Перейти до змісту

WOT: а что там у нас в ангарах стоит?


difoto

Рекомендовані повідомлення

КВ -топ, "шайтанка"

КВ-3 - топ окрім двигуна і гармати. Стоїть Зис-6

МС-1 - топ :D . Гратись в пісочниці

СУ-26 -топ

PzKpfw 38na - майже сток

M2 Medium Tank -топ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 350
  • Створено
  • Остання відповідь

КВ топ 100+90 ремонту

КВ3 топ 100 + 5 ремонту

СУ-85 еліт 100 + 85 маск

СУ-100 еліт 100 + 90 маск

СУ-152 тіки купив

Хум топ 100 + 80 маск

Лео топ - 95

М3Лі - топ вивчений Т1НТ

гроші останнім часом на Хумі заробляю. за норм бій від 15к чистими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене невеличке оновлення ангару:

опишу і я зміни в ангарі

Т-44 - на данний момент все прокачав крім пухкавки-фугасниці, опит тримаю на ЛБ1 щоб нагібать Тайп 59 після патчу 0.7.0 Екіпаж 100 основного + 100 + 40%

КВ нагібатор топ - все прокачав заради халявного слота та КВ-3. екіпаж 100 + 30%. Не грав на ньому давненько.

КВ-5 топ. Екіпаж вже третій на ньому качаю

СУ-14 холодильник. Топ. Екіпаж 100 основного +80%.... цей дощ надовго надовго надовго..........

Це всі танкі на яких я зара постійно граю. На всі по акції накупляв всякі модулі корисні, для кожного відповідні. В гаражі стоять Т-34, Т-34-85, СУ-85, КВ-13 - всі топ. Не продаються

ИС-3 поміняв на ИС-4 екіпаж 100 основного +100+70% (першим ділом качаю С-70)

СУ152 поміняв на ИСУ152 екупаж 100 основного + 90%(першим ділом качаю палку-ногібалку БЛ-10)

VK3601(H) поміняв на Tiger (вже вкачав все - 50000 до наступоного полосатого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зміни в ангарі.

Топи.

Type 59

Love

T34

T30

ИС-3

ИС-7

Т-54

T-50-2

MkVII Tetrach

GW Panther

Не топ.

ARL 44

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Элит:

Тетрарх

Льова

Т-54

ИС-7

Т-32

ГВ-Пантера без экипажа - пересажен на ГВ-Тигр, а продать жааааалко.

ВК-3601

КТ(не элит, но почти Е-75)

Объект 704

качаю

ГВ-Тигр

ЗЫ не перелогинился :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ангар

ТОП.

E-100

Maus

T-34 (T-30 Изучен собираю деньги)

Лева

Тигр II (Для ротных боев 8 лев)

T-54

Т-28 (Амер ПТ)

Jagdtiger (Немец ПТ)

VK2801

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А-20 - еліт (припадає пилюкою)

Т-34-85 - еліт (припадає пилюкою)

КВ - топ (чекає халявний ангар)

СУ-8 - топ

СУ-100 - сток

ИС - еліт

ИС-3 - еліт

ИС-4 - сток, но звір (нова цяця)

PzKpfw III/IV - еліт

StuG III - сток

AMX 12t - топ

досліджено Т-43; VK 3001 (H);

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, ти стількі вільного досвіду мав що відразу новопридбаний ИС4 вивів у Еліт, тобто відкрив вже відразу і ИС7? Нічотак вільноопитний куркуль :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Phoinix, ти стількі вільного досвіду мав що відразу новопридбаний ИС4 вивів у Еліт, тобто відкрив вже відразу і ИС7? Нічотак вільноопитний куркуль :)

опечаточка вийшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличке оновлення ангару :)

МС1 - ТОП, Еліт

MkVII Tetrarch - ТОП, Еліт :)

Т-46 - ТОП, Еліт - ганяюсь на ньому за D2, на продаж після вдалого полювання - продано

Т-28 - ТОП, Еліт- ганяюсь на ньому за D2, на продаж після вдалого полювання - продано

Т-34 - ТОП, Еліт

Т-34-85 - ТОП, Еліт

КВ-13 - ТОП, Еліт

КВ - ТОП, Еліт (думав продати як дадуть слота - НЕ ПРОДАМ!!!!)

СУ-85 - ТОП, Еліт

Т-44 - майже ТОП та Еліт, відкрив вже Т-54 (бабла нема), але ще хочу відкрити і топовий двигун В-54-6, час є, опит підзбирую потрошечі

КВ-5 - просто стоковий танк

ИС-4 - ТОП, до ИС7 ще 25000 опиту :), бабло вже назбирав.

ИСУ-152 -, вкачав ногібаторну палку БЛ9 і отримуюю просто фан :), потрошечкі качаюсь до об'єкта 704

СУ-14 - ТОП, якось помалу-помалу прокачуюсь до наступної арти

Полосатий PzKpfw VIB Tiger II, він же Королівській Тигр - до топового стану лишилась пухкавка 10,5 cm KwK 46 L/68. Мабудь залишиться для боїв у ротах 8 лвл, але скоріш за все, як розбагатію, то поміняю його на ИС3 :). До речі в німців рекомендую всі танкі виводити в еліт, або хочаб прокачувати всі модулі, бо вони є майже до кінця лінійкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкачав обидві гілки франків , Батчат куплю сьогодні .

Зараз маю .

Всі ТТ з 7 по 10 рівні всіх гілок прокачки

Всі СТ 8 і 9 рівня всіх націй

ЛТ --- Т-50-2 , Чаффі , ВК2801 і АМХ-13-90

Крім них --- АРЛ44 , Т-34 , Т-34-85 , КВ , КВ-3 , КВ-1С , ПЗ-4 , Пантера ( залишив для історичних боїв , як зроблять )

САУ : Гв-Пантера , С-51 , Су-14 , М40\43 , відкрито Об 212 , Гв-тигр і Т-92 , але не купував .

ПТ Су-152 топ і відкриті Слуггер і ЯгдПЗ4

Преми : Лев , Гочкінс , Т2ЛТ ( ЛТ брав по акції за пів ціни) та М3 Стюарт ( СССР ) та Тетрарх

Маю 55 слотів в ангарі , теж брав по акції і 47 танків

Буду фармити кредити і куплю всі САУ , які відкрив , а там побачу .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 55 слотів в ангарі , теж брав по акції і 47 танків

То це значить твоя робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 55 слотів в ангарі , теж брав по акції і 47 танків

То це значить твоя робота?

Тссссс. Не пали контору . :0014::P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличке оновлення ангару :)

МС1 - ТОП, Еліт

MkVII Tetrarch - ТОП, Еліт :)

Т-46 - ТОП, Еліт - ганяюсь на ньому за D2, на продаж після вдалого полювання - продано

Т-28 - ТОП, Еліт- ганяюсь на ньому за D2, на продаж після вдалого полювання - продано

Т-34 - ТОП, Еліт

Т-34-85 - ТОП, Еліт

КВ-13 - ТОП, Еліт

КВ - ТОП, Еліт (думав продати як дадуть слота - НЕ ПРОДАМ!!!!)

СУ-85 - ТОП, Еліт

Т-44 - майже ТОП та Еліт, відкрив вже Т-54 (бабла нема), але ще хочу відкрити і топовий двигун В-54-6, час є, опит підзбирую потрошечі

КВ-5 - просто стоковий танк

ИС-4 - ТОП, до ИС7 ще 25000 опиту :), бабло вже назбирав.

ИСУ-152 -, вкачав ногібаторну палку БЛ9 і отримуюю просто фан :), потрошечкі качаюсь до об'єкта 704

СУ-14 - ТОП, якось помалу-помалу прокачуюсь до наступної арти

Полосатий PzKpfw VIB Tiger II, він же Королівській Тигр - до топового стану лишилась пухкавка 10,5 cm KwK 46 L/68.

ИС4 став елітним :)

+ ИС7 в ангар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ ИС7 в ангар

Вітаю, я теж вже нафармив на цього монстра, але все ніяк не можу вирішити де на нього екіпаж взяти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але все ніяк не можу вирішити де на нього екіпаж взяти

Качни за голду, правда без пєрків буде, або зніми з КВ-5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от народ, а просто прокачати в боях нікак ? Чи ви думаєте екіпаж 100% с перками = ногєбатор ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ ИС7 в ангар

Вітаю, я теж вже нафармив на цього монстра, але все ніяк не можу вирішити де на нього екіпаж взяти :)

Правильны гравці , коли сідають на ИС-2 , залишають в ангарі або купують КВ-3 і , поки качаються до ИС-7 , знімають на ньому подвійний досвід кожен день . Ось тобі і готовий екіпаж . Другий перк можна не присвоювати , тоді переведеш за кредити зразу в 100% уміння , може , навіть , щось залишиться на другий перк .

от народ, а просто прокачати в боях нікак ? Чи ви думаєте екіпаж 100% с перками = ногєбатор ? ;)

ИС-7 з 75% екіпажем --- мясо . Навіть не відремонтуеш гусеницю швидко . Треба думати заздалегідь про екіпажі топових машин .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зняв з КВ5 нормальний екіпаж :) - він мені вже на два танка екіпаж підготував.... КВ5 поїздить пару десятків боїв з екіпажем 75 % :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зняв з КВ5 нормальний екіпаж :) - він мені вже на два танка екіпаж підготував.... КВ5 поїздить пару десятків боїв з екіпажем 75 % :)

Це найкращий варіант , але КВ-5 не всі мають . :0095: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не було КВ5, я б точно мав танк для биття, щоб навчити екіпаж на ИС7 :) , бо продавати ИС4 не буду ніразу.

По акціям на ИС7 було закуплено всі модулі на склад - тому відразу маю файний танчик :). Але почав порівнювати ТТХ ИС4 та ИС7 - броня краще у ИС4.... це буде гарний ТТ10 якщо йому ще й апнуть ХП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ви думаєте екіпаж 100% с перками = ногєбатор ? ;)

в правильних руках він ще й який ногібатор буде, 100% екіпажем машина більш маневрена, швидше зводиться, перезаряджається, а от уяви в ИС-7 100 ремонту і маскування, ти біля нього проїдеш мимо і побачиш тільки тоді коли снаряд зловиш.

Я на свій ИС-7 готую екіпаж на Т-34-85 100ремонт+ 50 маскування, от тільки ще одного заряджаючого не вистачає, прийдеться з КВ-13 взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи ви думаєте екіпаж 100% с перками = ногєбатор ? ;)

в правильних руках він ще й який ногібатор буде, 100% екіпажем машина більш маневрена, швидше зводиться, перезаряджається, а от уяви в ИС-7 100 ремонту і маскування, ти біля нього проїдеш мимо і побачиш тільки тоді коли снаряд зловиш.

Я на свій ИС-7 готую екіпаж на Т-34-85 100ремонт+ 50 маскування, от тільки ще одного заряджаючого не вистачає, прийдеться з КВ-13 взяти.

За золото будеш перевчати ? Просто , коли за кредити з СТ на ТТ перевчати , то екіпаж буде 80%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...