Перейти до змісту

Взлом аськи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

Сижу спокійно в асьці, спамєр прислав листа, накшталт цього:

Хотите шестизначній номер? Стучите ко мне по такому номеру!

Я його в спам лист, так він з другого номеру, потім з третього...

Достав! Постукав у його номер і сказав, що хлопець, тобі труба, тепер ти від спаму небудиш просихати!

Він же мені у відповідь (як і більшість росіянів) загнув кучу матів.

Спам йому непоможе і ненаучить, а вот взломати його шестізнак буде дуже весело... Може хоть чомусь навчиться... Хтось поможе???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і більшість росіянів

как и большинство украинцев, как и большинство людей ответят на подобную грубость :jeer:

А спамконтроль и авторизиция слова не знакомы???

На кайняк закинь на его номерок по штуке две нюков :smile-zachot:. А толку тебе ломать его номерок, он тя с других будет спаммить). Ну если уж так сильно хОчеЦо ламануть его, поищи прожку ICQграббер, но без его айпи и пару манипуляций врятли чтонить сделаешь... А если он еще через прокси сидит, то забей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєш широкий канал і непоганий список проксей то качай словники пасів, або генеруй свої і бруть (перебір паролів) його аську, можеш замовити в якийсь ICQ магазин і потім купити її за 5-10 ВМЗ (дивлячись на її красу), в звичайному ICQ дозволяється мати пас до восьми символів, прикинь скільки той брут буде перебирати всі символи до восьми знаків. А якщо ася привязана до рамблера де пас мона поставити до 30 символів то забий. На рахунок ICQграббер, - а шо дасть знання його ІР? Дуже наврят він сидить з виділеного сервака з зовнішньою стат-ІР, а пройти провайдерський НАТ і пройти до машини користувача не вийде. А вцілому читай тут - http://asechka.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і більшість росіянів

как и большинство украинцев, как и большинство людей ответят на подобную грубость :smile-zachot:

Грубость? А спам мене із трьох різних номерів напротязі трьох хвилин це намана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да мож эт просто твои знакомые пруцца :smile-zachot:

ЗЫ а айпи нуже для того чтобы нюки накидать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авторизация толку не даст - в этом случае присылается запрос на авторизацию, а потом сразу сообщение...

Спам-контроль ни холеры нормально не вычисляет таких гадов...

Игнор лист, естественно, не помогает...

А ты попробуй просто снять галочку в пункте "Показывать мой статус для онлайн-поиска"

Все эти грёбаные спаммеры обычно рассылают мессаги тем, кого видят в онлайне. Скорее всего там просто роботы занимаются вычислением активных юзеров. Соответственно, если ты ставишь запрет на отображение статуса - они не ломятся в твою аську.

Пробуй :smile-zachot: Я таким образом избавился от спама - а приходило столько всего... наверное, до 20 уродов в день ломилось ко мне с однотипными "шестизнаками", "голенькими фотками", "новыми сайтами" и прочей хренью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...