Перейти до змісту

Ринок праці


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Питання:

Варто ставати на облік на ринку праці?

Я чув багато про ринок праці, але хочу співставити всі "за" і "проти".

В кого є якась інформація дуже прошу поділитись.

Можна шукати роботу і без цієї служби, але не завжди потрапиш в ті умови, якими їх тобі представляли. Наприклад: в рекламі є багато оголошень, в яких працедавці обіцяють з/п 2000-2500 грн. і більше, але в дійсності виходить "кидалово"

Ще питання: Варто судити про роботу, на яку йдеш влаштовуватись, по офісу (його місцю знаходження, внутрішньому інтер'єру - був там ремонт чи його не було. Наприклад: якщо у директора немає грошей, щоб довести офіс до пуття, то за що він буде платити гроші найманим працівникам. Або він не хоче витрачати гроші на ремонт, так як вони потрібні на інші більш-важливі цілі)

Просто не хочеться потрапити на роботу, де не виконують своїх обов'язків і "дурять" робітників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Варто ставати на облік на ринку праці?

Я чув багато про ринок праці, але хочу співставити всі "за" і "проти".

В кого є якась інформація дуже прошу поділитись.

Можна шукати роботу і без цієї служби, але не завжди потрапиш в ті умови, якими їх тобі представляли. Наприклад: в рекламі є багато оголошень, в яких працедавці обіцяють з/п 2000-2500 грн. і більше, але в дійсності виходить "кидалово"

Ще питання: Варто судити про роботу, на яку йдеш влаштовуватись, по офісу (його місцю знаходження, внутрішньому інтер'єру - був там ремонт чи його не було. Наприклад: якщо у директора немає грошей, щоб довести офіс до пуття, то за що він буде платити гроші найманим працівникам. Або він не хоче витрачати гроші на ремонт, так як вони потрібні на інші більш-важливі цілі)

Просто не хочеться потрапити на роботу, де не виконують своїх обов'язків і "дурять" робітників

я чеснокажучи ніколи там небув , роботу завжди шукав сам тай нечув ніколи щоб хтось нормальну роботу через центр зайнятості знайшов

А щодо того чи варто звертати увагу на ремонт і т.д. то скажу так що зазвичай фірми які тільки відкриваються то знімають офіси десь на окраїнах і ремонтом там "не пахне", так було коли я на Союз-Віктан влаштовувався , на мою думку , краще звернути увагу на те з якими брендами торгує фірма і який сигмент займає .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Варто ставати на облік на ринку праці?

Я чув багато про ринок праці, але хочу співставити всі "за" і "проти".

В кого є якась інформація дуже прошу поділитись.

Можна шукати роботу і без цієї служби, але не завжди потрапиш в ті умови, якими їх тобі представляли. Наприклад: в рекламі є багато оголошень, в яких працедавці обіцяють з/п 2000-2500 грн. і більше, але в дійсності виходить "кидалово"

Ще питання: Варто судити про роботу, на яку йдеш влаштовуватись, по офісу (його місцю знаходження, внутрішньому інтер'єру - був там ремонт чи його не було. Наприклад: якщо у директора немає грошей, щоб довести офіс до пуття, то за що він буде платити гроші найманим працівникам. Або він не хоче витрачати гроші на ремонт, так як вони потрібні на інші більш-важливі цілі)

Просто не хочеться потрапити на роботу, де не виконують своїх обов'язків і "дурять" робітників

я чеснокажучи ніколи там небув , роботу завжди шукав сам тай нечув ніколи щоб хтось нормальну роботу через центр зайнятості знайшов

А щодо того чи варто звертати увагу на ремонт і т.д. то скажу так що зазвичай фірми які тільки відкриваються то знімають офіси десь на окраїнах і ремонтом там "не пахне", так було коли я на Союз-Віктан влаштовувався , на мою думку , краще звернути увагу на те з якими брендами торгує фірма і який сигмент займає .

Дуже дякую за цінну інформацію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не набридне ходити на біржу відмічатися 1-2 рази на місяць, то ставай - лишні гроші не завадять. Коли направляють на роботу, а вона тобі не подобаэться проси щоб писали відмову на з боку роботодавця. Один раз можеш відмовитись сам, а за другоъ відмови знімають з біржі :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я стаю на облік в центр зайнятості лише для того ,щоб отримати пару гривень.Але це залежить від стажу роботи,останнього місця працевлаштування і тд.....не впевнена що там можна знайти нормальну роботу.......може і в когось є позитивний досвід,але це одининичні випадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставати однозначьно, поперше ти будеш отримувати гроші хочь і малі якшо без стажу роботи то десь 300 грн чі мінімалку точьно невкусріб а по друге.. тобі буде шукати роботу і біржа і ти сам тож нічього небуде тобі заважати в вільний чяс ходити на співбесіди чі звонити по оголошеннях - одні плюси :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставати однозначьно, поперше ти будеш отримувати гроші хочь і малі якшо без стажу роботи то десь 300 грн чі мінімалку точьно невкусріб а по друге.. тобі буде шукати роботу і біржа і ти сам тож нічього небуде тобі заважати в вільний чяс ходити на співбесіди чі звонити по оголошеннях - одні плюси :ok:

Шедевр!

"Доска позора" за цим плаче...

вибачте за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання:

Варто ставати на облік на ринку праці?

Я чув багато про ринок праці, але хочу співставити всі "за" і "проти".

В кого є якась інформація дуже прошу поділитись.

Можна шукати роботу і без цієї служби, але не завжди потрапиш в ті умови, якими їх тобі представляли. Наприклад: в рекламі є багато оголошень, в яких працедавці обіцяють з/п 2000-2500 грн. і більше, але в дійсності виходить "кидалово"

Ще питання: Варто судити про роботу, на яку йдеш влаштовуватись, по офісу (його місцю знаходження, внутрішньому інтер'єру - був там ремонт чи його не було. Наприклад: якщо у директора немає грошей, щоб довести офіс до пуття, то за що він буде платити гроші найманим працівникам. Або він не хоче витрачати гроші на ремонт, так як вони потрібні на інші більш-важливі цілі)

Просто не хочеться потрапити на роботу, де не виконують своїх обов'язків і "дурять" робітників

Якщо ти безробітний, то варто.

Якщо ти офіційно не оформлений, то варто (сподіваюсь пояснювати не потрібно).

Розраховувати зараз, що біржа найде роботу з пристойною зарплатнею не варто ( тиць )

Судити про роботу варто по ЗП, яке отримуєш (не обіцяють). Решта показників значно менше принципові (може приміщення в оренді, чи плани зміни офісу, тощо). Директору гроші на ремонт може не дати власник, який в офісі не буває взагалі, так би мовити не профільні активи :)

Роботу шукати варто в газетах та інтернеті. Більшість кадрових агентств саме там і пасуться.

Надійність роботодавця підтвердить конкретизація цілей, які ставляться перед фахівцем (чітка посадова інструкція, трудовий договір з прописаним ЗП, озвучена чітка система штрафів / мотивацій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто ставати на облік на ринку праці?

Я чув багато про ринок праці, але хочу співставити всі "за" і "проти".

Та тут вся тема шедевральна. Не центр зайнятості, не біржа праці, а ринок праці, во як. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...