Перейти до змісту

Pinnacle Studio Media Suite 10


atoller

Рекомендовані повідомлення

пінакл поставив.

навіть загрузив...

дійсно цікаво навіть мій АВі не хоче імпортувати..

показує якесь збоченя в зеленому кольорі.. чи він його якось криво розуміє.. чи як :) соні вегас їсть його без проблем..

тра ще поковиряти.

<{POST_SNAPBACK}>

2Адебт

а читати вище пости??

все ставиться.. тільки толку мало.. щось я не розібрався в ній.. СоніВегас імхо краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 новен

а не умнічати?

я сказав. шо в мене архів чомусь качається з битим другим диском. просив викласти.

ще питання є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж не пройшов. Тільки в мене 3-й діск не розпаковується.

А чого не став возмущатися - всеодно користуюся nundub, HT 6.0, Форгою і Канопусом... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря я не сделал контрольной сумы архива

p.s.

хотя если у одного всё нормально, а у 2-х других в разных местах траблы - то наверное проблемы или в ФТПсервере или в качалках клиентских

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качати пробував і ФайерФоксом і ФлешГетом. У флешГеті чомусь писало що не підтримується докачка і шпарило одним каналом на 200 Кб/сек... Архів стягнувся розміром 2,5 Гіга, хоча обєм запакованих файлів показував лише 900 метрів... корочє фуйня якась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я сам юзаю флешгет, нормально вроде качает,

если хотите могу скачать себе обратно файл и сделать контрольную сумму,

и на будещее на делать одним большим куском, а кусками по 100Мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. в мене було все добре.але я непомню чи ставив 3ій сд. там вроді якійсь навороти були.. якщо так було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Маю пінакл 10,5 Мультіленгвич Тітаніум едишин, маю купу кейгенів, один активує майже все! Маю образ девятого, зі всіма абдейтами і кейгенами, .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Маю пінакл 10,5 Мультіленгвич Тітаніум едишин, маю купу кейгенів, один активує майже все! Маю образ девятого, зі всіма абдейтами і кейгенами, .....

2Ken

О-о-о-о, це вже ближче до теми, а можливість поділитися з іншими є ? Було б непогано отримати 10.5 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухайте, то який лінк щоб його завантажити?

бо

http://kino.lutsk.ua/zevs/temp/Pinnacle.St...ltilanguage.rar

не працює :)

сморти в софте где-то

если ненайдёш то перезалью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Graphic/Pinnacle/

Маю пінакл 10,5 Мультіленгвич Тітаніум едишин, маю купу кейгенів, один активує майже все! Маю образ девятого, зі всіма абдейтами і кейгенами, .....

2Ken

О-о-о-о, це вже ближче до теми, а можливість поділитися з іншими є ? Було б непогано отримати 10.5 :)

Я вже трохи пороздавав його, якшо цікаво, стукай в приват, шось придумаємо.... Між іншим вийшов вже абдейт до 10,6.... Вся 10 (медія сюіт і тітаніум едишин) з абдейтами влазять на 1 ДВД...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...