Перейти до змісту

можливо саме ваша мрія на крок до здійснення?


Evo4ka

Рекомендовані повідомлення

Маю мега величезне бажання спробувати працювати на радіо,телебаченні або у театрі.

З самого дитинства стикаюсь із цією сферою,але поки лише як учасник. Мій внутрішній стан підказує мені що я змогла б щось цікаве донести слухачам, телеглядачам. У певний період свого життя про мене писали багато статей не лише в Україні фле і за її межами. У 16-ти річному віці я була учасницею передачі " Без Табу" з Ольгою Герасимюк і саме з того часу у моїй душі закралось це бажання,але на той час я не знала що буде зі мною чепрез 1 місяць, адже мала проблеми зі здоров'ям і саме це і стало головним приводом безлічі статей та телетрансляцій.Світ не без добрих людей, і ще одна з найзаповітніших мрій здійснилась. У мене є можливість прокидатись уранці зазираючи у віконце бачити усі барви кожної пори року, спів птахів, та просто жити. Але мрія з дитинства не покидає мене до сьогодні. Я не хочу бути мега зіркою радіо чи телебачення,шоубізнес це не для мене,але я маю потребу проявити себе у цій сферф дфяльності, це дасть мені певний досвід у спілкуванні, відносинах між людьмита самоудосконалення.

Нещодавно я мала змогу вести програму "події дня"на радіо Сід фм це дало мені ще більший поштовх і бажання реалізувати цю мрію.

Отож, прошу не будьте байдужими до мрій, прислухайтесь , можливо саме ваша мрія на крок до здійснення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 16-ти річному віці я була учасницею передачі " Без Табу" з Ольгою Герасимюк і саме з того часу у моїй душі закралось це бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео досить кумедне, але маючи нагоду поспілкуватись з Ольгою Герасимюк, вона дійсно дуже добра чуйна і відзивчива жінка,і досі я маю можливість спілкуватись із нею, і підтримую звязки:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тому що ця ткма була створена не для висміювання передачі "Без Табу" та її ведучої, а для того щоб кожен з нас замислився над тим яким прекрасним є світ, і всеж не варто зациклюватись на проблемах матеріальних і матеріальним благам, так зараз прийшов такий час що без цього ми ніхто, але в той же час ми - кожен з нас робить так щоб матеріальні блага були головними у нашому житт, і світ стає жорстокішим і людське життя стає нічим, немає ніякого сенсу і не варте коли немає грошей і матеріальних благ. Мрії стають реальними якщо у тебе є на це кошти.

Я на власному прикладі хотіла довести протилежне " Світ не без добрих людей" і варто мріяти, ставити перед собою цілі досягати їх, але не таким способом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніхто і не висміював нічого і нікого, і саме завдяки цій темі кожен з нас:

замислився над тим яким прекрасним є світ, і всеж не варто зациклюватись на проблемах матеріальних і матеріальним благам, так зараз прийшов такий час що без цього ми ніхто, але в той же час ми - кожен з нас робить так щоб матеріальні блага були головними у нашому житт, і світ стає жорстокішим і людське життя стає нічим, немає ніякого сенсу і не варте коли немає грошей і матеріальних благ. Мрії стають реальними якщо у тебе є на це кошти.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй сходити в театр, може там якась маовка чи другий план буде, головне попробувати, думаю там приймуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже дякую за пораду:) я часто беру участь у всіляких постановках, але не у театрі, спільнота до якої я належу беремо участь навіть у різдвяних конкурсах у просвіті.а щодо театру то наврядчи мене візьмуть, навіть на крайній план:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вы и так звезда :)

на ток шоу булы, в Просвити выступаете, круче только Савик Шустер. чего париться то ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спільнота до якої я належу

А можно поинтересоваться:

спильнота чего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та якось духу не вистачає у всі підряд двері стукати:))

щодо спільноти то це є молодіжна організація, при монастирі нашого міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евочка, так Ви молодець!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(а щодо того, що тут народ любить пофлудити, то це нормально. мої теми флудять - злюсь, але флужу і сама. то закономірність)

Мрії - вони для того, щоб ставати цілями ( не всі, правда). Ми їх здійснюємо (або нам помагають у тому), маслаємо як блін бесмертні поні.

Сама скажу так: багато мрій здійснила і у своєму житті. І це ...( тут не знайшла слів,блін).

Скоро ще одна моя подібна Вашій мрія теж стане реальністю. (звєзда в шокє,гггг, але сама до того йшла.

А матеріальне - без нього ніяк, але нєфіг зациклюватись на тому постійно - згідна на всі тищамульоноффтерабайтів)))))

БО у цьому грьобаному, скаліченому, подекуди аморальному світі (який би він не був, але він наш) є місце і для кроку вперед (на фоні грає Цой )))), і є люди, котрі притягуються одне до одного як магнітики, помагають, підтримують штани і теде і тепе.

Тому... удачі Вам, дивна дівчинко. І дякую за цю тему. Ібо ж на Борді подібні штуки піднімали дуууууууже давно.

купі-продай блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стіко багато слів, І ні разу не матюкнулась :_09:

Браво, Осень :D:sm110:

тищамульоноффтерабайтів))))) - енто матюк))))

Мрії - енто святоє. Нє трожжж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановний адміністраторе, закрийте будьласка усі мої теми буду вдячна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...