Перейти до змісту

а давайте проведемо орієнтування на веліках


krava

Рекомендовані повідомлення

от сижу я в Афісе і згадую, як я в школі по лісу бігаф і Ка Пе шукав. Але куда счас мені бігати - мах. на веліку вкручу.

А давайте Альпінюга з Таньою і Ді (магу і сам чем-то падсабіть) оріентування в лісі забацаєм... Старт раздельний. на КаПе карандашики...

І все як книжка пише: учасники ці карандашики відривають і в лісі розкидають... Кароче говоря: рамантіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий допомогти не тільки олівцями, але й і компостерами. Можу поставити дистанцію і провести змагання згідно правил зі спортивного орієнтування на велосипедах, але звісно без допомоги не обійтись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уря! Давно мечтала провести время в таком формате. НО тут у нас с гонками все плотненько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий допомогти не тільки олівцями, але й і компостерами. Можу поставити дистанцію і провести змагання згідно правил зі спортивного орієнтування на велосипедах, але звісно без допомоги не обійтись!

Давай обсудим все це. можна тут, можна в лісі.

Накидати приблизний формат. Як місце проведення пропоную Гаразджанський ліс. Можна добавити кар"єр.

Можна - "Лінію". Можна - орієтування.

Народ давайте активніше до обговорення.

А по часу скажу так: буде бажання - буде й час.

:ok:

Уря! Давно мечтала провести время в таком формате. НО тут у нас с гонками все плотненько...

думаю нужно начать с малого: бета версия на 10-15 каме трасы.

а далі: кожній групі свої КаПе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та що там його проводити...

Знімаєш розмітку в ПЛ і вйо..))))))))

З.І. А якщо серйозно.. то чому б не освоїти наприклад Забороль. Теж би поганяв в команді... бо сам не люблю орієнтуватися ні разу. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надо у ориентировщиков узнать, каких лесов у них есть карты. Мы бегали и в Дачном, и в Жабке, в Забороле тоже. Воротнивская карта прикольная))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Геокешинг http://www.geocaching.su Не пробували? Там на карті і біля Луцька є скарби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Поморозился сегодня малость на старте "ночного" ориентирования в шёлкопарке и понаблюдал пешее ориентирование в нём самом... Понравилось :)

Однозначно хочу такую штуку на байке. Кто??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык, а кто ж откажется от такого удовольствия - вело да плюс ориентирование!

Мы на адреналиновых рейсах уже кайфанули пару раз. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:_41:

Я конечно же очень хочу гонять, но уж если совсем не кому будет помочь, то, чем смогу, как говориться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також цікавить цей формат! молодці що підняли тему! зацікавлений прийняти участь. :0165: постараюсь наших притягнути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...