Перейти до змісту

Prince of Persia: The Two Thrones


Orfey

Рекомендовані повідомлення

Стоп гейм я знаю і вже пробував - не паше. А другий лінк зара чекну, хотя я думаю мені нада штука шоб вирубити сідюки нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо є самим поганим тільки шо балувався старфорсом і він заглючив (сідюки були вирублені) і я рестнув вінду. При вході в систему дісків не було, крім віртульного (даемона) ні одного!!! а та зараза всьоровно пише всавте диск в другий сідюк. Завжди в мене тупі приколи з запуском ігр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене запахало так:

Всунув вірт. диск(даемоном)

запустив старфак - StarForce (останній пункт меню) - "Отключить СД"

Все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене прийшлось запустити старфак і вирубити СД

але все класно запустилось

пробую грати,щось не видно що графіка сильно змінилася за рік

такий старфорс я люблю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

на ЛМ нема, бо я роздавав особисто в руки... Кстаті, маю ноДВД для третього! Кому ціакво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Закинул на обменник Fixed EXE для 2 тронов. У кого английская версия - могут тянуть. 2 метра. Может у кого то запуститься с Акеловской версией. Но у меня (с лицензией от Акеллы) запускались ролики и когда уже включалось меню выбора профиля игра просто вылетала безо всяких обьяснений. :)

PS теперь хочу достать англ. версию. услышать и увидеть все в оригинале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Маю Prince of Persia - The Two Thrones. Хто не знає що це таке, то кажу це третя частина Принца Персії

Заливати??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені здається, що тема вже є. А взагалі ігра класна. Три хвилини назад пройшов її :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мну. но залить не могу.

PS могу заболванить и поменять на англ. версию :friday:

+ no cd для версии от Акеллы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при проходженні цієї гри стикнувся з проблемою. Допоможіть!!! Є одна місія де вперше потрібно уповільнити час. Потрібно нажати на кнопку і призупинивши час бігти до дверей! АЛЕ Є ПРОБЛЕМА!!!!

На повертання часу і уповільнення стоїть одна кнопка і нажавши її час повертається. а мен8і потрібно уповільнити!!!!! ДОПОМОЖІТЬ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще то тема POP - T2T уже есть.

Для того чтобы замедлить время нужно 1 раз нажать кнопку R и отпустить. А для возврата - держать ее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще то тема POP - T2T уже есть.

Для того чтобы замедлить время нужно 1 раз нажать кнопку R и отпустить. А для возврата - держать ее :)

дуже дякую за підказку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...