Перейти до змісту

ICQ6


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Хто має цю новінку, на рускій мові(якшо така штука існує в природі:() залийте будь ласка, з мене +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди користуюся КВІПОМ і вам раджу, но хочю аську повтикать цю 6, тільки шо скачав зараз інсталюю, ставиться довго ппц, а у вас як ? в мене інгліш качав з оффа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди користуюся КВІПОМ і вам раджу, но хочю аську повтикать цю 6, тільки шо скачав зараз інсталюю, ставиться довго ппц, а у вас як ? в мене інгліш качав з оффа

квіп істаляха лежить але ше не пробував :closedeyes: а зарас ася6 тількі інгліш (чекаю рус.) вроді нічо така мені подобається, удобно месиджі писати на мабіли якшо так конекту немає з юзером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона прикольна, але може в когось э Росыйска а то мені впадло по англійські читати! Нашо напрягатися якщо в когось є Руска :closedeyes::glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех прикольна штука ця 6 аська, погоцав вечорком але всеодно квіп краще, як вам нові звукі як повідомлення приходить?

З.І. в мене шось СМС не відправляє, хелп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2@Andrew@

Ставится быстро. Хотя, может, это от фигурации зависит :smile3:

СМСки она, по идее может отправлять только на ЮМС-Джинс-Экотел. Формат номера - 501234567, 661234567 и т.д. На всё остальное проще отправлять с Киевстаровского сайта. Да ещё лимит - 10 СМСок в сутки. Несерьёзно.

А вообще - это ужасный монстр! Чем дальше, тем хуже и хуже.

Лучше сидеть в QIP :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как по мне - самое то. Я бы ещё несколько кнопок с него снёс :D

Да з кнопками там всьо ок тільк от вигляд тих кнопок і загальний вигляд :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб змінити вигляд квіпа для цього є інтерфейси різні на сайті квіпа їх багацьоко, в мене стоїть українська віста))) а по функція аська краще, але я тими функціями не користуюсь і вони менеі не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб змінити вигляд квіпа для цього є інтерфейси різні на сайті квіпа їх багацьоко, в мене стоїть українська віста))) а по функція аська краще, але я тими функціями не користуюсь і вони менеі не треба

Да тепер з новими скінами прикольніше вигляд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене і Криса влаштовує. Нафіга оті розцяцьковані вікна, купа непотрібних плугінів і доповнень... Фе... Строгість, функціональність і надійність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене і Криса влаштовує. Нафіга оті розцяцьковані вікна, купа непотрібних плугінів і доповнень... Фе... Строгість, функціональність і надійність!

Переклади що означає "Криса" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криса це &RQ (припинився вихід нових версій), чи RnQ (модифікація, розробку успішно продовжують росіяни)

Я теж нею користуюсь і повністю задоволений.

Кілька разів пробував переходити на квіп, але щось мене відштовхувало... Можливо занадто велика кількість кнопок в головному і вікні чату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...