Перейти до змісту

друк фотографій з плівки (?)


eNyk

Рекомендовані повідомлення

Де зараз у Луцьку друкують фотографії з плівки? І бажано щоб у фотосалоні можна було зручно переглянути плівку і вибрати кадри (у Фуджіцентрі біля гостинця колись стояв екран, на якому можна було продивитись всю плівку у збільшеному розмірі і реальних кольорах - потрібно щось схоже).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фотосалон Фуджі на пр. Волі (біля салону МТС). Напевно рік тому роздруковував там кілька кадрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А десь можна недорого сцифрувати багато плівок? Може є в когось якийсь автоматичний протяжний сканер для негативів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати нову тему - цікавить де можна відсканувати та/або надрукувати фото з діапозитивів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А десь можна недорого сцифрувати багато плівок? Може є в когось якийсь автоматичний протяжний сканер для негативів?

заходив вчора в ФуджиФільм цікавився по цьому питанню, вартісь 9х13 чи 10х15 точно не згадаю 0,7грн. В мене їх мінімум 200-300, сказали що при такій к-ті можна буде домовитись про знижку, але суму не озвучували.

Якщо хтось знає де дешевше підкажіть будь ласка, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А десь можна недорого сцифрувати багато плівок? Може є в когось якийсь автоматичний протяжний сканер для негативів?

Я це роблю в магазині біля собору, там ще фотосалон є, не пам'ятаю назву. "Кодак" може) оцифровування там коштує 50 коп. за кадр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...