Перейти до змісту

Обговорення дитячих лікарів


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Скажіть, хтось може сказати, що він цілком задоволений своїм педіатром?

А якщо задоволений - то напишіть ким саме, щоб знати до кого звернутися.

Нам з педіатром не дуже повезло, багато лікарів з дитячої поліклініки чи навіть обласної лікарні гиденько ухмиляються, коли взнають хто в нас лікар. Ця людина дуже недбало прослуховує легені, виписує непотрібні (і часом відверто не підходящі) ліки, бувало що й ставить не вірний діагноз, і взагалі досить неуважно ставиться до пацієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я задоволена. Наш педіатр Федчук Валентина Миколаївна, дільничний лікар і зав. педіатричним відділенням в поліклініці на Чорновола.

Уже близько 10 років веде моїх дітей. Діагностує чітко, ніколи зайвого не призначить. Сама не раз бачила як інші лікарі ходять до неї консультуватися.

Та і сама коли має сумнів, то не відсилає, а бере за руку і заводить до вузькопрофільного спеціаліста, де з ним разом обговорює діагноз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федчук Валентина Миколаївна-моя сусідка, дуже хороша людина і дуже професійний лікар.

а взагалі-тему створив пліткар, не подобається педіатр-ідіть до іншого. в нас вистачає лікарень і лікарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федчук Валентина Миколаївна-моя сусідка, дуже хороша людина і дуже професійний лікар.

а взагалі-тему створив пліткар, не подобається педіатр-ідіть до іншого. в нас вистачає лікарень і лікарів.

А може батько який хвилюється за свою дитину. А інший педіатр буде приходити тільки за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну відносно пліткаря Ви загнули, тим більше що я не казав як звати нашого педіатра. А стосовно того щоб іти до іншого то за гроші викликати можна, але це разовий виклик, а потрібно щоб ліка дійсно вів дітей. Щодо того щоб замінити лікаря теж боюся можуть бути проблеми, - типу "Ах вам лікар не подобається, ну добре хай-но, хай-но..."

А відносно Федчук - дійсно гарний спеціаліст коли в дітей була висока температура ми її викликали - задоволені, але як би в неї так би мовити "прописатися".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вас розумію, була в аналогічній ситуації ще до Федчук і серйозно подумувала про зміну педіатра, та, на щастя, відбувся перерозподіл дільниць і ми потрапили на її дільницю, де й познайомились.

Тут два варіанти: або оплачувати іншого педіатра, котрий буде офіційно вносити записи до картки, або таки звертатись до адміністрації про заміну вам дільничного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...