Перейти до змісту

Миниаквариумы


mikromuha

Рекомендовані повідомлення

Когда хотят попробовать, то по чуть-чуть, по малу... а это и есть миники

И хоть книжки пишут: - чем больше аквариум тем легче с ним справляться -,

это далеко не всегда так...

gallery_1164_50_17107.jpg

1,5 литровая баночка с петушком, приносит не меньше удовольствия от 400 лит банки,

За счет перемещаемости, этот миник оказал не оценимую услугу и детям и людям пожилого возраста ( дома, на работе, на даче, в больнице...)

Практически не требует ухода (чистка раз в 2 месяца 10-15 мин),

Да и впечатление от "кривляний" петухом перед зеркалом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, отличный подарок для ребенка (хоть ухаживать все равно будут родители :D где такое продается, сколько ориентировночно стоит за какие "конфигурации"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imho, отличный подарок для ребенка (хоть ухаживать все равно будут родители :) где такое продается, сколько ориентировночно стоит за какие "конфигурации"?

Еще чуток и сайт заработает, но заказать уже можно... http://www.micro.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В мене питання по мініакваріумах! В одинадцятилітровому живуть дві "золоті" рибки, після підміни води вона дуже швидко починає мутніти, а в магазині при покупці казали що фільтр туда не ставиться! :) Підкажіть плз що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання по мініакваріумах! В одинадцятилітровому живуть дві "золоті" рибки, після підміни води вона дуже швидко починає мутніти, а в магазині при покупці казали що фільтр туда не ставиться! :huh: Підкажіть плз що робити?

:o Чесно кажучи, слів нема, одні емоції. :sm110:

Для двох золотих риб 11л це не просто мало, це дуже мало. Для 2 дорослих золотих потрібен акваріум від 50л.

Тепер по темі:

Скільки води міняєте за 1 раз і як часто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання по мініакваріумах! В одинадцятилітровому живуть дві "золоті" рибки, після підміни води вона дуже швидко починає мутніти, а в магазині при покупці казали що фільтр туда не ставиться! :) Підкажіть плз що робити?

:o Чесно кажучи, слів нема, одні емоції. <_<

Для двох золотих риб 11л це не просто мало, це дуже мало. Для 2 дорослих золотих потрібен акваріум від 50л.

Тепер по темі:

Скільки води міняєте за 1 раз і як часто?

Рибки куплені зовсім недавно і ще зовсім маленькі (ну звичайно не як неони), а воду міняємо 50% раз в тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання по мініакваріумах! В одинадцятилітровому живуть дві "золоті" рибки, після підміни води вона дуже швидко починає мутніти, а в магазині при покупці казали що фільтр туда не ставиться! :blush: Підкажіть плз що робити?

:o Чесно кажучи, слів нема, одні емоції. :D

Для двох золотих риб 11л це не просто мало, це дуже мало. Для 2 дорослих золотих потрібен акваріум від 50л.

Тепер по темі:

Скільки води міняєте за 1 раз і як часто?

Рибки куплені зовсім недавно і ще зовсім маленькі (ну звичайно не як неони), а воду міняємо 50% раз в тиждень.

Те що в тебе відбувається називається бактеріальним спалахом. Це нормальне явище після того як підмінили велику кількість води і в акваріумі погано працює біофільтр. Іде різке розмноження інфузорій. На пальцях: якщо біофільтр працює нормально то анаеробні бактерії швиденько з'їдають корм інфузорій, і вода знову стає прозорою, але якщо біофільтр працює слабо, то помутніння води (розмноження інфузорій) може тривати довгий час.

P.S. під біофільтром я розумію не якийсь механічний фільтр, а колонію анаеробних бактерій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в тебе відбувається називається бактеріальним спалахом. Це нормальне явище після того як підмінили велику кількість води і в акваріумі погано працює біофільтр. Іде різке розмноження інфузорій. На пальцях: якщо біофільтр працює нормально то анаеробні бактерії швиденько з'їдають корм інфузорій, і вода знову стає прозорою, але якщо біофільтр працює слабо, то помутніння води (розмноження інфузорій) може тривати довгий час.

P.S. під біофільтром я розумію не якийсь механічний фільтр, а колонію анаеробних бактерій.

Що і як правильно робити щоб цей біофільтр нормально працював? Рідше міняти воду, чи довше відстоювати, чи капати щось треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в тебе відбувається називається бактеріальним спалахом. Це нормальне явище після того як підмінили велику кількість води і в акваріумі погано працює біофільтр. Іде різке розмноження інфузорій. На пальцях: якщо біофільтр працює нормально то анаеробні бактерії швиденько з'їдають корм інфузорій, і вода знову стає прозорою, але якщо біофільтр працює слабо, то помутніння води (розмноження інфузорій) може тривати довгий час.

P.S. під біофільтром я розумію не якийсь механічний фільтр, а колонію анаеробних бактерій.

Що і як правильно робити щоб цей біофільтр нормально працював? Рідше міняти воду, чи довше відстоювати, чи капати щось треба?

Я би радив міняти по 10% щодня, або якщо для вас це зачасто то по 20% через день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в тебе відбувається називається бактеріальним спалахом. Це нормальне явище після того як підмінили велику кількість води і в акваріумі погано працює біофільтр. Іде різке розмноження інфузорій. На пальцях: якщо біофільтр працює нормально то анаеробні бактерії швиденько з'їдають корм інфузорій, і вода знову стає прозорою, але якщо біофільтр працює слабо, то помутніння води (розмноження інфузорій) може тривати довгий час.

P.S. під біофільтром я розумію не якийсь механічний фільтр, а колонію анаеробних бактерій.

Що і як правильно робити щоб цей біофільтр нормально працював? Рідше міняти воду, чи довше відстоювати, чи капати щось треба?

Я би радив міняти по 10% щодня, або якщо для вас це зачасто то по 20% через день.

Будемо пробувати! Ще думаю може купити якийсь засіб і додавати у воду -- щось же має таке бути :)

Дякую за пораду! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що в тебе відбувається називається бактеріальним спалахом. Це нормальне явище після того як підмінили велику кількість води і в акваріумі погано працює біофільтр. Іде різке розмноження інфузорій. На пальцях: якщо біофільтр працює нормально то анаеробні бактерії швиденько з'їдають корм інфузорій, і вода знову стає прозорою, але якщо біофільтр працює слабо, то помутніння води (розмноження інфузорій) може тривати довгий час.

P.S. під біофільтром я розумію не якийсь механічний фільтр, а колонію анаеробних бактерій.

Що і як правильно робити щоб цей біофільтр нормально працював? Рідше міняти воду, чи довше відстоювати, чи капати щось треба?

Я би радив міняти по 10% щодня, або якщо для вас це зачасто то по 20% через день.

Будемо пробувати! Ще думаю може купити якийсь засіб і додавати у воду -- щось же має таке бути :blink:

Дякую за пораду! :huh:

Я би не тішив себе думкою, що є чудодійні засоби які зроблять за вас всю роботу. Акваріумістика заняття не для лінивих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...