Перейти до змісту

ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ


drap

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 194
  • Створено
  • Остання відповідь

Жесть! А партійний склад міської ради не пробували моніторити?

Zeuss, що чути з фронту? Свято для жінки зроблять таки чи ні?

q1rrr.jpg

Станом на 6 лютого були досягнуті домовленості.. які вона (в звичній для себе манері) спростувала:

q2bcb.jpg

.. говорили-балакали, а потім.. ну самі знаєте :)

Мучениця під 2012, вибори признають не легітимнимиі попробують зібрати майдан. Ну ніби так як зараз планують..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробують зібрати майдан
Zeuss, хто, ті "махрові" зберуть? Чи знову створять черговий КОД і тіпа будуть "опозиціонуватись"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В народу виникає непереборне бажання самому заплатити, щоб не бачити Табачніка,Арфуша,Азарова і всю цю голубу каиерилью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В народу виникає непереборне бажання самому заплатити, щоб не бачити Табачніка,Арфуша,Азарова і всю цю голубу каиерилью.

Dream може надіслати реквізити рахунку.. і він зробить все що в його силах))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, платять :)

А на халявне бабло злетяться всі кому не лінь.

Ну я це бачу так: "махрові" ("Торговка з ринку", Сєня, "Фарцовщик місцями", залишки НУНСу, ТягнихUйдолар) збирають "майдан". Тіпа "дємократія". Кричать щось, галасують: "Бандитам тюрми! Віддай Межигір'я з Аугустою! Міліція з народом! Юлі волю! І Юрі тоже!" і т.д. і т.п. лабуду. За цією кумедією цим "майданом" з вікна АП буде спостерігати Льова зі сценарієм в руках - що б ніхто, ні-ні, не дай Бог, не відхилився від сценарію. В міліцейському кордоні стоять пацани-"срочнікі" з ВВ. "Дядьки по-серйозніше" будуть сидіти в "Богданах" десь біля стадіону ім.Лобановського, в дворах на Хрещатику чи ще десь, дивлячись де буде "майдан" (хоча, не виключаю, що вони зберуть "майдан" на Троєщині, вул.Маяковського, на овочевому ринку Азарова - то буде іронія :-)))). Короче, покричать-покричать і розійдуться: бабки, як ти кажеш Zeuss - поділять, а потім зустрінуться з послами ЄС, США та іншої спільноти і скажуть, що вони нічого не можуть зробити з цим супостатом. І Льва чи призначений ним "речник" теж скаже цим самим послам: "Вони зібрались, ми не заважали, вони висловили свої думки - дємократія, ітіть-їх-переїтіть. Що ж ви ще хочете від нас?"

А що ж "прапор" (ЮВТ)...? А "прапор" так і буде "майоріти" в Качанівці - бо всім вигідно, коли ВОНА там: "махровим" - як "прапор незламної боротьби"; владі - як усунений претендент.

Ось така "картіна маслом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну практика "холостих" майданів вже імєєт мєсто бить :)

Вітю шибко не любають "там", хоча і дама з косою вже порядком всім надоїла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, а мені от прислали відео де активістка цицьок на шоу Шустера дьоргалась з Колісниченко.

Цирк, йоптить.. а ви не диветесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вирішили вже "добити" ЮВТ:

ВР признала газовые контракты Тимошенко госизменой

Верховная Рада Украины (ВР) приняла отчет временной следственной комиссии (ВСК), в котором установлены признаки государственной измены и факты личной заинтересованности Юлии Тимошенко при подписании газовых контрактов с РФ. "За" проголосовали 266 народных депутатов, в том числе один депутат от БЮТБ - Сергей Кошин.

Докладывала отчет ВСК по вопросам расследования обстоятельств подписания газовых соглашений между НАК "Нафтогаз Украины" и ОАО "Газпром" о наличии признаков государственной измены в сфере экономической безопасности Украины, глава комиссии Инна Богословская.

Комиссия установила, что во время переговоров подписания директив на заключение газовых контрактов между "Нафтогазом" и "Газпром" премьер-министр Украины Тимошенко скрыла от общества и власти факты существования долга ее частных компаний перед Министерством обороны Российской Федерации в сумме 405 млн долл. и существования в РФ уголовного дела, в которой доказана вина Тимошенко в неоднократной даче взяток должностным лицам Минобороны РФ.

Кроме того, ВСК установила, что Тимошенко провела тайные переговоры с премьер-министром России, в результате которых единолично согласилась на дискриминационные условия газовых контрактов, а зная, что Кабмин не согласится на подписание таких директив "выдала единолично директивы, хотя такие полномочия принадлежат исключительно Кабинету министров Украины, как коллегиальному органу исполнительной власти", - говорится в постановлении ВСК.

Также комиссия установила, что Тимошенко осуществила противоправное давление на главу правления "Нафтогаза", который отказывался подписывать газовые контракты на дискриминационных условиях, и заставила его подписать такие контракты под угрозой увольнения.

Планируется, что отчет комиссии будет направлен в Администрацию Президента, Кабмин, Генпрокуратуру, СБУ "для соответствующего реагирования". Также отчет будет направлен в Совет Европу, ПАСЕ и генеральному секретарю ООН, ОБСЕ.

Согласно Уголовному кодексу Украины, статья 111 - "государственная измена" - предусматривает наказание в виде лишения свободы от 10 до 15 лет.

Напомним, Печерский районный суд Киева 11 октября 2011 г. приговорил Тимошенко к 7 годам лишения свободы и к возмещению ущерба "Нафтогазу" в размере 189,5 млн грн за превышение полномочий при подписании газовых контрактов с Россией в 2009 г. Сейчас экс-премьер отбывает наказание в Качановской женской исправительной колонии в Харькове.

В феврале с. г. Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел принял к рассмотрению кассацию защиты Тимошенко на приговор в газовом деле. Рассмотрение кассации назначено на 15 мая с. г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бути точним, то вони прийняли звіт спеціальної комісії, яку самі ж і створили. Щодо ознак (саме таке формулювання) державної зради - далі можуть проводитись слідчі дії і суд.

Можу викласти звіт, якщо кому цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо кому цікаво.

виклади, будь-ласка

не кожний день доводиться читати практику по ст.111 КК)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

по ТВ было вчера

с таким качеством даже можно стказать что это я на видео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В украинских СМИ сегодня появились фотографии гематом на теле экс-премьер-министра Юлии Тимошенко, которая в настоящий момент отбывает срок в харьковской колонии.

Снимки дополнены заключением медэкспертов. Сообщается, что материалы были предоставлены уполномоченной по правам человека парламента Украины Ниной Карпачевой.

На фотографиях, сделанных 25 апреля, можно увидеть синяки и кровоподтеки на запястьях, предплечье, локте и на животе Тимошенко. Наличие травм подтверждает и заключение судмедэкспертов, передает ИТАР-ТАСС.

Сегодня Карпачева продемонстрировала эти материалы западным дипломатам. По имеющейся информации, в состоявшейся встрече принял участие глава представительства Евросоюза на Украине Жозе Мануэль Пинту Тейшейра, а также представители 27 посольств стран ЕС. Дипломаты пока никаким образом не прокомментировали увиденное.

20 апреля, после того, как, по словам Тимошенко, к ней во время госпитализации сотрудниками Качановской колонии была применена физическая сила, экс-премьер Украины объявила голодовку.

«Ко мне пришли три человека крепкого телосложения. Они подошли к моей кровати, накинули на меня простыню и стали втроем стягивать меня с кровати. Я как могла начала защищаться и получила кулаком через простыню сильный удар в живот. Мне скрутили руки и ноги и потянули на простыне на улицу. Я думала, что настали последние минуты моей жизни», — описала произошедшее Юлия Тимошенко.

Джерело: http://news.mail.ru/politics/8795247/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чьо, правда хтось вірить?

а чому такий сарказм? думаєте, синяки намальовані? я в це не вірю! от так і зомбували колись глядачів ТВ та Інтернету, коли розповідали, яка погана Юля, котра любить грати з людьми. а своєї голови немає? як би ми більше думали своєю головою, а не головами політиків, то б не мали нині такого президента України. жаль, що люди це не сьогодні розуміють, а зрозуміють через рік-два, коли знову настануть часи 90-х, а вони, повірте, настануть. от тоді всі пригадають, яка була "погана" Юля і як вона малює ніби-то собі синяки. мені її жаль, в першу чергу, як жінку, яка, хоча, не дивлячись на все, мужньо тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чьо, правда хтось вірить?

а чому такий сарказм? думаєте, синяки намальовані? я в це не вірю! от так і зомбували колись глядачів ТВ та Інтернету, коли розповідали, яка погана Юля, котра любить грати з людьми. а своєї голови немає? як би ми більше думали своєю головою, а не головами політиків, то б не мали нині такого президента України. жаль, що люди це не сьогодні розуміють, а зрозуміють через рік-два, коли знову настануть часи 90-х, а вони, повірте, настануть. от тоді всі пригадають, яка була "погана" Юля і як вона малює ніби-то собі синяки. мені її жаль, в першу чергу, як жінку, яка, хоча, не дивлячись на все, мужньо тримається.

что юля, что янык... обое рябое...

саме через таких людей, які говорять, що всі погані (а це найлегший вибір), ми і маємо зараз таку владу. я не хочу сказати, що Юля свята (кращих політиків то не має поки що), але при ній ми найкраще жили в роки незалежності. пригадайте, коли ми ще так жили вільно, як не з 2005 року? люди почали робити євроремонти, будуватися, відкривати фірми, без проблем купляти собі харчі та гарний одяг, брати кредити під невеликі відсотки, свобода голосу була та ін. цікавий народ українці, що не говори! добрі справи не памятаються! чи ми просто звикли жити під кимось і вільна країна нам не потрібна? ну тоді Яник для нас саме та людина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что то я не припоминаю этого рая... :)

для нас це точно був рай, а для інших країн це звичайні умови життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився це відео з Ющенко, цікаво одне: А де він був, пасічник, коли Жулька робила такий договір на газ? Чи він робив вигляд, що не був президентом?

Зараз пожинаємо те що посіяли тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чьо, правда хтось вірить?

ага. хоча б патаму, шо у пенітенціарній системі є певні традиції поводження з в"язнями, трудно з гуманізмом та інтелігентністю працівників. ну і не одному крутому мачо з невеликою зарплатою і не дуже вдалою кар"єрою пріятно би було похвалитись за півком, шо "я етой сукє как врєзал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...