Перейти до змісту

Куплю прокладку під головку двигуна


Chudakully

Рекомендовані повідомлення

Куплю прокладку під головку двигуна для автомобілів Газ-69 або Газ-М20 "Победа".

Б/В прошу не пропонувати.

Якщо знаєте де точно можна таку придбати в межах Луцька, буду вдячний за інформацію.

ICQ - 200-304-609

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Побєду" робив колись сам. На "авторіа" в запчастинах попадалось багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Побєду" робив колись сам. На "авторіа" в запчастинах попадалось багато.

Дякую за пораду стосовно "авторіа", зараз продивляюсь :)

а стосовно зробити власноруч, можна детальніше описати, як саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш листовий картон. Намащуеш кришкку маслом наприклад, прикладаеш до картона і відбиваеш контури майбутньоі прокладки. Вирізаеш акуратно ножицями. Далі пробойчиками різних діаметрв робиш отвори.

Прокладку перед установкою змочи у воді, шоб вона стала мякша і краще сіла.

З батьком так часто робили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під головку з картона не роблять, а з пароніту і місця під камерою згорання обвальцовувати жестянкою, в мому випадку з кави Нескафе. Під який бензин?? Тут можна замовити спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під головку з картона не роблять, а з пароніту і місця під камерою згорання обвальцовувати жестянкою, в мому випадку з кави Нескафе. Під який бензин?? Тут можна замовити спробувати.

Дякую за ссилку, вже відправив їм запитання чи можуть зробити, а стосовно жестянки з під кавової банки, чи довго вона проходила, бо я подивився на старій прокладці там металева обвальцовка з більш товстого матеріалу. бо вже хотілось би так зробити щоб як найдовше туди не заглядати :)

а бензин, шукаю з найменшим октановим числом який є в нас на заправках. двигун розрахований чи то під 62 або 66 бензин, раніше батько розбавляв керосином, але керосин став дорощій за бензин то перестали :) останнім часом заправляв 80-м. наче працювало добре, просто грівся більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робилось це все роки 4-5 назад тоді жестянка була твердіша ніж зараз, мотор робить до цих пір. Правда їздять нечасто. Їздять на 80 бензині проблем немає. В прокладку з пароніту робили вставку з алюмінію але тоненьку. Якщо ніразу сам не робив то трошки важко буде. Особливо з вальцовкою. Можеш перевести мотор на 80 бензин. Пошустріша буде і бензи менше трошки їсти буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Двигун ГАЗ-М-69 розрахований на бензин А-72.

дякую, буду знати.

"Степень сжатия двигателя «Победы» позволяла работать на самом низкокачественном, «66-м», бензине."

думав що на нього він і розрахован.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніразу сам не робив то трошки важко буде. Особливо з вальцовкою.

ясно, поки почекаю відповіді з тих сайтів, ще торговець на ринку обіцяв пошукати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніразу сам не робив то трошки важко буде. Особливо з вальцовкою.

ясно, поки почекаю відповіді з тих сайтів, ще торговець на ринку обіцяв пошукати. :)

А це ти собі робиш чи на продаж???? Маєш "Побєду"??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це ти собі робиш чи на продаж???? Маєш "Побєду"??

нє, то я для себе, машина з двигуном від "Победи", а так ось вона:

post-5021-0-59172200-1310720227_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це випадково не одна і таж сама машина?

вона, ще вона є на поштовій листівці з луцьким замком, де вона стоїть у середені замку, а поруч родина, а та родина мої, тато, мама і моя старша сестра. :)

ще її брали на декілька фільмів.

так що таку машину просто мусово поставити на хід, а зараз основна перепона це прокладка :) і думаю що ще багато чого вилізе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що планується зробити. Просто поставити на колеса, щоб їздила чи запланована реставрація з максимально повним відтворенням оригінального автомобіля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто поставити на колеса, щоб їздила чи запланована реставрація з максимально повним відтворенням оригінального автомобіля?

В принципі з цим всім можу допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що планується зробити. Просто поставити на колеса, щоб їздила чи запланована реставрація з максимально повним відтворенням оригінального автомобіля?

поки що планується поставити на ход. реставрація до гвинтика не буде робитись, бо на це треба руки з правильного місця, багато часу і грошей, до того не бачу сенсу тримати в гаражі музейний експанат замість авто :)

В принципі з цим всім можу допомогти.

дякую за пропозицію, як тільки буде потрібна допомога, то буду знати до кого звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...