Перейти до змісту

куплю 5-ти стунку до ВАЗ


him

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба в 5-ти ступці до ВАЗ але хочу не заводську а полонезовську скоростну хто запропонуе недорого і якісну (бажано комплект с траверзою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

траветса коштує відсили 80 грн))) а коробка коштує 600-700 грн)))) такщо ціна вприцниці нормальна якщо хтось пропонує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спускатись з моста, в напрямку Автозаводу - направо. За 100 метрів з правої сторони будуть зелені ворота. Василь. Раніш займався коробками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як спускатись з моста, в напрямку Автозаводу - направо. За 100 метрів з правої сторони будуть зелені ворота. Василь. Раніш займався коробками

Брав у цього Василя коробку на стару “п’ятріку”. Ставив відразу в нього. Все нормально, швидко, якісно, недорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісно і недорого це сікі???ато маю пару кліентів в якіх якісно і недорого це 1500 і 1800 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісно і недорого це сікі???ато маю пару кліентів в якіх якісно і недорого це 1500 і 1800 :)

Бачиш, мені зараз важко сказати, скільки це коштує зараз. Пройшло вже більше 2-х років, як я її міняв. Я тоді заплатив (можу помилятися ± 100 грн) за саму коробку десь 600 грн. + 200-300 за саму заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ківерцівський є шрот + сьогодні на базарі бачив коробки полонеза 650-700 а встановити можна і самому якщо є де)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ківерцівський є шрот + сьогодні на базарі бачив коробки полонеза 650-700 а встановити можна і самому якщо є де)))

на старому чі варшавці???більш детальніше - що в комплекті було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавському задні ряди. коробка і навіть траверса.сходіть взнайте.

Куплено!!!тему можна закривати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де і за скільки, якщо не секрет.

на варшавці коробка + траверза + подушка + пильнік = 600грн (тепер шукаю хто поставить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де і за скільки, якщо не секрет.

на варшавці коробка + траверза + подушка + пильнік = 600грн (тепер шукаю хто поставить)

Как поставишь напиши плиззз где и за сколько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коробку поставлено за 300грн якщо треба дам номер моториста Міхалича на львівській якісно поставив і швидко під ключ як кажуть все охайно та чисто.Можливо е в когось вилка КПП куплю або приму в подарунок так як жигулевська бовтаеця (кільце широке на вилці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...