Перейти до змісту

Обшивка балкону з середини


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Почав робити ремонт на балконі, потрібно обшити чимось з однієї сторони гарним та практичним а з іншої не дуже важким матеріалом балкон. Можливо хтось робив, знає, можливо хтось має матеріал, фото. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обшив білою пластиковою вагонкою . Легкий , відносно недорогий матеріал .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б білим не хтів, тому що він з часом буде тьмяніти, та і пластикова вагонка дуже буде царапатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майстер , який обшивав ,доречі добрий знайомий , радив саме так. Поки що цілком задоволений вибором , жодної царапини .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні , утеплення не робив , оскільки не балкон а лоджія , встановлена суцільна металопластикова рама ,тому навіть в морози там не холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду утеплювати пінопластом, проклеювати стики пінкою, зашивати деревяною вагонкою. Підлогу також дерев'яною вагонкою, стелю утеплю пінопластом і зашию швидше за все також чимось, вот тільки не хочу пластиком так як літом в мене така жара що той пластик буде плавитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду утеплювати пінопластом, проклеювати стики пінкою, зашивати деревяною вагонкою. Підлогу також дерев'яною вагонкою, стелю утеплю пінопластом і зашию швидше за все також чимось, вот тільки не хочу пластиком так як літом в мене така жара що той пластик буде плавитись

Бюджет вже прораховував?

Мені тоже ремонт цієї зими на балконі світить. Батьки чоловіка переконують, що краще пластикова вагонка, а я не хочу. Утеплювати в будь-якому випадку буду. Цікаво ціни порівняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду обшивати пластиковою вагонкою всередині (бо маю залишки + легко монтувати), утепляти планую мін ватою. Її можна легко вкладати в проміжки, без утворення стиків, що полегшить роботу і дасть кращий ефект по теплозбереженню, імхо.

UPD. Ззовні обшивав нержавійкою, з переконань ціна\практичність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ззовні обшивав нержавійкою, з переконань ціна\практичність

Нержавійка це дешево? О_о

Тут я намалював схемку як це я робив у себе (недорого і дійсно тепло). Та й взагалі варто ТС ту темку перечитати.

Бетонну підлогу балкону утеплював також пінопластом (від 7 до 10 см -шаром). Тільки дошки брав вроді "30" або "25" а не вагонку - занадто тонка буде, під дошками між лагами пінопласт, під лагами також. Стеля - пінопласт 5 см, касєтони. При тому що верхній і нижній балкони неутеплені (навіть не засклені) і коли за бортом -20 я маю на балконі -5. Пізньою осінню (як зараз) можна сміливо виходити босим та ходити по дошкам, підлога тільки трошки холодна, правда я ще застелив старим тонким ковриком. Якщо потрібно - можу порадити майстра-одиночку, бере недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ззовні обшивав нержавійкою, з переконань ціна\практичність

Нержавійка це дешево? О_о

в порівнянні з зовнішньою вагонкою, чи металопрофілем, ціна на лист нержавійки дійсно менше. В декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ззовні обшивав нержавійкою, з переконань ціна\практичність

Нержавійка це дешево? О_о

в порівнянні з зовнішньою вагонкою, чи металопрофілем, ціна на лист нержавійки дійсно менше. В декілька разів.

Яка площа і товщина листа? І де такі ціни? Жодного сарказму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, вчора поставив вже вікна і дах!!!:) Говорив з майстром і вирівшив скористатись його послугами і для обшиття балкону зсередини.

Буду ощивати дерев'яною вагонкою - стіну та що на балконі і балкон під рамою. На підлогу положу дерев'яну плиту. Стелю общити незнаю чим, скоріш за все також чимось деревяним але не платискуом, бо просто знаю що то буде за пекло літом і як той пластик буде штиняти.

Що стосується утеплення - буду використувувати пінопласт, щілини між плитами пінопласту буду пропінювати промисловою піною - це балкон під рамою. Підлогу - незнаю чим утеплити, майстер казав нічим не треба але я всетаки щось ще надумаю. Стеля також буде пінопластом закладена і зашита.

На сьогодні маю осьтаке:

8acef77f3e36.jpgbe89009e8a70.jpg

Ту вагонку лаковану що на фото сьогодні повністю здер зі стіни - скільки там всякого назбиралось за тією вагонкою за роки ...

Тепер слідуючий крок - всановлять двері і вікно. І вже тоді будем робити розкрій підлоги, ставити рівень і прибивати плиту.

Вобщім орієнтовна вартість обшивки з середини балкону деревяною вагонкою - робота і матеріал біля 3000 грн.

Буду утеплювати пінопластом, проклеювати стики пінкою, зашивати деревяною вагонкою. Підлогу також дерев'яною вагонкою, стелю утеплю пінопластом і зашию швидше за все також чимось, вот тільки не хочу пластиком так як літом в мене така жара що той пластик буде плавитись

Бюджет вже прораховував?

Мені тоже ремонт цієї зими на балконі світить. Батьки чоловіка переконують, що краще пластикова вагонка, а я не хочу. Утеплювати в будь-якому випадку буду. Цікаво ціни порівняти.

Рама балкону і криша і обшивка металопрофілем ззовні + робота в районі 6500 грн.

Вікно і двері - 1900

Зсередини общивка деревом 3000 грн. (сюди входить робота, матеріал, демонтаж старого, лак та інші розходнікі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...але не платискуом, бо просто знаю що то буде за пекло літом і як той пластик буде штиняти. Що стосується утеплення - буду використувувати пінопласт, щілини між плитами пінопласту буду пропінювати промисловою піною

Літом дійсно пекло, але не штиняє, правда в мене пластикової вагонки з середини - 2 м2 і на неї зсередини прямі сонячні промені не потрапляють. Мені цікаво як ти будеш щілини в пінопласті запінювати - якщо "промислову" піну так само розпирає як і "монтажну" - то ти дуже швидко пошкодуєш про це. А підлогу все-таки додатково утеплюй, там найхолодніше. До речі додай фото підлоги, цікаво. Що маєш на увазі під "дерев"яна плита"? OSB? Якщо так, то Вікі каже що "Испарения фенолформальдегидных смол, которые склеивают стружку - ЯДОВИТЫ." ІМХО краще дошки - і натуральне, і приємніше, і затишніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо підлоги, врахую, дякую. Але не сильно б хтілось дошками підлогу, так як рано чи пізно вона всохнеться і будуть дірки. А які є "деревяні" варіанти але щоб плитою суцільною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона всохнеться і будуть дірки

А ти сушені дошки купляй, калібровані, з пазами, і зганяй добре, тоді дірок не буде. А якщо з-під низу вона (підлога) ще буде утеплена, наприклад, тим самим пінопластом, щільно, то навіть якщо і будуть щілини, незручностей тобі багато вони не доставлять. Ще можна якогось лінолеуму-ковроліну по верху. А ще щілини можна зашпаклювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона всохнеться і будуть дірки

А ти сушені дошки купляй, калібровані, з пазами, і зганяй добре, тоді дірок не буде. А якщо з-під низу вона (підлога) ще буде утеплена, наприклад, тим самим пінопластом, щільно, то навіть якщо і будуть щілини, незручностей тобі багато вони не доставлять. Ще можна якогось лінолеуму-ковроліну по верху. А ще щілини можна зашпаклювати.

А якщо ламінат? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrew_Best, а що заважає? Головне щоб вологість була стабільна, а то вдруг покоробить чи ще шось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На підлогу думаю класти ОСБ плиту

ось такого типу:

173b50de8952.jpg

А оскільки текстура взагалі візуально не сприймається як гарна, то тоді вкрию чи доріжкою килимовою а може і лінолеумом тепленьким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми балкон облаштували таким чином:

1) стіни та стеля - набиті рейки та пінопласт (від 3 до 5 см в різних місцях). Вагонка МДФ.

2) на стелю відразу краще вивести світло - поставили звичайнісінькі галогенки

3) підлога - деревяні балки, пінопласт 5 см. Зверху плита ОСБ (вистачило одного листа :)). 2 шари старого лінолеуму, і поверх - фінальний шар якісного німецького лінолеуму.

4) вікна - металопластик

3) з одного боку до рівня вікна зробили "вбудовану" шафку, накриту кухонною стільницей. Дуже практична штука, та й виглядає непогано. А оскільки вона так само утеплена пінопластом, то вийшло непогане місце для зберігання овочів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ціккаво, якщо класти підлогу з ламінату на балкон, тоді де речі сушити!? волога ж буде попадати на підлогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ціккаво, якщо класти підлогу з ламінату на балкон, тоді де речі сушити!? волога ж буде попадати на підлогу.

Речі треба добре викручувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не знаю властивостей ламінату, але підозрюю що дешевий піддається впливу надмірної вологості. Щодо речей - добре вижимайте щоб не капало з них (з цим машинки-автомат справляються добре). В теплу пору року провітрюйте коли сушите, а взимку там все одно нібіса не сохне. На крайняк можна під капаючі речі миску підставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені ціккаво, якщо класти підлогу з ламінату на балкон, тоді де речі сушити!? волога ж буде попадати на підлогу.

Речі треба добре викручувати :)

не спорю. зараз 21 століття. пральні машини і тільки. закінули, вийняли, розвісили. є речі які тільки вручну прасувати, наприклад якась флісова кофта. вона велика. Жінка буде кожен раз звонити до чоловіка, щоб він приїхав допоміг викрутити кофту, бо на балконі ламінат? ? ламінат не практично використовувати на балкон!! так само як і ОСБ плити. Я собі б не стилив. моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі а чим краще утеплити всетаки наприклад підлогу - пінопласт покласти чи мінвату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...