Перейти до змісту

Люди з акції проти Тимошенко скаржаться, що їм не платять гроші


Korting

Рекомендовані повідомлення

Учасники акції від Загальновійськового Союзу Олега Калашнікова скаржаться, що їм не виплачують гроші за участь у акціях.

Про це журналістам розповіла у п'ятницю пенсіонерка Тетяна Лісовик.

За її словами, у п'ятницю 15 липня вона працювала на акції на роздачі листівок, за що їй мали заплатити 90 гривень із розрахунку 15 гривень на годину.

"Мені дали жетон, за яким я мала отримати кошти, але мені сказали, що грошей немає, і запропонували прийти пізніше", - розповіла вона.

8c50610-2.jpg

"А в понеділок мені сказали, що віддадуть лише 80 гривень, але я і в понеділок відпрацювала ще дві години", - розповіла пенсіонерка.

За словами пенсіонерки, у понеділок її "прибрали з акції за те, що вона насмілилася вимагати оплати".

"Зрештою, мені зараз залишилися винні 40 гривень, але враховуючи мою пенсію у 730 гривень – для мене це суттєві кошти", - зізналась жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зовсім не шкода людину, яку продає себе, до того ж за 100 грн., а потім осмілюється на публіку скаржитися.

Якщо до того всього вона ще й ПРОТИ (все-одно проти кого) за гроші, то це ще більше гидко.

Я за те, щоб ввести кримінальну відповідальність за такі речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були б нормальні зп і пенсії, вони б так легко не находили б нікого...хіба що за доброю волею :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були б нормальні зп і пенсії, вони б так легко не находили б нікого...хіба що за доброю волею :)

була б в людей хоч якась повага до себе, вони б не продавалися за 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була б в людей хоч якась повага до себе, вони б не продавалися за 100 грн.
Їсти хочуть усі...
40 гривень – для мене це суттєві кошти
Вона їх не вкрала, а заробила.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не прикро, але для пенсіонера гроші не пахнуть. В таких умовах вони живуть...

В кожного є вибір, тільки дехто вибирає найлегший шлях. В моїх дідуся і бабці такі ж пенсії по 700 грн. з копійками, але впевнена на 100 %, що вони навіть в думці такого не мають.

Знайома сусідка-пенсіонерка працює на трьох роботах прибиральницею, бо вдома сидіти не може, хочеться працювати ))). А жіночка на фото ще досить молода на вигляд, щоб працювати, якщо пенсії не вистачає.

П.С. Ніхто не сперечається, що за пенсію 700 грн. вижити майже нереально, але тут питання не у грошах, а у моралі, як би банально і пафосно це не звучало.

Тимчасові 100 грн. погоди не зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома сусідка-пенсіонерка працює на трьох роботах прибиральницею, бо вдома сидіти не може, хочеться працювати ))). А жіночка на фото ще досить молода на вигляд, щоб працювати, якщо пенсії не вистачає.

1. дискримінація за віком при прийомі на роботу - масове явище, погодьтесь, що в пенсійному віці знайти роботу, а особливо жінці, якщо ти не суперфахівець майже неможливо

2. молодо виглядати на фото - ще не означає мати добре здоров'я, щоб працювати на 3-х роботах

Ніхто не сперечається, що за пенсію 700 грн. вижити майже нереально

"майже нереально" - це якщо є пару соток біля хати, в твоїх дідуся і бабці є, еге ж? і знову ж таки здоров'я, щоб їх обробляти...

якщо на ж на ці гроші ще необхідно купувати ліки, простіше відразу лягти і вмерти(

коротше кажучи, легко говорити, коли є де жити, що їсти, не потрібно думати, чим заплатити за комунальні послуги і за що купити ліки...в противному разі мораль троха відходить на задній план

п.с. Кортінг, ти теж студент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бедность – это когда мусорная корзина становится исключительно потребительской.

Л.Сухоруков

ЗІ яка вже тут мораль... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона працювала на акції на роздачі листівок, за що їй мали заплатити 90 гривень

Якщо мені не подобаються двері (косметика, компи, послуги...) фірми N, це ж не означає, що я не можу заробити гроші, розповсюджуючи їхні листівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені зовсім не шкода людину, яку продає себе, до того ж за 100 грн., а потім осмілюється на публіку скаржитися.

Якщо до того всього вона ще й ПРОТИ (все-одно проти кого) за гроші, то це ще більше гидко.

Я за те, щоб ввести кримінальну відповідальність за такі речі.

Нідеt не написано, що вона виступала проти чогось\когось.

Людина виконувала роботу - роздача листівок і їй не заплатили за роботу.

Що тут поганого коли людина хоче отримати зароблені гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була б в людей хоч якась повага до себе, вони б не продавалися за 100 грн.

а вчителька з двома вищіми, що працює прибиральницею за 30 грн/день ніфіга не продалась - працює так, для душі, романтика ж , йоманарод!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів відповісти talja, але побачив, що Liberta відповіла достатньо розгорнуто та доступно. :smile-zachot:

Тимчасові 100 грн. погоди не зроблять.

Для пенсіонера, який купляє ліки ледь не поштучно та продукти так само (на базарі неодноразово чув, коли пенсіонери просили продати по 1-2 помідори чи огірка) - зроблять ще як.

В моєї мами теж пенсія мінімальна. Якби не діти (я і моя сестра), я навіть не уявляю як вона прожила б на цю подачку пенсію.

В кінці кінців, це не вина цих людей. Давайте нашій державі подякуємо за це.

P.S. І взагалі, маємо черговий "вброс" і флуд, як наслідок. Як на мене, тему треба закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би спочатку подумав, хто і за скільки продається сам

Напрошується цитата з "Особенностей...: "Жить захочешь - не так раскорячешься"

. І взагалі, маємо черговий "вброс" і флуд, як наслідок.

+1

Кортінг рєзвіться - починається срач. Робін Гуд, парєнь у тріко, альтруїст і мєцєнат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кортінг рєзвіться - починається срач. Робін Гуд, парєнь у тріко, альтруїст і мєцєнат.

Кортинг обиделся, он тоже не прочь за 15 грн в час постоять в какой-нибудь акции, но ему не предложили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Учасники акції від Загальновійськового Союзу Олега Калашнікова скаржаться, що їм не виплачують гроші за участь у акціях.

от ЮВТ молодець, вона видно платить своїм вчасно і вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...