Перейти до змісту

Кам бек ту 90-тіз чи куди ми котимось.......


jotka

Рекомендовані повідомлення

Ця влада, в якої подвійні стандарти стали нормою життя, використає будь-який шанс для чергового законопроекту, який дозволить "розпилити бабло". Ну, або створить певну ситуація для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 474
  • Створено
  • Остання відповідь

Ця влада, в якої подвійні стандарти стали нормою життя, використає будь-який шанс для чергового законопроекту, який дозволить "розпилити бабло".

Факт. На жаль.

або створить певну ситуація для цього.

Я думаю в даному випадку було просто використано цю трагедію що б отримати потрібний результат. А в те що це була спланована акція я не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в даному випадку було просто використано цю трагедію що б отримати потрібний результат. А в те що це була спланована акція я не вірю.
А хто він - Мазурок? Проста людина, роботяга? Звідки в такої людини така витримка при вбивстві, така зброя? Я не вірю в такі випадковості.

До речі, кулю, яка пробила голову Мазурка, ще досі не знайшли. Повідомили, що є характерні для суїциду залишки пороху на руках та одязі, та відповідний слід від пострілу на скроні. Крім того, щось міліція підозріло мовчить про місце події - чи була його власна кров на одязі, а також, біля самого Мазурка і т.д.

Але...:

Мазурок застрелился в затылок, утверждает Стогний

Журналисты Надзвычайных Новын на телеканале ICTV обнаружили у предположительного «караванского стрелка» огнестрельное ранение в затылок.

Об этом в Facebook пишет журналист Константин Стогний.

«В Киеве нашли труп с огнестрельным ранением в затылок. По предварительной информации, это или каравановский стрелок Мазурок или сам Мазурок инсценирует свою гибель, чтоб его не искали. У погибшего в кармане якобы был паспорт с данными Мазурка. Опознать пока не могут, но журналисты Надзвычайных Новын говорят о явном сходстве», — сообщил он.

Стогний пояснил: выводы о выстреле в затылок журналисты сделали, увидев, что пуля вышла возле носа.

Он добавил, что вторая группа журналистов уже в милиции пытается получить официальный комментарий.

Це повідомлення від Стогнія з'явилось раніше повідомлення про те, що міліція не може знайти кулю. Якщо добре прикинути, то багато співпадінь та невідповідностей, "білих" плям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, хочете вірити в "теорію змови" - вірте. Як то кажуть: "The truth is out there"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут питання не в теорії змов, а в тому, що дуже багато співпадінь та незрозумілостей, що б ця вся подія видавалась за випадковість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто він - Мазурок? Проста людина, роботяга? Звідки в такої людини така витримка при вбивстві, така зброя?

Так ніхто ж не каже що він трудяга і проста людина. Не здивуюся якщо виявиться що він має якесь відношення до кримінального світу.

До речі, кулю, яка пробила голову Мазурка, ще досі не знайшли.

Дійсно, як же ж так, що б найманий вбивця вбив свою жертву і не забрав кулю. :)

Крім того, щось міліція підозріло мовчить про місце події - чи була його власна кров на одязі, а також, біля самого Мазурка і т.д.

А в міліції робота така: звітувати про найменші дрібниці своєї роботи :)

дуже багато співпадінь та незрозумілостей, що б ця вся подія видавалась за випадковість.

З цим згоден. Але щось мені здається що тут не менше і домислів журналістів та всяких "досужих" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як же ж так, що б найманий вбивця вбив свою жертву і не забрав кулю. :)

Так і я про те.

А в міліції робота така: звітувати про найменші дрібниці своєї роботи :)

Я кажу про очевидні речі. Крім того, коли міліція звітувала, то кажучи про одне, промовчала про інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, як же ж так, що б найманий вбивця вбив свою жертву і не забрав кулю. :)

Так і я про те.

Ви що справді вірите в те що після вбивста людини вбивця буде підбирати кулю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбирати кулю

А це як? Колупатись в жертві чи в стіні (в кращому випадку)? 0_о

13.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підбирати кулю

А це як? Колупатись в жертві чи в стіні (в кращому випадку)? 0_о

От і я про те ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, в Мазурка взагалі-то була наскрізна рана. Відповідно, куля з тіла вийшла. Ви що, хлопці? Я про колупання в тілі нічого не казав.

Ну і про гільзу не забуваємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от одного не розумію. Навіщо стільки грязної роботи, якщо потрібні зміни в законодавстві можна було просто проплатити. Та й, поклавши руку на серце, кому з влади чи бізнесу є якась справа чи приватні охоронці мають при собі вогнепальну зброю чи ні? Як на мене більш реалістично виглядає така версія. Мазурок якимось чином був причетний до нехороших справ. Те що сталося в Каравані - випадковість. З якихось причин в нього "криша поїхала". В Джеймса Бонда вирішив погратися. Зрозуміло що повз таку нагоду "блєснути" розкривши такий злочин наша замарана політичними справами правоохоронна система пройти не могла. Рано чи пізно Мазурок мав опинитися за гратами. а міліцейські генерали бадьоро відрапортувати про розкриття злочину з усіма витєкающімі. Це розуміли і "колеги" Мазурка. А попавши за грати не факт що він там мовчав би про свої темні дєлішкі. Тому, коріше за все. його вирішили прибрати свої, інсценізувавши самогубство. Така версія мені здається більш реальню ніж змова якихось бізнесменів чи ще там когось що б змінити закон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, кулю, яка пробила голову Мазурка, ще досі не знайшли. .

Так на місці події така купа народу стала в коло, що журналісти з протилежного берегу Сирця (вроді, не суть) змогли оптикою "намацати" тільки ноги трупа. Про який пошук кулі йде мова якщо там було затоптано все що можна і не можна, нехай би він з відро куль вистріляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу стане ясно - з якої зброї застрелився Мазурок. Хоча, правди ми все одне не взнаємо.

Що, хіба не можна трохи поміркувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу стане ясно - з якої зброї застрелився Мазурок.

Ну виявиться що з тієї яку знайшли поблизу нього... Що далі?

Що, хіба не можна трохи поміркувати?

Та можна звичайно. Я лише за!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто його вбивали те ж не дурні. І свою справу знають не з детективних романів. Вистрілили, пістолет кинули поруч. Хоча те що не можуть знайти кулі може свідчити що Мазурка спочатку вбили. а вже потім привезли на те місце де його знайшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті хто його вбивали те ж не дурні. І свою справу знають не з детективних романів. Вистрілили, пістолет кинули поруч. Хоча те що не можуть знайти кулі може свідчити що Мазурка спочатку вбили. а вже потім привезли на те місце де його знайшли.

Я теж такої думки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише не вірю що це зробили що б проштовхнути зміни в законодавство ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По назві теми згадалось... А чим закінчилась історія з гвалтуванням? Чи погуділи да й заглохли? Дівчина ж наче вмерла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...