Перейти до змісту

Домашняя пекарня


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Народ,после беседы со знакомыми технологами о том какой нам в Луцке хлеб продают,дико захотелось купить хлебопечку.Чтоб самолично,без проблем,с пылу,с жару.Мож хто уже имеет так посоветует чего?

Хорошая ли штуковина? Вкусный ли хлеб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є міні пекарня яку привезли з штатів. Само собою прийшлося робити на неї понижуючий трансформатор (з 220 на 110 в) Там до неї додавалася книжка з рецептами, в якій є 7 видів хліба і тісто.

Хоть пекарня купили з років 5 назад, але тамє таймер, тобто можна виставити так, шоб зранку коли встаєш, був теплий хліб. Чорний в ній шось погано виходить, а от білий дуже навіть нічого.

Але з мінусів є те - шо вона трохи шумновати робить. Хто погано спить, зразу просинається. (от як мій батько). Почала вона десь в 4 години пекти, шоб на 7 був хліб, і вже він не може спати. Взагалі річ непогана, але чесно вона зара в мене на дачі стоїть і припадає пилюкою. Можливо на вихідні попробую хліб зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Порядку 100-150$

Хліб виходить супер.

Таймер рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой фирмы брать?Лыжи не хочу,а панас раза в 2 дороже кенвуда.Но интересует функциональность и качество готового продукта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас стоїть Moulinex. класна штука. в інструкції теж є рецепти. ввечері все засипеш, десь в 6 ранку почне все те змішувати і запікати. зранку прокидаєшся не від звуку будильника, а від запаху хліба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот он-первенец!!!!!

Замечу-бездрожжевой!

post-1602-1179200946.jpg

post-1602-1179200969.jpg

Вкус бомба.Ура!!! Советую всем.

Хліб з кічкарівки тільки не в мою домівку!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо не важко, прохання дати відповіді на декілька питань:

1. Який бренд і модель вибрав?

2. Де брав?

3. Вартість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долго рылся в нете, лазил по магазинам(целый день ездил по Луцку :D !!!!)

Вроде как из всех лучший Панас,даже чуть не купил,но потом решил так:

У моих друзей зарполата побольше моей в разы и они без понтов купили кенвуд,а не навороченый панас или хитачи,отзывы у них от кенвуда хорошие,тем более,что половины функций мне достаточно.

И купил я в Фокстроте - KENWOOD BM-250 вроде 479грн. Если добавить еще 20,то можна взять ту же модель,но с нержавеющим корпусом.

Таким образом резюмирую:

1.KENWOOD BM-250-оптимальный выбор.

2-3.Фокстрот-самый широкий асортимент печек(лыж полно но я их не приемлю по сути),самое хорошее обслуживание,цена как с доставкой из Киева.

а вот и черненький с сушеными томатами

post-1602-1180203404.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

щось у вас Тема з хлібопічкою занепала   , як успіхи ?   що нового готуєте ?

можк підкинути пару ідей

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що, невже ніхто більше не пече хліб у хлібопічці ?

я тут посиділа,  подумала і вирішила вчора для вас щось зробити, такий собі мастер-клас  може когось і зацікавить,  сильно не пинайте ногами :_39:

Рецепт в оригіналі   "Рыжая завитушка"

підходить для любої хлібопічки

молоко   250 мл

мука      460 гр

масло    50 гр

цукор     2 ст ложки

сіль        1 і 1/2 чл

дріжджі    2 ч л 

 

закладати відповідно до інструкціі вашоі хлібопічки.

в мене так, спочатку молоко  потім зверху мука  по  бокам сіль  і цукор , масло кусочками і в середині дріжджі

І саме головне, коли всі інгридієнти будуть у відерочку, потрібно включити програму дріжджове тісто ( в мене воно називається для піци, ) і прослідкувати щоб утворився правильний колобок 

Коли тісто готове викладаєм його на дощечку  (чи на стіл) і починаем гратися ;)

2b0b730ead6dx.jpg

для початку із тіста потрібно заплести от таку косичку,  вона нам потім пригодиться

c6db6e0755dex.jpg

а тісто яке залишилось розділити на дві половини

cdc9467d6d83x.jpg

одну половину оставити так як є а до другоі добавити 2-3 ложки томатноі пасти і добре вимішати. це можна зробити в ручну а можна так як зробила я .

Так як діло все таки до випічки дійде, я включилі хлібопічку на основний режим і вона в холосту працювала до цього рівня що мені потрібно, ну і під шумок я закинула у відеречко половину готового тіста  додала томатну пасту і по ходу чуть чуть муки. Тісто перемішалось прекрасно і стало риженьке  :)

дальше цих два різнокольорових куска тіста розділяєм на 4 частини

45c6c1e9dd92x.jpg

і кожну частинку розкачуем на такі от приблизні полоски

d83f4023871cx.jpg

на білу полоску викладаем риженьку полоску

49a406f165cax.jpg

і скручуєм такі 4 рулетики

4378a6515825x.jpg

 ці рулетики складаемо у відерко для ХП  але без мішалки, іі витягаем , два знизу і два зверху, а по середині викладаєм нашу косичку  , для краси

12dd8eb0ca73x.jpg

і поміщаем наше відерочко в хлібопічку в той момент коли вже по програмі тісто замісилось і почало підходити,  воно якраз підійде і перейде до випічки  саме. На цьому можна і забути про хліб приблизно на дві години, а можна, перед самим віпиканням верх помазати збитим яйцем і посипати наприклад конжутом   ( в мене не було під рукою , нажаль :friday: )

3eb6aa6dba56x.jpg

через деякий час получиться от такий хліб

766a750acd9dx.jpg

 і в розрізі

a77f279ae588x.jpg

5c4f490f7d40.jpg

:g01:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай маладца!!!!Класно.

А я перейшов на хліб на натуральній(живій заквасці).Експериментально один буханець в мене пролежав 2 місяці і був як свіженький.Крім того зараз яблук повно,то майже на кожні вихідні печу шарлотку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...