Перейти до змісту

Чи часто ви плачете?


talja

Рекомендовані повідомлення

Помітила, що останнім часом дуже часто плачу - від простих щемливих історій, від бабульок, які просять милостиню або просто тягнуть важкі сумки по вулиці, навіть від проявів доброти хочеться плакати. Років 2-3 тому не помічала за собою такого.

А що змушує плакати вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно, бо у мене такі прояви були симптомами вагітності :) Я цілком серйозно.

Не буду про сльози від горя, а от від "умілєнія" точно бувають. Часто помічаю це на святкових ранках у садку, причому не від своїх дітей, а загалом. Буває під настрій попаде пісня, що викличе сльозу. А взагалі не часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно, бо у мене такі прояви були симптомами вагітності :) Я цілком серйозно.

Не буду про сльози від горя, а от від "умілєнія" точно бувають. Часто помічаю це на святкових ранках у садку, причому не від своїх дітей, а загалом. Буває під настрій попаде пісня, що викличе сльозу. А взагалі не часто.

laska, виходячи з цього, в мене хронічна вагітність, яка триває більше року :). Мені вже не одна людина казала про небезпеку таких симптомів )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurik уважно перечитує повідомлення laska, за talja, переживає.. чи то за себе :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на ці вихідні трохи поплакала...в поході. Було важко! Хотіла, щоб мене пошкодували :rolleyes:

Я рідко плачу від болю. Проте від щастя чи від зворушливої історії - трапляється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дууже рідко, хіба коли хрін тру...

От є сурові Челябінські мужики але мало хто знає що є і сурові Луцькі мужики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рідко. Хоча частенько, просто накочуються (робляться мокрі повіки) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу взяти біле котятко, яке в Ласкиної киці народилося. Не дозволяють. Плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОдивився 3д фільм буквально 5 хвилин і сльози пішли :_11:

От качества изображения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОдивився 3д фільм буквально 5 хвилин і сльози пішли :_11:

От качества изображения?

Якості я особливої не побачив...

А сльози пішли саме від перегляду....без привичкі шоле...неприємно..не знаю як люди висиджують по півтори години...йопнутись можна :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буває останнім часом...як перевіряю наявність зарплати на карточці...гляну на ту цифру і плакати хочеться :D

update апєрєділ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плачу на похоронах (был вчера) - события последних, вроде давних 5-6 лет (протеря близких) оставили сильный отпечаток....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иногда хочется напиться и поплакать… а получается нажраться и поржать ... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чоловіки намагаються уникати сліз вважаючи це признаком слабкості, але це признак щирості та відкритості емоцій, почуттів і т.д. і лише сильні особистості можуть показати свої сльози на інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на обичному моніторі в паперових очьочках чи в кінотеатрі? :lol:

В всіма улюбленому адреналіні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хочеться плакати з болю,

Чи важко забутись у сні.

Що сталось з Волинським футболом?

Хто розтолкує мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написала свое резюме, перечитала и расплакалась... какой же я все-таки замечательный человек!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...