Перейти до змісту

Шок! Деградація молодих українців!


Diss

Рекомендовані повідомлення

«Я смог стать изобретателем потому, что в детстве не ходил в школу». Томас Эдисон

Великий немецкий композитор Людвиг ван Бетховен так и не смог освоить все арифметические операции. Умножение и деление были для него нераскрытой тайной (видимо таблицу умножения не знал). Например, чтобы умножить 12 на 60, гениальный композитор 60 раз складывал по 12. Правда и математики не оставались "в долгу" перед музыкальным искусством. Так, великому австрийскому математику Георгу Вега музыка была настолько чужда, что он говорил: "Не существует ни хорошей музыки, ни плохой. Существует лишь большой шум и малый шум".

ЗЫ:пусть бы Дурнев задал эти вопросы нашему президенту. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

право вибору ніхто не відміняв, може їм просто взападло щось корисне знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1318842926' post='1052466736']

імхо, всі ці пацани і дєвчонкі, які так уболівають за "всьо опшчєство", роблять це тільки для свого малєнького, дєфєктного, неполноценного і ущербного ЧСВ

як і ти, пишучи те шо ти пишеш про них.

з.і. але дякую за то, шо дав мені побачити себе зі сторони

з.з.і. часом пафос є потужною рушійною силою (окрім банального бажання наживи та суто альтруїстичних мотивів), а приклади наводити не буду, чай не ідіоти тут читають борду, ась? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда в шоке от этих молодых украинцев!!! :)

До Вас було питання у пості №17!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты прав, зачем будущему юристу знать сколько будет 7*8. Он ведь юрист, ему читать и писать нужно, ну и еще уметь убеждать.Математика это вообще здесь не причем...

умнік, блін...

одного разу для мене поштовхом (не основною причиною, але в нагрузку) для звільнення працівника стало те, що він після 3 курсу юридичного факультету (стаціонару) не знав, де в Луцьку знаходиться наукова бібліотека, а ти, мля, про табличку множення

карочє, якщо ти з таких "будущіх юристів", то так і залишишся "будущім"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты прав, зачем будущему юристу знать сколько будет 7*8. Он ведь юрист, ему читать и писать нужно, ну и еще уметь убеждать.Математика это вообще здесь не причем...

умнік, блін...

одного разу для мене поштовхом (не основною причиною, але в нагрузку) для звільнення працівника стало те, що він після 3 курсу юридичного факультету (стаціонару) не знав, де в Луцьку знаходиться наукова бібліотека, а ти, мля, про табличку множення

карочє, якщо ти з таких "будущіх юристів", то так і залишишся "будущім"

Мда... оце жіноча логіка!!!

П.С. Читай уважно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... оце жіноча логіка!!!

П.С. Читай уважно!

логіка залізна. бібліотека в ВДУ небагата, а до 3-го курсу стаціонару в студента повинна бути напрацьована міцна теоретична база (да-да, я старомодно продовжую вважати, що теорію та історію держави і права і римське право юристу знати необхідно), потім починаються процеси та інші прикладні дисципліни - це вже зовсім інше, тому що усе швидко змінюється, і потрібно вчитись щодня, тому якщо такий студент не набув навиків самостійної роботи, то нехай вибачає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного разу для мене поштовхом (не основною причиною, але в нагрузку) для звільнення працівника стало те, що він після 3 курсу юридичного факультету (стаціонару) не знав, де в Луцьку знаходиться наукова бібліотека

Інтернет же!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... оце жіноча логіка!!!

П.С. Читай уважно!

логіка залізна. бібліотека в ВДУ небагата, а до 3-го курсу стаціонару в студента повинна бути напрацьована міцна теоретична база (да-да, я старомодно продовжую вважати, що теорію та історію держави і права і римське право юристу знати необхідно), потім починаються процеси та інші прикладні дисципліни - це вже зовсім інше, тому що усе швидко змінюється, і потрібно вчитись щодня, тому якщо такий студент не набув навиків самостійної роботи, то нехай вибачає...

Да, я з тобою повністю згідний, що людина повинна це все знати, для цього і тему цю створив, щоб дехто замислився, яка молодь зараз! А ти мене не правильно зрозуміла!!!!!!!!!!!

Це я там для заХАРЕ в п.о.д.й.о.б.к.у. написав!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож і він так сказав

я так панімаю, мені тер тре регацця під новим ніком, шоби до Вас на роботу просицця :smile3:

З.І. і звідки у Вас ця ненависть до Інтернету? шото лічноє?

З.З.І. ні, це не мене ви тоді звільнили :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так панімаю, мені тер тре регацця під новим ніком, шоби до Вас на роботу просицця

100% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так отож і він так сказав

я так панімаю, мені тер тре регацця під новим ніком, шоби до Вас на роботу просицця :smile3:

Думаю, не допоможе (ні регаЦЦя, ні просиЦЦя). :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...