Перейти до змісту

океан ельзи


n_a_p

Рекомендовані повідомлення

post-137-1177745519.jpgОкеан Ельзи. Міра.

Після виходу альбому "Gloria" здавалося, мабуть, що Океан Ельзи не зможе себе перевершити – принаймні, ближчим часом. Але, водночас, хотілося, щоб таки зміг. Можливо, ОЕ хотів того ж – бо вдалося. Вдалося навіть більше – знову зробити щось, не схоже на попередні роботи. Втім, відмінності легше відчути, аніж описати. Це просто справжній, потужний рок – той самий, який добре знає вже, на що він здатен, і тому не потребує маскарадів. Не хизується своєю силою та вправністю, а спокійно, натхненно працює – так ростуть міцні дерева, так каменяр не робить зайвих рухів, так вистигає в серці правда. Саме так стається радість – коли знаєш свою свободу в обличчя і не відводиш очей, не б’єшся смертним боєм, а просто йдеш вперед. Океан Ельзи іде вперед – і в музиці його звучить свобода. Немає гонитви заради визнання – і немає спокуси дотримання стильових рамок, а є – здатність максимально точно зробити те, що вважаєш за потрібне. З цього кореню і росте чиста музика рок, творчість не заради свободи, а як її прямий наслідок. Слухаю ці пісні – і розумію, що Океан Ельзи остаточно виріс зі всього того, чим він був до. Саме тепер – сталося. Як на мене, звідси починається для нього відлік нового часу – це якісно інший рівень, радісний, сміливий труд. І міра його – у вогні кожного серця..

Антон Йожик Лейба

Видавець: Moon records

Номер за каталогом: MR 2190-2

Рік видання: 2007

1. Міра

2. День у День

3. Хочу Напитись Тобою

4. Пташка

5. Зелені Очі

6. Коли Тобі Важко

7. Як Довго

8. Не Можу Без Тебе

9. Лелеки

10. Ночі і Дні

11. Все буде добре

12. Моя Мала

Загальна тривалість звучання: 40:57

лежить в папці музика oemira

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

только вернулся с концерта Океана. это финальный концерт тура в поддержку нового альбома.

что могу сказать - оччень неплохо.

после того, как группа попыталась первый раз уйти со сцены, он отыграли еще 1 час 20 минут :)

хороший драйв, хорошее настроение.

весьма доволен проведенным временем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как давний поклонник ОЕ (но и скептик одновременно), скажу кратко - не цепляет. Не тот нынче ОЕ, чего-то им не хватает. Вот "Суперсиметрія" - вот ЭТО БЫЛ АЛЬБОМ!!! Gloria - чуть послабее, но еще вполне ничего так... А этот альбом...

В принципе это вполне закономерно - у всех грандов рока (в данном случае рокапопса) бывают свои взлеты и свои падения...

Все же ИМХО не зря ведущие музыкальные критики и обозреватели ставят последней пластинке ОЕ твердый "трояк"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я написал не об альбоме а о концерте.

причем могу сказать, что увидел значительное улучшение в пении Славчика. он перестал откровенно лажать. и это радует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, альбом в целом слабенький

Глория классная работа. И возможно лучший их альбом вообще

Но самый живой, свежий, соглашусь, суперсимметрия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається, що не говоріть!!!

І великій + за зміст, з яким завжди були деякі проблеми!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да слушать можно, но проблема вот в чем...

Если "Суперсиметрію" или "Глорію" я заслушивал, что называется, практически "до дыр" :), то этот альбом прослушал всего 3-4 раза... Отдельные песни - раз 10... И все (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені навпаки "Суперсиметрія" супернудний альбом з плаксивими піснями типу "Сюзі" і "Холодно"

А цей альбом значно симпатичніший! В плані тексту можна сказати на порядок.

А взагалі я люблю перший сингл "Океану Ельзи" - "Будинок зі скла", про який чомусь навіть на сайті не пише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...