Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Климент Александрийский (160—240 н. э.), один из основателей Церкви.

«Те же кто распаляется, склоняясь к столу с яствами, питая собственные недуги, одержимы самым ненасытным из бесов, коего я не постыжусь назвать «демоном чрева», худшим из демонов. Лучше заботиться о блаженстве, нежели превращать свои тела в кладбища животных.»

cerkovnyj-konec_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Oli:

постити такі картинки,як перша якось,м'яко кажучи, по дитячому.Є що сказати з власного досвіду-будь ласка.Крім того,ти думаєш вегетаріанці не знають що таке желатин та інше?

Більшість з того,що на другому малюнку вже давно замінюють штучним,це значно дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба це смачно? :0157:

Ще й як!

Для мене це підгорілі ошмьоткі трупів. Чесно не бачу різниці, чи це їсти, чи собаку, чи людські зародки - при гарному приготування воно також мабуть буде смачно виглядати. До речі був якийсь корейський фільм(художній), де жінка їла пельмені з людських зародків, щоб вилікувати безпліддя. Вживання собак у їжу не засуджую, але сам їсти не стану.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене це підгорілі ошмьоткі трупів. Чесно не бачу різниці, чи це їсти, чи собаку, чи людські зародки

тебе хтось заставляє??

Я не кричу на кожному стовпі - жріть мясо - це вибір кожного особисто.

І ця напускна фігня типу "як це можна їсти?" "Це трупи!" чи ще щось - вже дістало.

Можна подумати з народження веган! Молока материнського не пив! ЧИ мати мясного пюре не давала в дитинстві.

Хтось промив мозок і почалося!

тьфу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому зразу промив мозок? Людина виросла і усвідомила,що жити за рахунок позбавлення життя беззахисних неправильно.І чому напускна фігня?Людина сказала правду про трупи.Чому така реакція?Звісно можна було якось м'якше це сказати. Але тема про вегетаріанство, кожен має право висловитись так,як думає.Чомусь висєри з обожнюванням мяса і обкакуванням вегетаріанців це круто,а коли людина висловила власні почуття до мяса,то вже "феее"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кричу на кожному стовпі - жріть мясо - це вибір кожного особисто.

за те "остряки" вважають за необхідне тут боянисту картинку запостити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина виросла і усвідомила,що жити за рахунок позбавлення життя беззахисних неправильно

точно??

ну-ну..

Тих, що виросли - не бачив жодного. Може одиниці. Все решта - із промитими мізками.

Знайшовся якийсь "авторитетний" товариш чи товаришка - не важливо. І сказав, "да як ти можеш їсти смажені шматки трупів??!"

А цей зразу "виріс" в моменті, і такий, блін, чувак, точно! Це ж трупи. Все переходжу на помідори і яблука!

Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все переходжу на помідори і яблука!

хех

і щиро віриш що вегетаріанці їдять траву і то тільки сиру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і щиро віриш що вегетаріанці їдять траву і то тільки сиру?

Вадім, ти ж не вчорашній. Як і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і щиро віриш що вегетаріанці їдять траву і то тільки сиру?

Вадім, ти ж не вчорашній. Як і я.

тю,

а поводиш себе навпаки :)

це все картинки, скачані з інету, які тут "умніки" постять час від часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фізіологічної точки зору, статеві контакти з близькими родичами(братами, сестрами, батьками) нічим не відрізняються від інших. Але люди цього не роблять, тому що це девіація(відхилення).

не через "відхилення", а через генетику

а як захочеш їсти - будеш їсти собі подібного і прицмакувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не через "відхилення", а через генетику

а як захочеш їсти - будеш їсти собі подібного і прицмакувати

Канібалізм теж призводить до різних специфічних хвороб. Погугліть про хворобу куру чи подібні.

ну я ж не закликаю до канібалізму, хочу з точки зору фізіології - людина м'ясо м'ясом

p.s. просто її важко впіймати, а деякі особини ще й відстрілюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, в мене пропозиція:

давайте створимо тему з назвою типу "Чи має вегетаріанство право на життя" або "Вегетаріанство - необхідність чи вибрик?" і будемо там і постити всякі фотки, і смакувати (або не смакувати) трупами-гніль курми-гріль.

А цю залишимо вегетаріанцям, і нехай спокійно між собою спілкуються і діляться рецептами.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене це підгорілі ошмьоткі трупів. Чесно не бачу різниці, чи це їсти, чи собаку, чи людські зародки

тебе хтось заставляє??

Я не кричу на кожному стовпі - жріть мясо - це вибір кожного особисто.

І ця напускна фігня типу "як це можна їсти?" "Це трупи!" чи ще щось - вже дістало.

Можна подумати з народження веган! Молока материнського не пив! ЧИ мати мясного пюре не давала в дитинстві.

Хтось промив мозок і почалося!

тьфу!!!

Та да - з народження якась фігня, навіть в дитячий садок майже не ходив, бо там кидали м'ясо у страви, в школі, котлети і молочні сардельки віддавав сусідам (так віддавав, а не викидав, тобто я ж м'ясоїдів не засуджую) - бо сам таке не їв. Молочні продукти вживаю.

З фізіологічної точки зору, статеві контакти з близькими родичами(братами, сестрами, батьками) нічим не відрізняються від інших. Але люди цього не роблять, тому що це девіація(відхилення).

не через "відхилення", а через генетику

а як захочеш їсти - будеш їсти собі подібного і прицмакувати

так лише, якщо для виживання в екстремальних умовах то можна і м'ясо їсти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина виросла і усвідомила,що жити за рахунок позбавлення життя беззахисних неправильно

точно??

ну-ну..

Тих, що виросли - не бачив жодного. Може одиниці. Все решта - із промитими мізками.

Знайшовся якийсь "авторитетний" товариш чи товаришка - не важливо. І сказав, "да як ти можеш їсти смажені шматки трупів??!"

А цей зразу "виріс" в моменті, і такий, блін, чувак, точно! Це ж трупи. Все переходжу на помідори і яблука!

Кожному своє.

Тут промиті мізки ні причому - проблема навіть в гості сходити, бо тупо будеш сидіти за столом і нічого не їсти (воно ще і на вигляд все неприємне), а про те, що сто грам треба чимось закусити і мови немає, тобто доводиться відмовлятись і від алкоголю, ну може там вина з тортиком і все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут промиті мізки ні причому - проблема навіть в гості сходити, бо тупо будеш сидіти за столом і нічого не їсти (воно ще і на вигляд все неприємне), а про те, що сто грам треба чимось закусити і мови немає, тобто доводиться відмовлятись і від алкоголю, ну може там вина з тортиком і все.

тю,

в гості сходити не разу не проблема і голодний не залишаюся, і закусити є чим :), так що не причина кидати пити :)

завжди є якась зелень, соління (грибочки-помідорчики-капусточка), салатики ...

і завдяки нашим традиціям хазяйки готують багато різних страв одночасно - є з чого вибрати :)

і навіть якщо буває вечеря в вигляді "1 страва" - то завжди є хдіб+керчуп :), головне на цьому не зациклюватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сумасшедший никогда не признает себя сумасшедшим!"

Вегетаріанство - слабкість до моди бути трішки не таким як всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетаріанство - слабкість до моди бути трішки не таким як всі.

не бухаю і не палю - не хочу бути таким як всі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вегетаріанство - слабкість до моди бути трішки не таким як всі.

Нуууу, не судіть по собі любимому. Бо в деяких людей є ще і гуманності сторона питання і ... звичайне почуття відрази до споживання дохлятини під соусом, і релігійні вподобання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая разница, чем питается человек, если это не противоречит закону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая разница, чем питается человек, если это не противоречит закону?

так на всякий випадок - какашками харчуватись не заборонено законом. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...