Перейти до змісту

Виключається комп!


Рекомендовані повідомлення

ASUS P5AD2-E / Pentium IV 630 з стандартним кулером, нагрівається до 85 градусів. Що порадите робити????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

хреновый термоинтерфейс - поменяй термрпасту , проверь температуру внутри корпуса если он у тя закрыт , посмотри вольтаж на проце на повышено ли... не гонял я так понимаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може просто пора пропилососити ребра кулера? Таке також іноді буває, особливо в інтелевських боксових кулерах -- вони мють здатність "зашпакльовуватись" пилюкою, в наслідок чого відвід тепла відбувається дуже погано, і кулер (а з ним і проц) перегрівається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй яка буде температура з відкритою кришкою корпуса. У мене падала в середньому на 10 градусів. Але це не вихід. Можливо найкраще буде поставити новий кулер і додаткові кулери в корпус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хреновый термоинтерфейс - поменяй термрпасту , проверь температуру внутри корпуса если он у тя закрыт , посмотри вольтаж на проце на повышено ли... не гонял я так понимаю?

Не вийде, на самому кулері стоять гарантійні пломби. А по другому пізніше виставлю скрін, і самі все побачите.

Попробуй яка буде температура з відкритою кришкою корпуса. У мене падала в середньому на 10 градусів. Але це не вихід. Можливо найкраще буде поставити новий кулер і додаткові кулери в корпус

Цього робити нема сенсу, там кришка й так дирява, Є ще один план, поставити на кришку ще два бокових кулера. Але не відома який від цього буде ефект. (Торнадо в середині ПК.) :smile3:

Plum

Я вже звичайно це робив, і щось ніякого результату. Спробую ще рас, але мабуть те саме буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене тож кришка дирява <_< Від цього толку мало. Попробуй без бокової кришки. Відтік теплого повітря буде набагато кращим. Якщо температура не впаде, то значить шо у тебе проблеми з кулером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... знаеш не исключен еще вариант что на некоторых мамках некоректно отображаются температуры и вольтажи ...

попробуй всунуть обыкновенный градусник куданить поближе к процу ...

да и каким образом проявляется перегрев? - виснет комп при нагрузках? .... пыль ето тоже очень жизненный вариант любых проблем ! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai

Про градуснік це сильно :D … А на рахунок сбоїв, за 4 години гри в Battlefield, камп не то що не збоїв, він навіть не при гальмовував. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai

Про градуснік це сильно … А на рахунок сбоїв, за 4 години гри в Battlefield, камп не то що не збоїв, він навіть не при гальмовував.

вот я и говорю что может ето твоя утилитка врет или контроллер - попробуй проверить альтернативно... на западе конечно чуваки тестят темпу безконтактным градусником ... но я у нас таких не видел и советовать их смысла нет ...

гы - а самый простой тест - прижать палец у основания кулера - при 70 градусах ето будет не очень приятно! хехе

а картинка напоминает параметры матери асрок и проца типа семпрон трёха - у мя такой .. хватает в принципе .... канечна сталкер не потянет .... ищю видяху....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй альтернативні утиліти по температурі. Пориюсь по дисках, може щось знайду (http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Other/Speedfan/Speedfan/installspeedfan409.exe повинен темп показувати)...

А загалом, при високій температурі "життя" процесора катастрофічно зменшується. Не бажано розігрівати проц більше 70 градусів. Кажуть, при такій температурі проц пропускає такти (для запобігання перегрівання), але довго він все одно не протягне...

Штатні отвори проектувались для правильного руху повітря. Додаткові дирки можуть цьому шкодити.

Може системник виставити на вулицю? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а процесор в тебе такий самий??? :smile3::ok::P Чи АМД?

Проц АМД, але на ньому теж самий звичайний кулер. Раніше в мене був пентак 4 1,8 то там відламався один крепёж в кулера і він хреново прилягав до процаЮ а шось ремонтить як завжди було лень, через це темпріч був 70-80 градусів. Але все пахало на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а-ну давайте, хлопці, всі дружно сходили почитали правила і перестали вживати навмисну безграмотність! Геть суржик! Не вмієте українською -- пишіть російською чи англійською.

Скоро почну банити.... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что за блок питания??? попробуй подкинуть другой БП

У тебя недостача по 12V (в Probe показано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2SpiritMen:

проблема вирішилась?

Так, друга спроба про пилососити кулер була більш вдала. Тепер максимальна температура 69 градусів. Також, ще хочу встановити кулер в корпус на видув всієї системи. Можливо це понизить температуру в системі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

69 градусів - це все одно забагато. Можливо і вправду варто термопасту поміняти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с новыми процами это сплошь и рядом. я изрядно попотел, пока нашел софт измеряющий нормально температуру Core Duo E4300 свежего степпинга. кстати называется он Intel Thermal Analysis Tool. любой желающий может и себе нагуглить, но для лентяев я выложил на LM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с новыми процами это сплошь и рядом. я изрядно попотел, пока нашел софт измеряющий нормально температуру Core Duo E4300 свежего степпинга. кстати называется он Intel Thermal Analysis Tool. любой желающий может и себе нагуглить, но для лентяев я выложил на LM

В мене, що Intel Thermal Analysis Tool, що стандартна програма що йде в софті з материнкою показують однакову температуру :huh: Так, що навряд чи в SpiritMen_a програма погано показує температуру, там дійсно щось треба міняти :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивись темпратуру в БІОСі. Поганяй систему там іграми і тд, а потім перезавантажся і зайди в БІОС, я думаю проц невстигне охолонути, а БІОС не обмане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне вот интересно: разве все остальные программулины берут инфу не из БИОС?

и даже БИОС является в данном случае всего лишь интерпретатором определенной величины(допустим, сопротивления терморезистора) в цифры, так что, если источник обманывает, все остальные, включая БИОС , правды не скажут. :) ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...