Перейти до змісту

Аквариум - Архангельск (2011)


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Ну ось, дочекались! 29-й "канонічний" альбом легендарного "Аквариума" вийшов в світ. Називається він "Архангельск", складається виключно з нових пісень, на відміну від попереднього, "Пушкинская, 10". Альбом записаний інтернаціональним складом - крім вже відомого флейтиста Брайєна Фіннегана приєднався ударник Liam Bradley.

Хто "в тємє", слухаємо, пишемо враження, хто не сприймає таке - прохання не флеймити, ігноруйте :)

1316753558_aquarium_1725023_cover_preview.jpg

Архангельск (2011)

Все песни - БГ, кроме "Пролет аэростатов над полем клевера" - Игорь Тимофеев

Борис Гребенщиков

Борис Рубекин

Игорь Тимофеев

Олег Шар

Андрей Суротдинов

+

Александр Титов

Brian Finnegan

Liam Bradley

Additional musicians:

Phil Cunningham - accordion (9)

Sean Og Graham - button accordion (4)

Mikey Rowe - Hammond, mellotron, space keyboard, piano (6)

Karen Street - accordion (9)

Meabh O'Hare - fiddle (2)

Becky Taylor - Northumbrian pipes (2)

Brona Graham - banjo

Neill McColl - banjo

Eoghan O'Brien - harp

Sandy Lawson - didjeridoo

Barry Kerr - Uillean pipes

Tiarnan O'Duinnchinn - pipes

The Kickhorns (5) (7)

Kenneth Schaffer - Morse code

Sound recordist - Jerry Boys

Запись музыкальных звуков - Борис Рубекин

Мастеринг - А. Субботин

(с) БГ 2011

Дизайн - БГ/Владимир Забавский

Фото - Павел Антонов и БГ

Трекліст

Назад в Архангельск

Красная река

Пролет аэростатов над полем клевера

Марш Священных Коров

Капитан Беллерофонт

Тайный Узбек

Огонь Вавилона

Небо цвета дождя

На ход ноги

Як вже стало традицією, альбом можна скачати з дозволу правовласника, тобто БГ на "Кругах", заплативши будь-яку суму (або взагалі нічого не заплативши).

http://aquarium.kroogi.com/ru/download/1725023-Akvarium-Arhangelsk-2011.html

Для лінивих я залив на фтп: качаємо тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що прослухав.

Мудрий, виважений Акваріум як завжди налаштовує душу на добрий і спокійний лад.

Вірші БГ - просто шикарні, часто допомагають розібратися в собі.

Цей альбом -не виключення.

Що тут ще скажеш.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всьо, кажеш?.. "Архангельск" вже 2 тижні як не виключається. І чомусь мені згадується "Сестра Хаос"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замечательный альбом! из позднего творчества, по уровню погружения, сравнить можно разве что с "Zoom Zoom Zoom" :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо по "уровню погружения", тоді вже краще концертний "День радости" - для мене це кайф в чистому вигляді :)

А взагалі рівень "Аквариума" - це щось таке, що вже на порядок переросло весь інший "русский рок"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі рівень "Аквариума" - це щось таке, що вже на порядок переросло весь інший "русский рок"...

100%. это некая философия в формате рока, регги и блюза.. особенно "послетибетское" творчество БГ

/me пошел слушать "Снежного льва" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже сподобалося включення Брайєна Фіннегана в групу, він влився так органічно, що я навіть вже не уявляю сучасний альбом "Акваріума" без його прекрасної флейти. Спецом скачав собі ще і його сольний альбомчик - гарно слухається фоном, але після кількох інструментальних композицій вже хочеться вступу вокалу БГ :) Причому хлопець то не рядовий, грав в групі "Flook" - ""BBC Folk Awards 2006 в номінації «Краща група».

І коли до групи приєднуються такі хлопці як Лиам Брэдли, який грав в Ван Моррісона, ще в одній з пісень Майкі Хоу, який був клавішником Oasis, стає зрозуміло, що це вже не суто "русский рок", а інтернаціональна музика, яка навіть без текстів звучить дуже якісно. А тексти БГ - це завжди цікаво, вражає його рівень ерудованості, часом аж цікаво погуглити деякі фрази :)

П.С. "Снежный лев" - це один з тих альбомів, в якому подобаються всі пісні і які всі подобаються, хоча і всі різні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ложка дьогтя: Гребенщиков сказал «мяу» на фраза.юа

В першому пості я написав: "хто не сприймає таке - прохання не флеймити, ігноруйте", те саме міг би сказати "аналітику" з "Фрази". Видно що чувак взагалі "нє в тємє", судячи з його реплік, він би про всі альбоми БГ написав так само :) В усіх альбомах завжди були якісь фрази, які ніхто не вдуплив, а БГ не хотів розшифровувати, "Архангельск" тут не виняток. Я думаю, аффтор рішив зарісоватися фразами типу "Архангельск – жопа беспросветная и мрачная", щоб люди почали гуглити, що ж то за лічность така скандальна, Денис Бессараб, що він посягнув на самого Гуру :) Але впевнений, що і прихильникам "Аквариума" і тим більше самому БГ глибоко пофіг такі от аналітики.

Включу-ка я ще разочок "Архангельск", послухаю гарну музичку, яка мені подобається, очищуся від словесного поносу аналітєгів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось монотонно, до 7-го треку почав позіхати...

може не то а може слабенький!?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видеоклип группы Аквариум - Марш Священных Коров, Архангельск (2011)

Художник - Елена Авинова /www.e-avinova.ru/

Анимация - Михаил Ведерников

Продюсер - Виталий Шагалов

Группа "Аквариум" презентовала официальный видеоклип на песню "Марш священных коров". Анимированный ролик хронометражем более четырех минут сделали в Кирове.

Снять видео предложил сам Борис Гребенщиков. В июле кировчане откликнулись на предложение. Художник "Театра на Спасской" Елена Авинова придумала веселых коров с гитарами и в модных майках. Анимацию воссоздал Михаил Ведерников, который также занимался компоузингом на съемках документального фильма "Прогулки по Вятке с Никитой Белых".

- Речь идет о подарке с нашей стороны, как поклонников Бориса Борисовича. Это большая честь для нас, - подчеркнул продюссер Виталий Шагалов.

Гребенщиков уже видел клип и написал авторам лаконичный отзыв: "Замечательно". В сети Интернет презентация состоялась сегодня (16.10.2011).

справочник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...