Перейти до змісту

Полуниця


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

Хто розкаже де у нас можна купити розсаду полуниці?

ЦІкаво було б знайти таку що цвіте декілька разів на рік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку бачила полуницю ту що кілька разів на рік можна плоди збирати, думала собі взяти додому, але вона дрібніша за звичайну, то й передумала, бо є суниці, а вони по розмірах майже такі ж і плодоносять до морозів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на старому ринку продають

У моїх бабусі та дідуся є полуниця, що цвіте декілька раз на рік. Практично!

З весни і до перших заморозків можна збирати урожай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ринку якому? на старому?

Є і на старому і на варшавці... Продається там де фрукторі дерева і кущі :). А ще можна іноді зустріти у бабусь які квіточками торгують... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще реально можна і самому виростити дану росзаду з насіння яке можна взяти або на ринку або в магазині. Вона сіється по тому ж принципу, що й суниця. Ну звичайно ж що перший рік плодів не буде, або можливо лише десь під осінь, а на наступний рік вже почне повноцінно плодоносити :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто розкаже де у нас можна купити розсаду полуниці?

ЦІкаво було б знайти таку що цвіте декілька разів на рік...

Можу продати своєї. Родить до листопада. За ціну домовимось. Нагадай в серпні-вересні коли буде пора розсаджувати. Ще є гігантелла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить я шото погарячився з перекопуванням своєї :D

Хоча вона все одно виродилась ініхрена не родила вже... :dont:

на ринку якому? на старому?

Є і на старому і на варшавці... Продається там де фрукторі дерева і кущі :). А ще можна іноді зустріти у бабусь які квіточками торгують... :rolleyes:

ніколи не купляв ні дерев ні кущів) хз де їх продають...завтра буду на ринку гляну шо до чого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а що то за полуниця, що буцімто в'ється і може рости на балконі? Я про ту. що в газетах рекламують. Хтось купував?

Комусь вдалось діждатись другого врожаю чи стала тягнутися і не цвісти?

Я неділі дві назад бачила в Епіцентрі хорошенькі кущики різних ремонтантних сортів. На рекламних буклетах тіпа їхне цвітіння милувало око.

Ледве не купила. Але вже забула назви сортів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

ремонтантна суниця непогана штука, та я фанат суничок. Запах, смак, й наявність на грядці з травня й до морозів зробили їх моєю улюбленою рослиною. Вони гарно вирощуються з насіння й дуже щедро родять. Цього року замовила собі ще 8 сортів насіння. Садидиму в колони, бо грядки клубнікою зайняті.

Щодо полуницi,що в'ється то це тільки реклама. Просто є сорти нейтрального дня, в яких на щойно випущених вусах-розетках відразу викидаються квітконоси й зав'язуються ягоди. В мене такий сорт теж є. Врожай не супер. Зате можна в листопаді похизуватись, що маю свiжу клубніку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Такс....похизуватись в листопаді і я можу....але звідси питання...полуницягниє на городі не поспіваючи в даний момент..

максимум рожевою стає..

Чи можливо її як помідори покласти на вікно? чи "дойде"?)

http://cs317125.userapi.com/v317125071/2ea9/e_bslHGEm9w.jpg

Як взагалі з нею поводитись щоб поспіла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт її знає яка полуниця. Я її посадив тому що родить з червня до морозів, і великі плоди(відносно). Дали на халяву, тому особливо не випитував що за сорт..

Вусатий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вусатий, то думаю можна буде у щось велике її пересадити і на теплий балкон. Буде цілий рік з плодами, якщо вусата (ремонтантна). Земля краще кротовина (ну з місця де кріт порив) і трошки річкового піску.

Це все що поки можу відповісти, бо зображення по лінку не відкривається - Проблема при загрузке странницы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=userAlbumPhoto&st.albId=ofekehbglxmjimolqf0qnsxnymqlbsqyuloxwd&st.phoId=451818753440&tkn=2447

в мене на сторінці в однокласниках фотки моєї полуниці в колоні. Тиждень тому занесла в кімнату. Декілька ягід червоніють. Вона нейтрального дня й самозапильна. Сортів кілька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як помідори не дуже хоче на вікні достигати. В мене в тільки велика, що злегка почервоніла достигла так. Менша й зеленіша просто зів'яла й засохла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...