Перейти до змісту

Потрібна шестерня


Natik

Рекомендовані повідомлення

В дитячому електромобілі в редукторі стерлась шестерня.

Власне підкажіть: де можна купити/замовити, можливо у когось валяється :rolleyes:

Розміри:

- більша: діаметр 56мм, товщина 7 мм

- менша: діаметр 15мм, товщина 15 мм

post-9142-0-60071400-1309979260_thumb.jp

post-9142-0-83351400-1309979284_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розміри:

- більша: діаметр 56мм, товщина 7 мм

- менша: діаметр 15мм, товщина 15 мм

взагалі-то кількість зубів теж має значення.

Є фірма в Луцьку яка займається виготовленням різних деталей

тел. власника 067-33-222-74

але ясна річ що це буде коштувати грошей. готову навряд чи знайдеш оскільки вона не стандартна. питання в тому чи варта та іграшка того щоб її ремонтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав на днях інформацію по ремонту принтера та випадково натрапив на статтю, якщо пропозиціями не закидають,то можна спробувати.

Сломалась шестерня в принтере? - изготовим сами.

Неожиданная поломка шестерни привода подающего вала, или парковочного узла, или иная шестерня, и как результат принтер издает скрежащие звуки раненого зверя или перемигивает сумашедшими огнями. Картина не из приятных, да еще в такой момент масса необходимой распечатки, а сервис далеко и к тому-же выходные дни, и есть ли у них такая шестерня, а то заставят поменять весь механизм?!

Наберемся терпения, аккуратности и попробуем востановить узел.

У пластмассовой шестеренки сломались один или два зуба, и еще небольшой выступ, не беда, я изготовил ее из эпоксидного клея.

В пластилине изготовил форму этой шестеренки, просто вдавил в пластилин, вдавливал насколько раз, вынимая и прокручивая шестеренку, чтобы отпечатались все зубья. За один раз не отпечатаются сломанные зубья. Сломанный выступ шестеренки, который не отпечатался в пластилине, я отформовал заточенной спичкой.

Чтобы пластилин не прилипал к шестеренке, я ее смазал подсолнечным маслом (можно и машинным, но в тот момент дома было только подсолнечное). Да, - формочки желательно смазать маслом, мне пришлось после затвердения клея вымывать пластилин из готовых шестеренок в горячей воде. Таким способом сделал несколько форм в пластилине (на всякий случай).

Заготовил, медных или алюминиевых опилок (просто напилил крупным напильником), которые выполняют функцию наполнителя и армирующего материала в эпоксидном клее. Развел клей, то есть смешал эпоксидный клей и отвердитель, добавив туда как можно больше опилок. Отвердителя чуть больше, чтобы шестерня была твердой. Залил формы в пластилине, и оставил затвердевать.

Так я изготавливал кнопки, ручки к радиоприборам (занимался радиоэлектроникой), добавляя в эпоксидный клей красящее вещество.

Думаю, идея понятна, может кому и пригодится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав на днях інформацію по ремонту принтера та випадково натрапив на статтю, якщо пропозиціями не закидають,то можна спробувати.

Цікава ідея... :smile-zachot:

Спробую.

"...питання в тому чи варта та іграшка того щоб її ремонтувати..."

800 грн. така сама нова.. думаю варто спробувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав на днях інформацію по ремонту принтера та випадково натрапив на статтю, якщо пропозиціями не закидають,то можна спробувати.

Цікава ідея... :smile-zachot:

Спробую.

"...питання в тому чи варта та іграшка того щоб її ремонтувати..."

800 грн. така сама нова.. думаю варто спробувати :)

На базарі в першому ряду оптового був магазинчик з іграшками там колись замовляв шестерню на електромобіль дитячий правда було років 2 назад. З ебоксидки робив сам, надовго не вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після довгих пошуків замовив в інеті весь редуктор. Правда шестерні там добротні, частина залізні (мабуть наші робили :smile-zachot: ). Вже дитина катається.

В Луцьку щось нічого із запчастих до електромобілів немає. Зате електромобілі продає практично кожна дитяча точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку щось нічого із запчастин до електромобілів немає.

А навіщо їх продавати, зламався - купуй нову забавку.

Це ж простий ресейл - Китай-Одеса-Луцьк :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...