Перейти до змісту

Докотились


Vetalkab

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вперше за останні 3 місяці вирішив тряхнути кістками і погоцати в контру. Бачу багато шо змінилось. Я не знаю чіти це чи ні, але гравці вже можуть пригати втриччі далі ніж нормально (так робив нєкто Gril), інші перетворюються на курей (нєкто "Курочка рябочка"), може випадково але мене через стіну чотири рази підряд хедшотом завалили. Я не жаліюсь, просто "за родіну абідна". Бєспрєдєл якийсь. Мабуть і ще 3 три місяці грати не буду, хіба шо по локалці. Там хоть проти терорів грати буду, а не проти курей. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це опції сервака - а те шо ти про них не знаєш не звільняє тебе від хедшота курки-мутантовбивці))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
це опції сервака - а те шо ти про них не знаєш не звільняє тебе від хедшота курки-мутантовбивці))))

Можливо це якийсь мод, або точно сервак-пак. Або ти просто зайшов на сервер "warCraft" де можливе, абсолютно все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курка - це виконання чіта, який часто виконують разом із чітом спідхак! Хет через стінку - це зовсім не варкрафт і такого там недуже видно - висновок це АІМ + WH! Прижки в 3-и рази пояснюються тыльки ВАР сервером(ундед). Висновок: ти грав з чітерами на вар сервері!

ПС. Раджу і далі грати в варкс, адже там взагалому пох на чіти, якщо маєш хіро 10 лвл і вмієш грати, то чітери невспливають всерівно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...