Перейти до змісту

№018 || theMATRIX:reloaded


ursa

Рекомендовані повідомлення

мы последние :D

я пока все никак не могу раскусить урсу с тариком, иль просто вчера не фарт был, потому как задания классные

зы. А давайте поделим квестеров на любителей и элиту, а то шо мне с альпинистом ганяться, нет шансов image_4e2179e61ba2e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест - супер, організатори в черговий раз виправдали всі сподівання, за що їм, ursa, Tarikk, велике ДЯКУЮ!!! Порадувала система запуску учасників, про яку ми дізнались лише після фінішу :) Ну і команда не підвела, Vika, BIO, дякую, хоч однієї голови, D@ve, не вистачало. Нова для велоквестів система отримання завдань також не підвела :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем большущее спасибо за игру :)

Честно - мы думали, что за такие задания нас на закатают в асфальт под БимБомом той большой дорожной машиной :D

Результаты доступны на сайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно - мы думали, что за такие задания нас на закатают в асфальт под БимБомом той большой дорожной машиной :D

Не дождетесь :P

Хто ж тоді нас буде дивувати?

Квест, як завжди, захоплюючий. Завдання класні, хоч іноді і виходили за рамки звичайної логіки, але це лише додавало азарту розгадати наступні.

Особисто мене вражає, як ви придумуєте ті завдання і як вмієте їх подати. Записка в пігулці. А якби хтось зіпсував (з'їв, викинув) були запасні? :D

Сподобалося те, що команди їхали кожна по своєму колу і у ході квесту поняття не було хто який. Так цікавіше.

ursa, Tarik, вкотре дякуємо за хорошу гру, командам за дружнє спілкування.

Fr1end і Bio, без коментарів, ви молодці. D@ve, тебе не вистачало.

Shkoder, дякую за батарейки.

Солодко спалося вранці у зливу з думкою "а я вже вдома". Погода як на замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай молодці. Тримав за вас кулаки. Вітаю з другим місцем :smile-zachot: Шкода, не зміг взяти участь. Прикладу максимум зусиль для наступного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно - мы думали, что за такие задания нас на закатают в асфальт под БимБомом той большой дорожной машиной :D

Закатати в асфальт вас треба було б за деякі завдання з попередніх квестів ;)

А на цей раз все було супер! :)

Завдання в міру важкі і досить цікаві. Нова система "старт-фініш" додала елемент несподіванки.

Дякую за гру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж дуже дякую за квест! Мені сподобалося і накаталися гарно :)

Сергій :rolleyes: накаталися 100%...не знаю як ти вчора зявився в нашій команді...але що ти , що Максим....блін ..якась еліта непомітно підросла :blink: Недарма "дебютом" назвалися...На наступному квесті ще якийсь суперовий гонщЕГ знайдеться :P Так старалась встигати за вами, що згадала і "корч" і "кріпатуру" :g05: А ще голос чомусь пропав :lopata: ...вроді і співати часу не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня в этот раз было желание закатать в асфальт только собственную команду :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, ага, поддерживаю. пока сладкого чаю не выпили, мысли вообще не всплывали :smile3: вообще, предлагаю в следующий раз объединить усилия в команду "Бегемотики со свистками" slolwuw.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, ага, поддерживаю. пока сладкого чаю не выпили, мысли вообще не всплывали :smile3: вообще, предлагаю в следующий раз объединить усилия в команду "Бегемотики со свистками" slolwuw.gif

и провести ребрендинг: :jeer: "Свистящие бегемотики"

до оргов пишем плачущее письмо, с просьбой переименовать в общем рейтинге:

"СВИСТКОФ" В ""СвистящиХ бегемотикОФ"

А "бегемотикОФ" В "ДУБЕЛЬ СвистящиХ бегемотикОФ"!

:0123:

:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...