Перейти до змісту

Організація доріжок на дачному масиві


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Хочу на весну зробити нові доріжки на дачному масиві, порадьте якись практичний варіант, щоб і матеріал не дорогий і доступний був, щоб виглядало гарно і легко та самостійно можна було її прокласти. Можливо хтось робив - киньте порад та фоток, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бруківка" другий сорт (40*40см) коштує у виробників 25-35 грн/м.кв.. Такою на дачі віранду, квадратів з 12, сам виклав за день. На наступний рік планую стежки так само повикладати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивися варіант форм для заливки, наприклад, такі як тут. Теж планую на дачі прокласти нові доріжки, але в продажі таких форм ще не зустрічав, треба весною шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок садових доріжок із дерева? Дуже гарно виглядає.

img_4.jpg

Інструкції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бруківка" другий сорт (40*40см) коштує у виробників 25-35 грн/м.кв.. Такою на дачі віранду, квадратів з 12, сам виклав за день. На наступний рік планую стежки так само повикладати.

Підкажи , плз координати таких виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажи , плз координати таких виробників.

їх є багато. Наприклад, тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дерева з однієї сторони класно і гарно, але то ж скільки то таких "блінів" треба нарізати, ну і дерево є дерево, воно за декілька зим погниє.

А ось, такий варіант більш підійшов для мого масиву.

ccfae7a56ded.jpg

Ото хіба що по контуру якісь бордюри би, бо як перекопуватиметься земля або ж тими самими граблями ) грабати то всю доріжку накриє землею )

Питання, де можна набрати такого бою плитки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є матеріал для таких доріжок який би можна було купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є матеріал для таких доріжок який би можна було купити?

Можна було б спробувати плашку покласти, але певно не практично - здається, крихкий то матеріал, щоб по ньому ходити... :/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пляшки горлишко донизу, ходити по днищам, вони товсті - прикольно. десь було по ТВ.

або, або

image060.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про плЯшку :), а про плАшку:

інфо-тиць.

Там, до речі, і пише що: "Камень толщиной 10, 15 и 20 мм применяется для отделки фасадов, заборов и прочих вертикальных поверхностей; толщиной 20, 30, 40, 50 и более мм – для отмостки тротуаров, дорог и т. п"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про плЯшку :), а про плАшку:

інфо-тиць.

Там, до речі, і пише що: "Камень толщиной 10, 15 и 20 мм применяется для отделки фасадов, заборов и прочих вертикальных поверхностей; толщиной 20, 30, 40, 50 и более мм – для отмостки тротуаров, дорог и т. п"

19 грн за квадрат то впринципі норм. Якщо порахувати ширини доріжки сантиметрів сантиметрів 60 і довжина метрів 30 то виходить 350 грн грубо, цілком нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок садових доріжок із дерева? Дуже гарно виглядає.

Інструкції

так, вигляд просто супер, але, як на мене по них незручно ходити

пляшки горлишко донизу, ходити по днищам

а по пляшках думаю слизько, особливо після дощу

класний варіант це купити форми для самостійного виготовлення бруківки, вони дешеві, біля 20грн за штуку, велика різноманітність форм, але мінус в тому, що потрібно гратись з виготовленням, а потім ще й з встановленням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але мінус в тому, що потрібно гратись з виготовленням, а потім ще й з встановленням

зате сміливо можеш сказати, що все зробив своїми руками.

а по пляшках думаю слизько, особливо після дощу

Скло, мені здається, після дощу буде не таке й сльзьке, і більшість пляшок на дні має ребристу поверхню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А деревина після дощу не слизька? А камінь? Так що пляшки - то гут. Але скільки ж їх треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А деревина після дощу не слизька? А камінь? Так що пляшки - то гут. Але скільки ж їх треба?

За святковий січень місяць можна назбирати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо купувати, то по 10 копійок за штуку. (некондиція і т.п.), щоб не збирати :)

100 штук, за 10 грн. Всі решта "інгредієнтів" - пісок, відсів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вже краще тоді півлітрові банки брати - менше вкопуватись і більша площа дна. :) От тільки їх ціни не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...