьомно. В мене хоча б ще до верхнього балкона причеплено, і то боявся. Балкону-то 50 років (хрущовка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо утеплювати скажем лист металу пынопластом, то його напевно недостатньо просто проложити між металом і внутрішньою майбутньою дерев'яною вагонкою, можливо якого його приклеювати до металопрофіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене - приклеювати - зайве. Головне щоб шматки пінопласту один до одного на стиках щільно прилягали. А якщо проміжки між площинами і будуть - то в тих проміжках буде чудовий термоізолятор - повітря. В себе робив так, щоб весь простір між зовнішнім і внутрішнім покриттям був заповнений пінопластом. Оскільки не завжди було рівно 5 см - використовував листки різної товщини виготовлення. Вийшло так що внутрішньою обшивкою пінопласт притискався до зовнішньої. Щілини "втрамбовував" обрізками, шматками... Це геморно було, але результат задовольнив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...