Перейти до змісту

"ДЦ Яна" в Теремно


pooh

Рекомендовані повідомлення

Хто стикався з послугами центру? Вони справді лікують чи це центр по вимиванню грошей з людей?

Мені порекомендували завести туди свого сина який хворіє на алергію (на молочне, білок злакових, рибу, яйце,цитрус), але чоловік вважає шо там дадуть всякі БАДи чи ше якусь малопомочку капільку,яка може не нашкодить, але і не допоможе.

Я на роздоріжжі. І сину допомогти хочу,але за л0ха зійти не хочу. Хто там лікувався відгукніться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловік правий на 100%. прописують необхідні ліки, але + тучу "заряджених" таблеточок з цукру. центр - бека, себе віджив (бабла накосив) :D імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может вопрос не по теме...пусть извинит меня VICLIS.

У дочки тоже проблема с аллергией (год под коленкой ранка которая не заживает). Решили сдать анализы на аллергию в Синево.

VICLIS, я так понял если вы знаете на что у сина аллергия, то сдавали может эти анализы, какие отзывы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может вопрос не по теме...пусть извинит меня VICLIS.

У дочки тоже проблема с аллергией (год под коленкой ранка которая не заживает). Решили сдать анализы на аллергию в Синево.

VICLIS, я так понял если вы знаете на что у сина аллергия, то сдавали может эти анализы, какие отзывы?

Если ранка не заживает,врядли это алергия) тут скорее анализ крови поможет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может вопрос не по теме...пусть извинит меня VICLIS.

У дочки тоже проблема с аллергией (год под коленкой ранка которая не заживает). Решили сдать анализы на аллергию в Синево.

VICLIS, я так понял если вы знаете на что у сина аллергия, то сдавали может эти анализы, какие отзывы?

Если ранка не заживает,врядли это алергия) тут скорее анализ крови поможет.

анализы сдавали - все показует на очаг "атепичного дерматита" - короче аллергия в особой форме проявляется. На счет "ЯНЫ", знакомые молча покачали головой..и советовали даже не думать ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атопічний дерматит - хронічне алергічне захворювання, яке розвивається в осіб з генетичною схильністю до атопії, має рецидивуючий перебіг, вікові особливості клінічних проявів. Займає 10-20% всіх шкірних хвороб. При захорюванні зміни виникають в шкірі, травній і нервовій системах. По одних лише аналізах діагноз не встановлюється, необхідна наявність трьох або більше обов’язкових та трьох або більше додаткових ознак. Короче, не довіряйтесь шарлатанам, цей діагноз серйозний і вимагає відповідного відношення як в плані діагностики, так і в плані лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атопічний дерматит - хронічне алергічне захворювання, яке розвивається в осіб з генетичною схильністю до атопії, має рецидивуючий перебіг, вікові особливості клінічних проявів. Займає 10-20% всіх шкірних хвороб. При захорюванні зміни виникають в шкірі, травній і нервовій системах. По одних лише аналізах діагноз не встановлюється, необхідна наявність трьох або більше обов’язкових та трьох або більше додаткових ознак. Короче, не довіряйтесь шарлатанам, цей діагноз серйозний і вимагає відповідного відношення як в плані діагностики, так і в плані лікування.

вот тут и возникает проблема - у нас некуда толком обратиться, 100% гарантии что не шарлатан никто не даеёт из врачей :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Чи є десь в Луцьку якийсь діагностичний центр???

Цікавить: прийти, заплатити гроші - здати аналізи - отримати результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є десь в Луцьку якийсь діагностичний центр???

Цікавить: прийти, заплатити гроші - здати аналізи - отримати результат.

Hemo medica аналізи крові (Відродження 2)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівне і Львів рекомендують. Якщо саме на алергени. У нас не роблять. А якщо й роблять, то якісь "поверхневі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є десь в Луцьку якийсь діагностичний центр???

Цікавить: прийти, заплатити гроші - здати аналізи - отримати результат.

http://www.blagomed.lutsk.ua/index.php/blagomed/63.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є десь в Луцьку якийсь діагностичний центр???

Цікавить: прийти, заплатити гроші - здати аналізи - отримати результат.

Діагностичний центр чого? Не кожен діагноз ставиться лише за результатом аналізу, і в результатах аналізу діагноз ніхто не напише. Швидше треба шукати лікаря, який на основі не тільки результатів аналізів поставить діагноз. Про діагностичні центри які здатні і зробити аналіз і поставити діагноз в Луцьку мені нічого не відомо.

В моєму випадку лікар затребував якогось специфічного аналізу з клініки Синево, діагноз за результатом ніби виявився правильним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hemo medica аналізи крові (Відродження 2)

Дякую дуже. Цей робить всі необхідні аналізи (так на їх сайті написано). Завтра буду знати чи так є в реальності.

Женя, мова не про алергени.

Вадім, лікар є, але в Києві. Для зменшення терміну перебування в Києві порадив здати аналізи на місці і приїхати вже з результатами.

Синево не робить ЖОДНОГО з десяти необхідних аналізів - я була в шоці.

Усім дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hemo medica аналізи крові (Відродження 2)

Дякую дуже. Цей робить всі необхідні аналізи (так на їх сайті написано). Завтра буду знати чи так є в реальності.

Женя, мова не про алергени.

Вадім, лікар є, але в Києві. Для зменшення терміну перебування в Києві порадив здати аналізи на місці і приїхати вже з результатами.

Синево не робить ЖОДНОГО з десяти необхідних аналізів - я була в шоці.

Усім дякую.

Роблять всі які пише на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись багато необхідних аналізів здавала в ДЦ "Ваш лікар", що на Шопена. Нібито відправляють їх на Київ-за кілька днів-тиждень результат.

Телефончик до них 72-14-49

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...