Перейти до змісту

Мітинг протесту мисливців


prg

Рекомендовані повідомлення

В Луцьку проводим мітинг в понеділок 08.08.2011 року з 10.00 до 14.00. Місце проведення - Київський майдан, майдан перед облдержадміністрацією! Всі, хто має можливість і не байдужий - при єднуйтесь!

Всім! Всім! Особливо МИСЛИВЦЯМ!

хто небайдужий, відписуємось та підтведжуємо участь!

Я буду 1000% надіюсь нас буде достатньо...

Сьогодні відбирать вільно полювати, завтра рибалити, після завтра просто вільно зайти в ліс.......................

якщо ти вважаєш що в нас велика пожежонебезпека! всі ліса і поля сухі і тільки чекають необачного поводження з вогнем - тобі 08/08/11 не потрібно приходити ....................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и правильно,нефиг убивать животных,их и так уже мало

Не в тому напрямку ви мислите. Полювання було і буде, тільки коли всі угіддя перейдуть в приватну власність кучки олігархів, тоді буде пізно...

Постараюсь прийти на мітинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обов*язково підтримаю! можливо батька навіть приведу...

З.І.

наскількі мені відомо, в ліс вже вільно зайти не можна ....

ліцензії на гриби, ягоди ... і тд ... (не впевнений шо прийнятий закон цей вже, але інфо таке проходило)

цирк одним словом ....

З.З.І.

проти мисливськіх угідь, теж протестувати тупо...

але мине повинні дати змогу, зробити з цього бізнес певній купці олігархів ...

(для прикладу, минулого сезону в угідді біля села Губин, ліцензія на кабана коштувала десь 2000грн на день, якшо купувати цю ж ліцензію в держави, то виходило десь біля 3000-3500 грн... уявіть якшо це буде монополія типу "лототрона і букмекерськіх контор" аля державних ... явно дешевше не зроблять.... а про якість послуг навіть говорити не хочецця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку проводим мітинг в понеділок 08.08.2011 року з 10.00 до 14.00. Місце проведення - Київський майдан, майдан перед облдержадміністрацією! Всі, хто має можливість і не байдужий - при єднуйтесь!

Дайте більше інформації, бо ніхто не прийде по такому оголошенню.

Що за мітинг? Які ваші права порушили? Які мої? Проти чого збираєтесь протестувати? Хто організатор? Чого хочете домогтися?

Це я так зі сторони поглянув на ваш заклик і нічого б не зрозумів, якби в новинах одним оком не бачив протест мисливців в Києві. Але толком нічого в новинах не почув, а тут ще менше інформації. А є ж люди які новин не дивляться.

п.с. Полистайте сайти організаторів підприємницького майдану, там гарно все систематизовано. Як зразок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборона на полювання - це заборона брати в руки зброю, у звязку з загостренням політичної ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля мисливці в темі

Небайдужих могли б знайти і не серед мисливців, одних мисливців мало. Ну але вам видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 тис

Під Кабміном мисливці протестують проти перенесення початку сезону полювання

За оцінкою одного зі співробітників Міністерства внутрішніх справ напроти будівлі уряду на вулиці Грушевського на цей час зібралося близько 200-250 учасників протесту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що мабть всеж таки нас почули :)УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ

Тепер діло за місцевими чиновниками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що мабть всеж таки нас почули :)УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ

Тепер діло за місцевими чиновниками

Ну а мітинг? Як пройшов? Фотозвіт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройшло все на вищому рівні

Так як результат був невизначений на 10/08/11 робиться ДУБЛЬ ДВА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...